ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 21:29   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

damla250> Forum Mesajları
    damla250'e ait Toplam 1348 Forum Mesajı var
<<1 234567891011...100...135>>

damla250

damla250 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))>
  19.May.2013 Pzr 23:59:54
·PReNsPaRaDiiSe· :
·70likcc· :
·PReNsPaRaDiiSe· :
[QUOTE=damla250] heyyyy uşakklarrr ben celdumm daaaa 2.5 sene sonraa sonuncuu olmak çok hoşş olsa gerekkk bu nee yawww bizden kımse kalmamış nerdesinizz yaaa 
ehh bende gideyimm barii 

dipnot: ŞAMPİYON GALATASARAY
[/QUOTE

oyyyy foruma ilk yorum yazan tescilli delülerden 5 yıldızlısı gelmiş 

ula ula ula ha bunnar da çimdur daaaaaaa, biri bişiy mi diyyyyy ha burda

zuhahahahah  sizi gidi emektarlar sizi.... 

hadi biz emekli olduk da bu yeni nesle ne olmuş herkes ölü :))günde 10 sayfa yazdıgımızı biliyorum bırak 10 sayfayı bu başlıga beste yaptıgımı biliyorumm off ulann uff   nerde o günler

damla250

damla250 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))>
  6.May.2013 Pzt 01:19:01
heyyyy uşakklarrr ben celdumm daaaa 2.5 sene sonraa sonuncuu olmak çok hoşş olsa gerekkk bu nee yawww bizden kımse kalmamış nerdesinizz yaaa 
ehh bende gideyimm barii 

dipnot: ŞAMPİYON GALATASARAY

damla250

damla250 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

1.Oca.2010 Cum 22:29:18
PReNsPaRaDiSe :

Mutlu Yıllar Arkadaşlar.. Damlam nerelerdesin evet bencede seneye gelirsin ancak :))) Grsrz diorum bide son diyim bari

burdayım hehe korkulu rüyanız geri döndü bakalım şimdi ne yapacaksınız sonmuş hıhh yesinler sonunculugunuzu...

damla250

damla250 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

1.Oca.2010 Cum 00:01:25
üstünede 2010 un ilk yorumcusu olalım ....seneye görüşmek üzere.....

damla250

damla250 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

31.Ara.2009 Per 23:59:59

Mutlu Yıllar Yazıları,Mutlu, Yıllar, Yazıları, en, güzel, yazılar, gif, anmasyon, hareketli, yazı, yazısı, resim, resmi, resimi, happy, year, animated, gif,

Bu gün dünyayı istediğin bir renge boya.
Rengârenk batan günü al karşına.
Bir renk, de kendinden kat.
Çocuklar gibi saf, temiz ve berrak.
Kapat gözlerini bir hikâye yarat.
Vazgeçme hissedilir biraz, da sıcaklığını kat.
Kalbinde, ki elleri bırakma sıkıca tut.
Çünkü varlıktır sevgiye en güzel kanıt.
Yalnızlığın saltanatını sür, sür ama.
Birikmiş sevginden, herkese bir parça ver.
Bir tebrik, bir arama bin umuttur insana.
Mutlu yıllar, mutlu yıllar sana.......

ve vee veee huzurlarınızda 2009 un SON yorumcusu darısı da 2010 un SONuna hehe bu senede Sonunculukla bitti 2010 a Allah Kerim  

damla250

damla250 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

12.Eki.2009 Pzt 03:17:51

selamlar millet  tabi varsa kımse de neysem ben az sonda durayımda gideyim

damla250

damla250 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

28.Eyl.2009 Pzt 16:20:55
bu durumda benmi sezercik oluyorum ahh ahh hey gidi günler heyybizim zamanınımda böylemiydi bu forum neysem hadi bana müsade sarma sarmaya gidiyorum isteyen varsa göndereyim ii bakın kendinizee ii kapışmalarr

damla250

damla250 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

28.Eyl.2009 Pzt 15:33:18
selamlar saygılar sevgilerr forumcular pek kımse kalmamış ama neyse olanlarla idare edecez artık ayy aman çok özledim be forumcugumu azcık son olayımda gideyim

damla250

damla250 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

7.Ağu.2009 Cum 13:49:44
selamlar saygılar sevgiler forumcularr banada kısa bi süreliğine olsada ii sonunculuklar:))

damla250

damla250 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

19.Tem.2009 Pzr 09:51:13
günaydınlar saygılar sevgiler forumcular...
ben celdum uşaklarr ama fazla kalmıyacam uzun süre oldu forumcuguma yazmayalı ve hiç yazmıyacaktım ama şu foruma baktımda acıdım güzelim forumakımse bişi yazmıyo hiç çekişmeli değil valla hey gidi günler heyyybir zamanlar 2 saatte 10 sayfa yazardık şimdi ise 1 ayda 2 sayfa gidiyo  her neysem fazla konuştum yıne pardon yazdım demek istedim yeni yeni gelenler var ama fazla kalmazlar biliyorum bu arada sende hg prens delüsü yaw senın askerlık ne çabuk bitti valla geçen öle bakım dedim ne var ne yok diye de senın askerliğin bitmiş oldugunu görunce şaşırdım valla ee tabii 6 ay oldu girmeyeli cc ye ve foruma yazmayalı zaman nasıl çabuk geçmiş bee AVM 4 de de selamlarr canım odam benımm  hepinizi çok özledim
geldimm yazdımm sonumm ve gidiyorumm çok çok ii bakın kendinize tekrar görüşmek ümidiyle
<<1 234567891011...100...135>>