ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 14:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Federasyon Başkanı Doğan hayatını kaybetti!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2008 Cmt 21:25:22      Federasyon Başkanı Doğan hayatını kaybetti!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Federasyon Başkanı Doğan hayatını kaybetti!
  5 Temmuz 2008
Federasyon Başkanı Doğan hayatını kaybetti
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bodrum`da geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bodrum da geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

Bodrum da kalp krizi soncu hayatını kaybeden Futbol Federaslyonu Başkanı Hasan Doğan ın öğle yemeğini Fatih Terim ile birlikte Alkoçlar tesislerinde yediği daha sonra kaldığı Rixos Otele geçtiği öğrenildi.

Akşam saatlerinde Türk hamamına giren Hasan Doğan ın daha sonra dinlenirken kalp krizi geçirdiği ve daha sonra hastaneye kaldırıldığı belirtiliyor.

Özel Bodrum Hastanesi yetkilileri, Hasan Doğan ın 19.00 sıralarında hastaneye ölü olarak geldiğini açıkladılar.

Hastane önünde toplanan çok sayıda vatandaş, Hasan Doğan için gözyaşı  dökerek üzüntü yaşıyorlar.

Hastaneye gelenler arasında Fatih Terim in yanısıra, milli futbolcular  Rüştü, Semih ve Tuncay ile Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat,  Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu, Ahmet Çakar, Kazım Kanat ile Bodrum  Kaymakamı Abdullah Kalkan ın da olduğu bildirildi.

Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan ın geçirdiği ani kalp krizi sonucunda hayatını kaybetmesi futbol dünyasını şok etti. Bu acı haber üzerine kulüp başkanları da Bodrum a akın etti.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat hemen Hasan Doğan ın kaldırıldığı hastaneye koşarken, yaptığı açıklamada "Haberi alınca şok oldum. Çok sevdiğim bir dostumu kaybettim. Çok üzgünüm" dedi. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören de Avusturya kampında takımının hazırlık maçını izlerken aldığı kötü haber üzerine karşılaşmayı yarıda bırakarak Türkiye ye dönmek için harekete geçti.

Bordrum daki evinde tatil yapan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ve eşi Fulya Terim de haberi alır almaz hastaneye koştu.

Öte yandan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın da Bodrum a hareket ettiği öğrenildi.

-Türkiye Futbol Federasyonu 2 ay içerisinde seçime gidecek.

Hasan Doğan kimdir?

Futbol Federasyonu nun 14-15 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen genel kurulda, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı seçilen Hasan Doğan, 1956 yılında Kastamonu nun Abana ilçesinde doğdu.

İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul da yapan Doğan, 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirdikten sonra 1979-1980 de İngiltere de lisan eğitimi aldı. 1981-1988 arası Koç Holding bünyesindeki Beldesan firmasında pazarlama koordinatörü olarak görev alan Doğan, 1988 yılında kurucusu olduğu Ramsey in genel müdürlüğü görevini üstlendi.

Aysel Doğan ile evli olan ve Zeynep ile Selim adlı iki çocuğu bulunan Hasan Doğan, Ramsey Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Gürmen Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Kip-Teks Konf. İmalat Paz. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu başkanlığı, Star Medya Yayıncılık yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürüttü.

Doğan, Levent Bıçakcı nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde federasyonda başkan vekili olarak görev almıştı.

Hasan Doğan ın bu görevleri dışında, İstanbul Sanayi Odası Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği sanayi konseyi, Boks Federasyonu yönetim kurulu üyelikleri bulunuyor. Futbol Federasyonu Başkan adayı Doğan, bunun yanında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi üyeliği ile Beşiktaş Kulübü kongre üyesi olarak sporun içinde yer aldı.

Kaynak

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lllAniLlll

lllAniLlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2008 Cmt 22:29:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ALLAH RAHMET EYLESİN.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir