ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 10:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   girdim çıkamıyorum
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Gardiyann

Gardiyann resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2006 Pzr 22:05:44sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

YOK DAHA NELER BENİ BİLN BİLİR BEN BURAYA ÇOK GELİYORUM SABAH AKŞAM İŞDEN EVE GELİNCE BOŞ VAKITLERİMDE ZATEN BUNDE NEREDEYSE 12-13 SAAT NETTEYIM BUNUN EN AZ 7-8 SAATİNİ CC DE GEÇİRİYODUM ODALARA DA GİRMİYODUM FAZLA HAA HEP FORUM :)) AMA Bİ KAÇ ARKADAŞ AYNI GÜN BURAYI TERK ETTİK İŞLK BAŞTA ÇOK ZOR GELDİ GİZLİ GİZLİ GELDİM AMA FORUMA BAKIP GİTTİM DERKEN UFAK UFAK SOĞUDUM BİDE O BIRAKAN ARK LAR ONLİNEMİ DİYE ARK LİSTEMDEN DE ARADA GÖZ ATIYODUM ONLAR GELMEYİ BIRAKMIŞ BENDE BIRAKTIM AMA ŞU AN FORUMDA BURAYA YAZIYORUM NEDENİ İSE ACCAYİP SIKILMAM MSN LER SARMIYO ARTIK 3 MSN DE BİRDEN  KONUSUYORUM AMA HALA SIKILIYORUM

Sacramento

Sacramento resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 08:20:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Buaraya  ılk  gırdığımde  coğu user dan nefret  edıodum neler oldu  bende  anlamdım bı anda bağlandım eskı  sıtelerımı  unuttum  bı anda iş lerını  cok ıyı  yapıyo  op  lar  bu da  burda kalmama  etken oldu  aman neyse  yıldızlama yapsak  3 YILDIZ  verdım vebu  sıteye.

JapkinY

JapkinY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 15:42:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[QUOTE=barkod]

Bir girdim 4 sene önce hala çıkamadım!!!

yetkililer size sesleniyorum cc ye birde mezarlık yapın ebedi kalalım

Bu dünyanın ötesi de var be kardeşim.

Yunus emre nin dizeleri geldi aklıma

Geldi geçti ömrüm benim
Şol yel esip geçmiş gibi
Hele bana şöyle gelir
Bir göz açıp yummuş gibi

Miskin Ademoğulları
Ekinlere benzer gider
Kimi biter kimi yiter
Yere tohum saçmış gibi

Bu dünyada bir nesneye
Yanar içim göynüm özüm
Yiğit iken ölenlere
Göğ ekini biçmiş gibi

Yunus Emre m bu dünyada
İki kişi kalır derler
Meğer Hızır İlyas ola
Ab-ı hayat içmiş gibi

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 17:17:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet alışkanlık yapıyor ama keşke seviye testi yapılıp ta cc li olunsada küfürlü mesajlar okunmasa burda........

İmZa....

Kopan bir ipe, sımsıkı bir düğüm atarsanız , ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür.
Ama ipe her dokunuşunuzda , canınızı acıtan tek nokta , yine o düğümdür.

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 17:29:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

serseriberk :
sen çokmu seviyelisin sanki prenses . daha dün ağza alınmayacak laflar ediyordun

Hiçkimsenin kimseye iftira etmeye hakkı yok benim şikayetimle mesajların silindi diye beni topa tutmana lüzum yok arkadaşım ben doğru olanı yaptım ve seni şikayet ettim ..... Hala aynı mesajlardan yazmaya devam ediyorsun bak böyle devam edersen daha çok ceza alırsın gibime geliyor benim...

serseriberk

serseriberk resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Geyik Muhabbet > Komik Şeyler > Hızlandırılmış Entel Kursları((:
  26.Kas.2006 Pzr 16:45:49
wooy senden de anca böyle bir paylaşım beklenirdi zaten. senin gibilere erkek denilmez allahın entel dantel herifi. soğan erkeğisin olum sen .

serseriberk

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Yaşamdan Kesitler > İlginç Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar > ÇOCUĞA GÜVENİRSEN BÖLE OLUR DİKKAT
  26.Kas.2006 Pzr 16:31:37

MyBrood :

Çocukla yermi değişsem naapsamki acaba.Şimdi kıskandım bebeyi

desemde tabiki hayır

Çocukla yer değişecekmiş görende seni adam sanacak

serseriberk

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > Yıldız Ajanlar > ( Mercan Dede ) benim için neler çıkacak merak ediyorum
  26.Kas.2006 Pzr 15:48:39

MercanDEDE eşşek herifin tekidir. Hiç sevmem hıyartoyu

serseriberk

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne > (EFE)Seni Çok Sevdiğimi,Sana Nekadar Aşık Olduumu Burdanda Dostlarımla Paylaşmak İstedim.. EFE
  26.Kas.2006 Pzr 15:27:39

·EfsaneKiz· :

serseriberk :

·unworhyninkardesi· :

Aşkım  EFE Seniii Çokkkkkk Seviyorummmm  ....              Arkadaslarrrr bisim mutluluğumuzu paylaşmak isteyen herkes bu bölümdekii sayfamıza  yaabilirler...      

bizene yani bundan senin aşk dolu saçma sapan cümlelerini görmek zorundamıyız.. başın göğe erdimi şimdi böyle bir başlık açınca . reklamınızı yapınca eline ne geçti . çok yazık

serseriberk sen hiçbişeyi beğenmezmisin illa bi kusur bulacaksın

BU ARADA MUTLULUKLAR

Lam sübyan sanane benim neyi beğenip beğenmeyeceğimden. bacak kadar boyunla yaşından büyük laflar söylemeye çalışma  büyüde gel

serseriberk

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne > herkes bilsin biz aşkımla mutluyuzzz ((xdidix&EbRuLLii))
  26.Kas.2006 Pzr 14:34:28

Valla murat ben ebruli denen karaktersiz kızı sevmem . senin hatırın olmasa çok şey derdm ama neyse . Bu kızı haketmiyorsun sen bas tepmeyi kıçına gitsin ama yinede mutluluklar dilerim

serseriberk

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet > ..İsminizi,nickinizi 3D yazabilirsiniz..
  25.Kas.2006 Cmt 19:05:43

galata96 :

Vay galata sen nasıl becerebildin ya bunu yapmayı. sen yapabildiysen dünyanın en salak insanıda yapar

serseriberk

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Mühim Mevzular > Dini Konular > ..:::Çok Etkilendim:::...
  24.Kas.2006 Cuma 13:39:15

Arkadaşkar ·ZyReX222· denen kişinin resmine bakarsanız koyu bir şeriatçi nurcu ayinci olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Geçenlerde benim özelime gelip bazı konularda bilgi vermeye çalıştı ve benden nurcu olmamı istedi. Bu tür kişilere dikkat edin arkadaşlar.

Saygılar

YORUM cc lilere kalmış artık......

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 17:33:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İşte arkadaşlar sitemiz için bir çalışma yaptım umarım beğenirsiniz........

İmZa....

Kopan bir ipe, sımsıkı bir düğüm atarsanız , ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür.
Ama ipe her dokunuşunuzda , canınızı acıtan tek nokta , yine o düğümdür.

CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir