ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 01:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Galatasaray
forum sohbet oyun basliklari
   YENİ ASLAN İDDİALI!..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gelibolulu

gelibolulu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2008 Cmt 16:58:38      YENİ ASLAN İDDİALI!..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Galatasaray ın yeni transferi kaleci De Santis, Sarı Kırmızılı taraftara mesaj gönderdi ve iddialı açıklamalar yaptı.. İŞTE DETAYLAR!..

İtalyan file bekçisi, Sevilla’dan yedek beklemekten sıkıldığı için ayrıldığını söyledi, “Taraftarımız merak etmesin. Kesinlikle hazır durumdayım ve tüm gücümü Türkiye’nin en büyüğü olan kulübüm için harcayacağım” dedi

Almanya kampına bugün katılacak olan tecrübeli file bekçisi yeni takım arkadaşlarıyla tanışmak için sabırsızlandığını söyledi.

Cim-Bom’dan teklif aldığında büyük bir mutluluk duyduğunu vurgulayan Sanctis, Sevilla’da yedek beklemekten bıktığını ve hayatında yeni bir dönemin başladığını ifade etti. Başta Juventus olmak üzere, Udinese ve Sevilla gibi önemli kulüplerin kalesini koruduğuna dikkat çeken 31 yaşındaki deneyimli eldiven, Galatasaray’a 1 yıllık kiralanmasına rağmen uzun yıllar sarı-kırmızılı formayı giymeye hazır olduğunu belirtti.

Morgan de Sanctis, “Daha önce kaleyi başarıyla koruyan iki genç arkadaşıma saygı duyuyorum, ama Galatasaray’a kaleyi kapmak için geldim. Bu yıl takıma önemli transferler yapıldığını biliyorum. Hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi’nde kendimi göstererek, elde edilecek başarılarda pay sahibi olmak istiyorum” dedi. Juventus forması giyerken Galatasaray’a rakip olduğunu hatırlatan İtalyan kaleci, Ali Sami Yen Stadı atmosferini iyi bildiğini ve taraftara hayran kaldığını kaydetti.

Bugün kampa katılıyor
Sanctis, Galatasaray’ın Türkiye’nin en büyük ve Avrupa’da en çok tanınan kulübü olduğunu da vurgulayarak, “Bana göre Galatasaray taraftar sayısı ve Avrupa’da elde ettiği başarılarla Türkiye’nin en büyüğüdür. Fenerbahçe ve Beşiktaş’a da saygı duyuyorum, ancak Avrupa’da kime sorarsanız sorun Galatasaray’ı söylerler” diye konuştu.
Galatasaraylı yöneticilerle Monaco’da buluştuktan sonra bugün Almanya kampına katılacak olan Sanctis, antrenman eksiği olmadığını da açıkladı. Başarılı file bekçisi, “Taraftarımız merak etmesin. Kesinlikle hazır durumdayım ve tüm gücümü bundan sonra Galatasaray’ın başarısı için harcayacağım. Ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde çok başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’ın yeni transferi Sanctis, sarı-kırmızılı kulübü öve öve bitiremedi. İtalyan file bekçisi özellikle Ali Sami Yen Stadı’nın atmosferini çok iyi bildiğini ve taraftarın karşısına çıkmak için sabırsızlandığını sözlerine ekledi.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir