ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 08:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   İÇKİ SATTIGI İÇİN DÖVÜLEN BÜFECİ
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2008 Cmt 13:52:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

·CLumSyI· :
Alkole Uzanan Eller Kırılsın..

günün sözü

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2008 Cmt 15:49:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kendi fikri olmayan başkasının fikirini kullanır .başkası yapsa hemen yaftayı yapıştırırlar.aman ya o kadar önemli sorunumuz varken böyle sipariş haberleri yorumluyorlar sanki ilkkez olan bir olay. el insaf  pess bu kadarına.

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2008 Cmt 16:30:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

içki  ve  sigara sağlığa  zararlıdır  ama insanlar  kendi iradeleri  ile içerlerse  kimsenin diyecek bir  şeyi  yok içki sattğı  için biri  dövülüyorsa  bunu  iyi  düşünmek  gerek cahil  ve  fanatik toplumlar bir  söylentiye  bile  inanırve  önüne biri  düşerde  yönlendirirse  sivas ta  yaşanan  trajediye  benzer  olaylar  yaşanırtoplumu dini  kalıplar  üzerine  oturtmaya  kalkmak ülkeye  yapılacak  en  büyük  kötülüktür emperyalist ülkeler ne  kadar  çok dini  fanatik ve  cahil üretirse  bir  ülkeyi  o kadar  çabuk  elde  eder  ve  bugün  bağımsızlığımızın  yok  olmasının en  büyük  nedeni  budur seçimde  iradesini  bir  poşet  yiyeceğe satan bir  toplum  haline  getirilmişsek   dahili ve  harici  bedhahlara değil soldaki  fikirsiz  nüvesiz  birikimsiz  ufuksuz üretemeyen  dangalak  ve angutlara  bakmak  gerek bir  çözüm  üretmek  yerine uyudukları  için 

saygılar

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2008 Cmt 17:51:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Lost20· :
durty :

Arkadaşım sen neden benim bilgi aldıgım kaynaklara ithafen yazı yazacagına içerikle ilgili yazılar yazmıyosun ?..Ayrıca internetten bilgi edinenmeyle - 15 trilyonu cebe atmayı nası bir tutarsın ? .adam hırsızlık yapacak paraları indirecek , yetim hakkı yiyecek , insanları ayıracak , kafir dicek , ben kaynak göstermedim die benimle aynı kefede olacak ? ...ne ala memleket , bu mu senin din bilgin ccforumcc ?

adam diyor ki başkasının fikrini kopyalayıp yapıştırma , telif hakkı,intihal olayı . ne kadar ezberci olduğunuzu gösteriyor.gece 24 den sonra izinsiz içki satılamıyor ama satılsa bile bu şekilde muamele gösterenleri kınıyorum !!! ama iki işgüzarın olayını da başbakana, dine bağladınız ya helal olsun size ! hepimiz zabıtaların seyyar satıcılara ne yaptığını biliyoruz bunu da emeğe saygısızlık olarak görün bari ! gece 12 den sonra açık bulunan internet kafeye ne olur sence ? ya ceza öder yada internet kafe sahibi ile polisler davalık olur hatta belki aynı akıbete uğrar. dayak yiyene geçmiş olsun dilemekle olayı saptıranları da esefle kınıyorum ! sapla samanı karıştırmayın. söyleyecek sözün yoksa susmayı deneyin.

İran ın yakın tarihi ile ilgili kaynak aktarmadan yapılan bir alıntı ne de güzel bilgisizlige cehalete ezbercilige baglanmış..Bilgiye erişmek bunu kullanmak ögrenmek gelişmek kendinden bişeyler katmak ne kadar kötüymüş meger..İş güzar dedigin adamlar belediye başkanı ve adamları...Beldiye başkanı elinde o belde ile iligli hertürlü yetkiye sahip ve buna mükabil adam dövdürüo, ondan sonra iki işgüzarın işi oluyo..Son 5 yıldır bu işgüzarlar okadar cogaldıki bu olanların münferit hareketler degilde planlı üzerinde düşünülmüş davranışlar-tepkiler oldugunu düşünmeye başladım..İçki sigara saglıga zararlıdır..bu dogrudur..ama özgür irade vardır , demokrasi vardır.İsteyen içki içer-satar istemeyen içmez-almaz.24 den sonra içki satılması yasakdır dogdurur ama 24 den sonra içki satan işletme sahiplerinin cezası çivili sopa ile dövülmekmidir ? herkes her sucun cezasını kendi kafasına göre verirse düzen nasıl saglanıcak ? suc ve ceza dengesi bumudur ?...adamların beyinlerindeki geri kalmışlıkları bana zorla dikte etmeye calıştıklarında bende onları dövsem sopalarla ne olur ozaman ?...Ne acıdırki bizim adli makamlarda soruşturma acılmıyo abd büyükelçiliği olayı takip ediyor..budamı sizlere bişiler anlatmaya yetmiyor ?sapla samanı karıştrımayalım lütfen.

lailaflower

lailaflower resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2008 Pzt 01:11:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

O haberi bende tv den izledim ve şok oldum yani kanun neyse o yapılır cezanı kesersin olur biter kimsenin kimseye öyle bir muameleyi reva görmesi hakkı değildir ve onu yapan zabıtaların hala  görevlerine devam etmeside ayrıca saçmalık gerekli  disiplin kuralları  derhal işletilmeliydi burası dağ başı değil ve orman kanunlarıda geçerli değil esefle kınıyorum bunu yapanları ve buna seyirci kalanları.

durty sende herşeyi gelip gidip irana malezyaya bağlama bu ülkede CUMHURİYET VE DEMOKARASİ KURALLARI GEÇERLİ kim neyi hak ediyorsa o şekilde o nizamlar dahilinde hakketiğini almalı kişiler ünvan yada konumlarından dolayı ayrıcalıklara sahip değildir.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir