ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 09:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   RTE - FG İLİŞKİSİ VE AKP İKTİDARI
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2008 Cum 23:16:15      RTE - FG İLİŞKİSİ VE AKP İKTİDARIsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

nakşibendi tarikatından Hilmi türkmen İzmir in kestanepazarındaki Kur an ı Kerim kursundaki idarecileri tanıdıgından oraya gidip gelirken bir istihbarat elemanı ile karşılaşır..bu eleman daha önce kendisini makamında ziyaret edip istihbarat teşkilatında tarikatın Atatürk karşıtı düşüncelerinden dolayı rahatsızlık oldugunu söylemiştir.Hilmi bey ise kendisinin tarikatta bu kadar güclü olmadıgını söylemiştir..İstihbarat elemanı ise sen yapmazsan başka birisini buluruz diyerek odadan cıkmıştı..Daha sonra anlaşılacakki buldukları adam fethullah gülen den başkası degildi...FG istihbarat güdümlü tarikatta adım adım yükselip naif bi mevkiye getirilmişti..FG daha sonra sudan da müslümanlıgı ve arapçayı yaymak için okullar acmıştı ama asıl ilginc olan şey ise sudan ın zaten şeriat ile yönetilio olması ve arapça konusuluyo olması idi.

Bu arada RTE akp nin kurulma aşamasında İngiltere başkonsolosu Roger Short un destegini almıştı...16 temmus 2000 de RTE amerikaya American Jewish Comitte nin davetlisi olarak gider.Burda kısa adı ADL ( anti demafation league ) olan güclü bi yahudi örgütü ile temasa girer.Akp genel başkan yardımcısı Abdullah gül aracılıgı ile örgütün başı olan Abraham Foxman ile 2 saati aşan bi görüşme yapar..evet RTE nin önünde hiçbi engel kalmamıştır...

Gerek FG gerekse RTE  in arkasında graham füller , cıa ajanı abramowtz , adl , jınsa , cıa vardı..Türkiye yi bölmek ayırmak parcalamak herbi bölgesinden ayrı bi devlet cıkarmak isteyen gücler bu ikiliyi bir araya getirmek için yanıp tutuşuyorlardı..2000 yılının mayıs ayında RTE ile FG amerikada bir araya geldi..bu cok uzun zamandır birbirine hayli mesafeli olan iki farklı ekolün bir araya gelmesi acısından hayli önemliydi..Görüşme daha cok Türkiye deki siyasal gelişmeler hakkındaydı..FG 28 şubat sonrasında yaşanan gelişmeleri degerlendirerek daha kucaklayıcı yeni bir siyaset anlayışının zaruretini anlattı..BU yenilikçi hareketten sonra birbirinden farklı bu iki ekol bir cok kez temas halinde oldu..bundan sonra gülen hareketinin tartışmasız yeni gözdesi RTE oldu..

yukarıdaki bilgiler tarihler kişiler dogrudur..bunu yazma sebebim forumda RTE nin başbakan olmasının hatta ülkenin bugün bu halde olmasının sebebinin chp oldugu gibi cahilce bi kanı oluştugunu gördügümdendir..olaylara bir bütün olarak baktıgımızda Türkiye üstünde oynana oyunları daha net anlayabiliriz..okadar yakına bakıyoruzki biraz olsun uzagı göremiyoruz..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2008 Cum 23:52:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Serkan,

öncelikle bu konuyu buraya taşımış olmanı takdir ediyorum.

Ve her ATATURKÇÜ Türkiye sevdalısı gibi içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Evet işin komedi yanı da burada zaten bilgiler doğru ama ne yazık ki sırf muhalefet olma adına veya bu gurubun sıgındıgı din olan islama laf geliyor SANARAK bu toplulugun her davranışını ilahi bir el gibi gören CAHİL bir gurup insan a bunları ispat bile kafi olmayacak biliyorsun ve biliyorum...

Codemaster77

Codemaster77 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2008 Cmt 00:13:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne kadar komik bir saptama olmuş : ) Yukarı da Allah var demek en doğrusu olur sanırım.Nihayetinde takmışsınız bir at gözlüğü o düzlemde gidiyorsunuz. : ) Turgut Özal Ve bu Hukumet Dışında Bu ülkeye kim ne verdi. ?

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2008 Cmt 00:13:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Onur ;

2. cumhuriyet olarak adlandırılan Atatürk ün bu ülkeye getirdigi cumhuriyet modelini red eden , benimsemeyen ,bu sisteme , ülke dinamiklerine inanmayan , karşı devrim yaparak kendi istedikleri idare biçimini hayata gecirmek isteyen Türk lügü kabul etmeyen , Türkiye liyim diyen , aydın gecinen , insanla var.

Sahte Atatürk çülerin tiyatro sahnesi haline gelen ülkemizde , gercek Atatürk çülerin sesleri cıkmıyor...Yıllardan beri ne kadar çapsız , milli ruhtan yoksun  kişi varsa bircogunun maskesi olan Atatük çülük bugün bu insanların elinde oyuncak durumuna düşmektedir.bu sebepten yılmadan yorulmadan inandıklarımızın sonuna kadar arkasında durmak zorundayız<

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2008 Cmt 00:17:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadaşlar  bu  adamların  bu  kadar yükselmesinin temelinde  emperyalist  ülkeler  var  bu doğru  ama ülkemiz adım adım  işgal edilirken sol nerede 6. filoyu kabataşta  denize  savuran  ruh  nerede 1 mayıslarda  yaşanan  heyecan  nerede kendini yenileyemiyen  yeni ufuklar  açamayan  yetişen gençliğin  önüne onları  heyecanlandıracak projeler  üretemeyen sol  nerede sol  partilerin  başına  çöreklenip gitmeyenlerin  hiç  suçu yokmu dürüst  ve namuslu olmak  yetmez işbirlikçilerin hırsızların  gırtlağına  yapışıp alaşağı edemiyorsan  orda  durma  git bunu  yapacak  birileri  gelecektir

f g ye  gelince o zaten  lavrensin bir  başka  versiyonu ali kemalin  anzavur  mustafanın  genlerini  taşır

saygılarımla

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2008 Cmt 00:17:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Codemaster77· :

Ne kadar komik bir saptama olmuş : ) Yukarı da Allah var demek en doğrusu olur sanırım.Nihayetinde takmışsınız bir at gözlüğü o düzlemde gidiyorsunuz. : ) Turgut Özal Ve bu Hukumet Dışında Bu ülkeye kim ne verdi. ?

Turgut Özal ın bu ülkeye getirdigi en büyük yenilik eyalet ve başkanlık sistemi hayali idi..abd tarafından yıllarca el altından maddi manevi desteklenen özal ve ekibi emellerine ulaşamasalarda arkalarında bu konuyu tartışacak kadar yürekli ! evlatlar bırakmıştır..Özal ekolünn devamı olan korkut özal akp - rte  abd- israil yakınlaşmasının ilk adımlarını atmıştır..erbakan dönemimde erbakana ilk isan bayragını acıp RTE a yol verende yine korkut özaldır..evetTurgut Özal bu ülkeye cok şey kazandırmıştır...

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2008 Cmt 00:24:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Perse hocama tamamen katılıyorum..Sırf dürüst olmakla , siyaset yapmak cok farklı şeyler..sol düşünce yenibir heyecan yenibir lider , taze bir kan lazım..ömürlerinin sonuna kadar Atatürk ün kurup halkına armagan ettigi partiye kişisel tapu koymaya hakları yok.umarım kısa zaman içinde beklenen , heyecan yaratacak , taze kan gecikmeden bulunur.

Codemaster77

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2008 Cmt 00:24:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu ülke adına ne yaptın Söylermisin çok merak etmeye başladım. :) Evde oturup cc de msn de ömür tüketmeyle olmaz Atatürkçülük.Ellerde bayrak meydanlarda toplanmaylada olmaz Atatürkçülük.Atatürkçülük ileriyi görmekle olur.Mitinglerden sonra o meydandaki pisliği görmekle olur.Millet olarak bunları düşünebildiğimiz zaman Atamızın izindeyiz diyebiliriz..Yoksa Atamızın izindeyiz demek laf salatasından öteye gecmez..

Codemaster77

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2008 Cmt 00:27:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
durty :

Perse hocama tamamen katılıyorum..Sırf dürüst olmakla , siyaset yapmak cok farklı şeyler..sol düşünce yenibir heyecan yenibir lider , taze bir kan lazım..ömürlerinin sonuna kadar Atatürk ün kurup halkına armagan ettigi partiye kişisel tapu koymaya hakları yok.umarım kısa zaman içinde beklenen , heyecan yaratacak , taze kan gecikmeden bulunur.

Bende senden bu itirafı bekliyordum. : ) Şu anki hükümetin başa gelmesi Sol un değilde kimin suçudur. ?

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2008 Cmt 00:49:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

code master sana 2 bölümde cvp yazıyorum..

1 - bu ülke  için ne mi yaptım ?  öncelikle düşündüm ürettim , önce kendiimi sonra ailemi arkadaşlarımı cevremi düşünmeye gelişmeye teşvik ettim , vergimi ödedim ,asla haksız kazanc elde etmedim , daha iyi bir birey olup daha iyi bir toplum yaratmak için okudum , Atatürk ün göstermiş oldugu muassır medeniyetler seviyesine ulaşmak için cabaladım , siyasilerin asla dinimi istismar etmesine izin vermedim , Atatürk ilke inklap ve devrimlerini hep savundum fikirlerimin arkasında durdum , meydanlarda en dogal hakkım olan protesto hakkmı kullandım , sanalda reel de eleştri hakkımı sonuna kadar kullandım..bu liste dahada uzayıp gider..

2 -Su anki hkümetin başa gelmesinin sebebi salt sol dersek cok cahilce ve bilinçsizce konusmuş oluruz...Akp nin iktidara gelmesinin fitili 6 nisan 2002 de ozamanın başbakanı ecevitin israil hakkında söyledigi filistin halkına dünyanın gözleri önünde soykırım uygulanıyor demesi ateşledi..Ama zaten ecevit ameriknın ırak politikalarını eleştirdigi için gözden cıkarılmıştı..2 temmuz 2002 de financal times TÜRKİYE ECEVİTLE YOLUNA DEVAM EDEMEZ  diye başlık atıp altına ecevit vazgecilmez olmadıgını bilmeli dedi..5 temmuz 2002 de ise the times ECEVİT AVRUPANIN HASTA ADAMI diye başlık attı ve ulusal medya bunu manşetlerine taşıdı.15 eylül 2002 milliyet gazetesi önderliginde daha önce görülmemiş olan Türk basınının en büyük mütabakatı başlıgı ile ARTIK BIRAKIN SAYIN BAŞBAKAN  diye başlık attılar..ecevit tüm bu komplolara direniyor başbakanlıgı bırakmıyordu..ancak abd israil ve ingiltereninde destegini alarak son bir komplo hazırladı..ERKEN SECİM... secimi kaybedecegini bile bile siyasi partilerher ne hikmetse erken secime gittiler ve iktidarı RTE ve akp ye altın tepsi içinde sundular..bütün bunlar olurken sol daha uyanık olabilirdi , oynanan oyunu farkedip halkı uyarabilirdi..ama bu aşamada hiçbişey yapmayarak sol da sucun bir kısmını üstlenmiştir..ama asla tamamını degil

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir