ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Haziran 2024, Pazar 13:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   ICKI YASAGI VE DAYAK YIYEN ARKADASIM
 <<1...1718192021222324252627 28293031323334353637...42>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DingiI

DingiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 19:54:46sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşının linçten kurtulup yaşaması çok üzücü bir durum. Keşke assalardı meydana.

Yapanların eline koluna sağlık. Elleri öpülecek insanlarmış.

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 19:57:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

durty sana kemik atan oldumu havlıyorsun  Alah ın şaklabanları  tam ramazan zamanı iyi eğlendiriyorsunuz milleti [/QUOTE]

sevgili ayla namıdiger yayla

sol lobun sadece perşembeleri calıştıgıdnan şaklaban lafını hakaret babında kullanıp cümle kurmuşsun..ama bilmiyorsun ki o şaklaban dedigin burun kıvırdıgın aklın sıra aşşagıladıgın kişi kralın karşısına gecip ona gercekleri söyleyebilen yegane kişidir...

ütopya hayalimizin peşinde koşarken hertürlü hakarete maruz kalsakda asla seviyemizi düşürmedik asla yobazlara gericilere sofulara cvp fırsatı vermedik prim tanımadık..

tek tesellimiz bu insanlarında bir gün anlayacagı gercegidir..

Saygılarımla..

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 19:58:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ccaylacc· :
durty :
·ccaylacc· :
·SCHRODINGERINKEDISI· :

cratty :
Üşenmedim 22 sayfayı okudum sonunda  Valla ölü forum birden hareketlendi. Tebrikler Ekin  Ayrıca gördüğüm kadarıyla herkes birbiriyle kim geyik yapıyo diye bir yarışmaya girmiş ama yazanlardan sadece ikisi geyik yapıyor
Saygılarımla...

Not:Ohaa! Ekin mi aç?

Biz bugüne kadar aç olanı doyurduk çıplağı giydirdik ezilenin hep yanında olduk kömür yardımı yapıp oy istemedik duada istemedik içimizden geldiği gibi davrandık keza insanların halini daha iyi kavrayabilmek için  30 gün boyunca ter kokan kuyruklarda otobüs bekledik.Klimalı arabalardsa gezmedik bizi bilen bilir

Saygılarımla....

Bu güne kadar aç olanı doyurduk,çıplağı giydirdik derken senden bahsediyor sanırım burda cratty. tip vip aldım giydirdim ,dışarda yedirdimm ehueheueueh

sevgili ayla namıdiger ayşenguruda

arkadaşım bilmedigin insanlar hakkında yorum yapmak yerine mithatı cektigi çilelere ortak olmak hepimizin insanlık görevidir...bunu yapmak dogdugumuz bu topraklara bi borctur..borclu kalma...

bizim yapmak istediklerimizi fikirlerimizi düşüncelerimizi damarlarımızda gezem ütopya hayalimizi belki bugün anlamayacaksın ama inanıyorum anladıgında senin gibilerin bile yanımızda yeri olacaktır..

kimsenin arkasında konusmayalım ki papanında dedigi gibi aramızda kalsın papaz olmayalım...

Saygılarımla..

durty sana kemik atan oldumu havlıyorsun  Alah ın şaklabanları  tam ramazan zamanı iyi eğlendiriyorsunuz milleti

Sevgili ·ccaylacc· 

fikrin bittiği yerde cehalet, ilmin bittiği yerde taassub ve en önemlisi saygının bittiği yerde kin ve nefret yerini alır.

Kişilerin fikir ve düşüncelerini beğensek te beğenmesek te bunları eleştirirken bile nezaket ve ahlak kurallarını gözardı etmememiz gerekmez mi? "Havlamak, kemik atmak, şaklaban" ifadeleri bilgi ve birikimlerin konusunda ve hepsinden önemlisi savunduğun değerler konusunda soru işaretleri uyandırmıyor mu sence?

Hem yeri gelmişken hem de Ramazan vesilesiyle Peygamberimizin güzel bir Hadis ini hatırlamak isterim: Ya hayır söyle ya sus!

Sevgiyle kalın

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 19:59:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sevgili dingil namıdiger dingil

bize vermiş oldugun destekten ötürü tesekkürlerimizi bir borc biliriz..hep böyle devam et dingil...

Saygılarımla...

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 20:04:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Graphist :

fikrin bittiği yerde cehalet, ilmin bittiği yerde taassub ve en önemlisi saygının bittiği yerde kin ve nefret yerini alır.

Hem yeri gelmişken hem de Ramazan vesilesiyle Peygamberimizin güzel bir Hadis ini hatırlamak isterim: Ya hayır söyle ya sus!

çok  teşekkürler Graphist

FairBABY

FairBABY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 20:08:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kanımızın son damlasına burdayız

FairBABY

FairBABY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 20:10:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kişilerin fikir ve düşüncelerini beğensek te beğenmesek te bunları eleştirirken bile nezaket ve ahlak kurallarını gözardı etmememiz gerekmez mi? "Havlamak, kemik atmak, şaklaban" ifadeleri bilgi ve birikimlerin konusunda ve hepsinden önemlisi savunduğun değerler konusunda soru işaretleri uyandırmıyor mu sence?

bunlar sadece konustuklarınıın keskinliğini belirmek amacıyla söylenmiş sözlerdir. TEŞBİHTE HATA OLMAZ

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 20:16:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forumda uzun zamandır kimse bu kadar eğlenmemişti , teşekürler duty ve yoldaşı.

Özellikle ben "mesajları okuduğumda bir kez daha beynimden vuruldum"  yazısını her gördükçe yerlerdeyim. eeuheuheuheuhe  (çok iyi yaa)

Arkadaşım hala amacınızı çözemedim , Kendinize piyes hazırladınız onu oynuyorsunuz galiba. Rolünüzüde fena yapmıyorsunuz hani :) bu kadar insanı forumda güldürmek kolay değildir:)

hepimiz mithatız!!! (mithatcan mıydı yoksa,unuttuk bi sürü sayfa geçti)

herneyse geçmiş olsun arkadaşım , acil şifalar diliyorum,Bakırköy iyi ilgileniyormuş diye duydum böyle vákalar ile,geçerken bir uğra istersen...

Tek ricam mesajın sonuna saygılarımla filan yazmayın artık , Saygı kelimesine saygınız olsun az.

Ve bunların forumda yarattığı olayları istemeyenlerde ,artık hiç bir mesajlarına yazmasın.Ben şahsen bazılarını eğlenmek için istiyorum , durmak yok yola devam... :)

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 20:24:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sevgilimi nAoNnGaEmLe namı diger çakal

arkadaşım bukdar mesajı okuyupda beyninden vurulmuşa dönmemek mümkümüdür ?

eziyet görmüş dayak yemiş hırpalanmış agzı burnu kırılmış sende olsan senin içinde başlık acar haklarını savunurduk..mithatın resimlerini gösterdik il darp raporlarınımı koyalım illa hastane faturasınımı koyalım..yazık bu millete yazık..

bir gün sizlerinde başına birşey gelirse unutmayınki bizler burdayız haklarınızı savunuyor olacagız..ve saygımızdan asla ödün vermeyecegiz...

Saygılarımla...

INsanity

INsanity resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 20:28:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SCHRODINGERINKEDISI· :

Buyrun buda zavallının hali

Saygılarımla...

bu resimdeki çocuğun sen olma ihtimali nedir? Değilsen bile Yanındaydın sanırım arkadaşına arka çıksaydın böyle olurmuydu? Sonra sen buraya mesaj yazarmıydın? Yazsaydın bile seni kahraman yaparmıydılar bilmiyorum...tam köşeye saygılarımı yazıyorum valla

Saygılarımla

CC sohbet icin buraya
 <<1...1718192021222324252627 28293031323334353637...42>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir