ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Haziran 2024, Çarşamba 04:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   İŞTE YARATTIGINIZ TÜRKİYE !!!!
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2008 Çar 23:57:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bana bir şey söylerken farklı sıfatlar takmasan sevinirim durty !

Aktaran kişinin ne tür başlıklar açtıgını, foruma ne gibi yazılar yazdıgını bildiğimiz için o soruları sordum. Sen her zamn ki gibi soruları yanıtlamaktansa, yine bi kıvrak edayla olayı geçiştirmeye çalışıyorsun..

ilk önce siz kimsiniz ? onu bilelim..

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2008 Per 00:01:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

öncelikle yorumları okurken gözlüklerimizi takalım sonra okuyalım...

bizler bu ülke üzerinde olan yanlışları sömürüleri istismarları haksızlıkları görüp fark eden ama farketmeyle kalmayıp bunu yorumlayan anlatan aktaran gerekirse karşı cıkan insanlarız...

başkalarının hatalarını hatayı aktaranlarda aramak yerine hatalara odaklanırsan bende farklı sıfatlar takmam..

Saygılarımla...

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2008 Per 00:04:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bak sen ! Kimsin-iz ? Hangi yetkiye dayanarak bu sıfatları saygı maskesi altında insanlara yakıştırıyorsun?

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2008 Per 00:08:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1995 yılıydı sanırım bir cumartesi gecesi  01.00 - 02.00  halı saha maçı yapıyorduk

bir arkadaşım ikili mucadelesinde sahanın tel örgülerinden tutugu için ve rakip arkadaşta onu belinden çektiği için kolu dirseginden çıktı akabinde haydar paşa numune hastanesine acilen götürdük ve doktorun gelmesini tam yarım saat bekledik en az 5 kez hemşireyle muhatap olup doktorun bir an önce gelmesini istediik nitekim doktor bey gelme nezaketini gösterdi ama arkadaş yeni uyanmış olacak ki gözleri şişmiş  nereye baktıgını bile görmeyen biri durumundaydı o kadar kızdık ki doktorla kavga ettik arkadaşın elinden zor aldık desek yeridir

şimdide ben soruyorum türkiyeyi ne hale getirdiniz butun doktorlar böyle hiç biri işini yapmıyor yiyip  içip yan gelip yatıroylar desem sizce uygun olurmu  arkadaşlar

bir şerefsizin vurdum duymazlığını ben bütün doktorlara maal etmiyorum işini iyi yapan  bütün doktorlarada saygı duyuyorum  

doktor hastanın migdesinde tesbih unutmuş ne hale getirdiniz türkiyeyi yk böyle bir şey

hiç mi okumadınız gazetelerde hastanın miğdesinde neşter unutan doktorları

ne yani tesbih unuttu vurun abalıya neşter unuttu iş kazası ola bilirmi diyicez

hadi hadi şapkalarınızı çıkartın da koyun önünüze :=)

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2008 Per 00:09:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sevgili tunca namıdiger nüfus memuru

arkadaşım ısrarla anlatmama ragmen sen hala kimsin nesin necisin diyerek olayı carpıtıyosun..

bu konuları konusabilmek için herhangibir yetki yaa sıfat olması gerekiyorsa öncelikle vatandaş olmanın sonrasında beynimi kullanıp eleştir yapma yetkilerimi kullanıyorum..dedigim gibi sıfatım sadec vatandaş..yetkimi de vatandaş haklarımdan alıyorum...

ayrıca bizlerin kimseye bişeyler yapıştrdıgı yok ısrarla anlamadıgın olay bu olaylar gercek..

şimdi bu olaylar oluyoken hala bana yok yapıştırıyosun yok hangi yetki bilmem ne diyeceginize şarz edin biraz şarz edin..

Saygılarımla...

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2008 Per 00:11:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MYSToRiouSS :

1995 yılıydı sanırım bir cumartesi gecesi  01.00 - 02.00  halı saha maçı yapıyorduk

bir arkadaşım ikili mucadelesinde sahanın tel örgülerinden tutugu için ve rakip arkadaşta onu belinden çektiği için kolu dirseginden çıktı akabinde haydar paşa numune hastanesine acilen götürdük ve doktorun gelmesini tam yarım saat bekledik en az 5 kez hemşireyle muhatap olup doktorun bir an önce gelmesini istediik nitekim doktor bey gelme nezaketini gösterdi ama arkadaş yeni uyanmış olacak ki gözleri şişmiş  nereye baktıgını bile görmeyen biri durumundaydı o kadar kızdık ki doktorla kavga ettik arkadaşın elinden zor aldık desek yeridir

şimdide ben soruyorum türkiyeyi ne hale getirdiniz butun doktorlar böyle hiç biri işini yapmıyor yiyip  içip yan gelip yatıroylar desem sizce uygun olurmu  arkadaşlar

bir şerefsizin vurdum duymazlığını ben bütün doktorlara maal etmiyorum işini iyi yapan  bütün doktorlarada saygı duyuyorum  

doktor hastanın migdesinde tesbih unutmuş ne hale getirdiniz türkiyeyi yk böyle bir şey

hiç mi okumadınız gazetelerde hastanın miğdesinde neşter unutan doktorları

ne yani tesbih unuttu vurun abalıya neşter unuttu iş kazası ola bilirmi diyicez

hadi hadi şapkalarınızı çıkartın da koyun önünüze :=)

ne güzel..

işte bizimde yapmak istedigimiz bu...görevini yapmayan kötüye kullanan vazifesinin gereklerinin farkında olmayan her zihniyetin karşısındayız..

bunun için şapkamızı cıkarmamıza gerek yok..

Saygılarımla....

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2008 Per 00:13:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nüfus memuru mu ? ne alakası var ? nüfus memuruna sen gidip beyanda bulunursun onlar senin kim olduğunu öğrenir.ayrıca o olaylar gerçekse onları gerçekleştirenleri kınıyorum.

ama şu var. HER SAKALLI DEDEN DEĞİLDİR.

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2008 Per 00:15:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

-Açtığın başlıklar bu son dediklerini desteklemıyor durty ! başlıklar bile ofsayt..

-bir konuyu aktarırken ilk önce samimi olacaksın!

durt: bizler bu ülke üzerinde olan yanlışları sömürüleri istismarları haksızlıkları görüp fark eden ama farketmeyle kalmayıp bunu yorumlayan anlatan aktaran gerekirse karşı cıkan insanlarız...

-Bu cümleyi söylerken objektif olacaksın ! nerde hata görüyorsan yazacaksın!

-Son 5-6 aydır foruma yazıyorsun bu tür hataları, istismarları vs.. ondan önce nerdeydin durty ? o zamanlar gözlük kullanmıyordun sanırım ?

-iki üç olay yüzünden bütün ülkeyi zan altında bırakmayacaksın ! yada bütün inanları !

-Sen bu dediklerimi yap , söylediklerin daha inandırıcı olacak emin ol.. ondan sonra gerekirse gözlük takar okurum ama "saygılar" derken saygılı olacaksın !

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2008 Per 00:21:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

o  zaman bu başlıgı türkiyeyi ne hale getirdiniz diyerek açıp bütün dini bütün insanları potansiyel suçlu ilan etmemek lazım

durty : işte bizimde yapmak istedigimiz bu...görevini yapmayan kötüye kullanan vazifesinin gereklerinin farkında olmayan her zihniyetin karşısındayız..

ne güzel söylemişsin burda iştee bu zihniyetlerin karşısındayız diye

şayet başlığı  BU ZİHNİYETLERİN KARŞISINDAYIZ diye açsaydın sana destek verirdim hakta verirdim ama başlıktaki amaç inancı bütün olan insanlara karşı  savaş açmak gibi geldi bana

unutmayın ki sadece ülkemiz de değil bütün dünyada işini kötüye kullanan her sektörde insanlar var

haliyele namaz kılanlarda da vardır ben her namaz kılan insana da hacı  hoca demiyorum

her hangi bir söktörde ruşvet yiyen birisi eger namazında niyazındaysa insanların söylemediği laf kalmıyor ama rüşvet yiyen kişi sıradan bir vatandaşsa kapatın üztünü gitsin kimsenin dikkatini çekmiyor bile

ben ce boş işlerle uğraşıyoruz

satgılarımla

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2008 Per 00:22:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ilahiben :

-Açtığın başlıklar bu son dediklerini desteklemıyor durty ! başlıklar bile ofsayt..

-bir konuyu aktarırken ilk önce samimi olacaksın!

durt: bizler bu ülke üzerinde olan yanlışları sömürüleri istismarları haksızlıkları görüp fark eden ama farketmeyle kalmayıp bunu yorumlayan anlatan aktaran gerekirse karşı cıkan insanlarız...

-Bu cümleyi söylerken objektif olacaksın ! nerde hata görüyorsan yazacaksın!

-Son 5-6 aydır foruma yazıyorsun bu tür hataları, istismarları vs.. ondan önce nerdeydin durty ? o zamanlar gözlük kullanmıyordun sanırım ?

-iki üç olay yüzünden bütün ülkeyi zan altında bırakmayacaksın ! yada bütün inanları !

-Sen bu dediklerimi yap , söylediklerin daha inandırıcı olacak emin ol.. ondan sonra gerekirse gözlük takar okurum ama "saygılar" derken saygılı olacaksın !

- öncelikle ben tarafım objektif olmak gibi zorunlulugum yok..ama gördügüm yanlışlıkları taşıdıgım başlıkların tek yönde olmasının sebebi siyasi iradenin insanları buna mahkum etmesidir..

-yok başlıklar hatalı yok samimi degilsiniz diyeceginze sucu işleyenleri vazifesini yapmayanları kınayacaksın ondan sonra samimiyetten bahsedeceksin..

-bakınız yukarıda mys arkadaşımızda yazdı sizde yazın kınayalım beraber sonucda hataları kınamak ve ders cıkarmak amac.

- son 6 aydır foruma yazmamam daha önce fikir üretmedigim düşünmedigim eleştirmedigim anlamına gelmez sadece sizlerle paylaşmadıgım anlamına gelir..bunun  içinde forumun belirli bir olgunluga erişmesini bekledim ki yanılmışım çünkü daha ilk yorumlarda kafir hristiyan putperest yahudi cehennemde yanacaksın dediler..

- zan altında kalan kesim inananların tamamı degil yukarıda yazdıgım gibi bunu sova cevirip insanların gözüne sokanlar..bu hangi düşüceye ait olursa olsun yine kınarım yine kırarım..

dedigin gibi samimi olalım..ama samimi olmak için taraflı davranmakla suclayıp hizipçilik yapmayalım

Saygılarımla......

CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir