ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 03:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Sadece Bir Uyarı !
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IHamParSuNI

IHamParSuNI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 14:26:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Sana Tek Kelime Dostluk
Yeterlidir Umarım

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 14:32:08sohbet oyun linki
Ben Sana YAzma Demiyorum Alew Tabiki Yazıcan Arkadasındır Dostundur Yazarsın Olumlu/Olmusuz Ben Sana Sadece Diyorumki Yaz Ama Belli Bir Sükünet Cercevesinde Yaz Bu Sekilde Birbirmize HAkaret Yagdırcaksak Hiç Yazmayalım
İkincisi Ne Gelince Sen Suan NAsılki Ekremi İveti Ya Da Nobiltyi Desteklemek Aranızdaki Dostluktan Ya Da Samimiyetten Yanlarında Olmaya Calısıyorsan Corrdy De Benim Dostum Aplamdır Bunu Kafanıza Sokun Dostunun Yanında Olmak Serefsizlikse Seninde Yaptıgın Bir Serefesizlik O  Zaman Alev Yanılıyor Muyum?
Bunları Demek İstemezdim Ama Mecbur Bıraktın...

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 14:34:26sohbet oyun linki
Bu Arada Surda YAzdıgım Her Kelimede Sikayet İçeren Bir Anlatım Var Mı ? Bu Sadece Orda Bana Yapılan Hakısızlıgın Dile Getirimi Bir Nevi Sitem Umarım Simdi Daha İyi Anlamısındır

SiMaeSTRoY

SiMaeSTRoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 00:38:00sohbet oyun linki
Buna en güzel yanıt No CoMMeNT

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 16:13:12sohbet oyun linki
Haklısın Senin Dostların İt İti Isırmaz Gibi Bir Terim Kullanmaz Sadece "Burası HAyvanat Bahcesine Döndü, Gel Alev Gezdireyim Seni" Gibi Cümleleri Kullanmayı Dogru Bulurlar

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 16:20:51sohbet oyun linki
ivet Nobiyi biraz korur Olur canım arada Arkadaş arkadaşı neden korumasın  Büyültülecek bişey değil Sıradan Olağan bir durum.. Ben her yediğim cezanın hesabını sorsaydım.......................   Nokta nokta nokta der giderdi

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 17:51:30sohbet oyun linki

eurobilisim

eurobilisim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 22:11:53sohbet oyun linki
BU CC  DE  BİRİLERİNİ GÖREV VERİLMİŞSE  ONUN GÖZUNDE  HERKEZ  EŞİT  OLMALI...  YOLDA  CARŞIDA YASADIĞIMIZ  TUM  ALANLARDA DEVLET TARAFINDAN VE ORGANLARI TARAFINDAN BİR HAKSIZLIĞA UGRADIĞIMIZDA NERDE  DEMOKRASİ DİYE BAĞIRIYORUZ.. BEND E  DİYORUM Kİ BU BİZİM KANIMIZA  İŞLEMİŞ.  KİM NERDE  HAKSIZLIK YAPARSA  YAPSIN HEPİSİNİZ  A.K  ( A.K CC  DE  CEZA )

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 16:00:24sohbet oyun linki
Euro Herkezin Kendince HAklı Yanları Vardır Esit olmak Esit Davranmak En Güzelidir Ama bunun Bozuldu Zamanlarda Olabilir Yazdıkların İçin Tskler Ama Son Kelimenizi Beyenmedim

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 16:55:04sohbet oyun linki
Bu Başlığın Altınada Yazdım Ya Utanıyorum Ama Yazma Gereide Duyuyorum Bu Konu Neden Büyütldü Akıl Yaşı Reşit Olmayan Bir İnsan Nasılda Ortalığı Velveleye Vermiş :) Helal Sana Hamp... Dün Gibi Hatırlıyorum nnobi Abim O Lafı Aralarında Bu Lafın Önemli Olmadığı durty Abime Söyledi Çocuk İlla Bana Dedi Diyor :) Sana Niye Desin Zamanında Evlense Senin Kadar Çocuğu Olacak Adam İstese Seni Suya Götürüp Susuz Getirir 10 Turda Attırır Sana :) Anlayamıyor Oda Yaşından Olur Böyle Şeyler Ya Normaldir...  Allah Aşkına Biraz Mantıklı Olun İvet Neden Birini Veya Birilerini Korusun Rozeti Ona Onlar mı Yükledi :) Eğer Öyle Bişey Sezilse Zaten İvet Terfi Edilmez Görevden Alınırdı Siz Vew Komplo Teorileriniz Ah Ah :)
CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir