ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 00:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Sadece Bir Uyarı !
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IHamParSuNI

IHamParSuNI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 18:52:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Utanacagın Seyleri Yapma Derim Ben Sana
Büyüten Ben Degilim Arkadaslarınız Sagolsun Uzatıp Duruyorlar Laf Ebeligi Yapıyoruz İşte
Little Bak Yazdıklarımı Bidaha Gözden Gecir Diyorum Sana O Zaman Daha İyi Anlarsın Bir Kere Okuyusla Anlayamıyorsun Anlasılan Daha Chok Kitap Oku Derim Sana Bir Kere Okuyupta Daha İyi Anlarsın O Zaman ;)Ben Demişmiyim Bir Bak Bakalım Bana Dedi Diye Yanımda Bulundugu İçin Dogal Olarak Ben Bana Dedi Zannettim Bu Bir,
İkincisi Ben Demişmiyim İvet Su Su Sahısları Koruyor Dİye Bence Mantıklı Olması Gereken Biri Varsa O Da Sensin LittleÜçüncüsüne Gelince...Bana Babam Yapamamıs Nobi Kim Ki Bana O Dedigin Seyleri Yapıcak Boyunuzdan Büyük Konusmayın Rezil Etmek ya Da Baska Bir Deyişle Laf Koymak İnsanları Küçültmek Kolaydır Heleki Senin Yaptın Sekilde Daha Da Bir Kolaydır
Daha Yok Mu Yav Söyle Bir Kac Kişi Daha Yazsın Onlarlada Laf Ebeligi Yapalım
Ben Kapatmaya Calıstıkca Siz Daha Da Bir Laf Ebeligi Meraklısı Tavırları Sergiliyorsunuz Siz Buraya Yazdıkca Ben Size  Cwp Vermeye Dewam Ederim Burda oldugum SüreceMadem Büyük Mühim İnsanlarsınız Güzel Bir Sekilde Kapatalım Konuyu Derim BenDedigim Gibi Siz Yazdıkca Benimde Size Edecek Bir Kelamım Olur

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 22:11:13sohbet oyun linki

IHamParSuNI :
Utanacagın Seyleri Yapma Derim Ben Sana
Büyüten Ben Degilim Arkadaslarınız Sagolsun Uzatıp Duruyorlar Laf Ebeligi Yapıyoruz İşte
Little Bak Yazdıklarımı Bidaha Gözden Gecir Diyorum Sana O Zaman Daha İyi Anlarsın Bir Kere Okuyusla Anlayamıyorsun Anlasılan Daha Chok Kitap Oku Derim Sana Bir Kere Okuyupta Daha İyi Anlarsın O Zaman ;)Ben Demişmiyim Bir Bak Bakalım Bana Dedi Diye Yanımda Bulundugu İçin Dogal Olarak Ben Bana Dedi Zannettim Bu Bir,
İkincisi Ben Demişmiyim İvet Su Su Sahısları Koruyor Dİye Bence Mantıklı Olması Gereken Biri Varsa O Da Sensin LittleÜçüncüsüne Gelince...Bana Babam Yapamamıs Nobi Kim Ki Bana O Dedigin Seyleri Yapıcak Boyunuzdan Büyük Konusmayın Rezil Etmek ya Da Baska Bir Deyişle Laf Koymak İnsanları Küçültmek Kolaydır Heleki Senin Yaptın Sekilde Daha Da Bir Kolaydır
Daha Yok Mu Yav Söyle Bir Kac Kişi Daha Yazsın Onlarlada Laf Ebeligi Yapalım
Ben Kapatmaya Calıstıkca Siz Daha Da Bir Laf Ebeligi Meraklısı Tavırları Sergiliyorsunuz Siz Buraya Yazdıkca Ben Size  Cwp Vermeye Dewam Ederim Burda oldugum SüreceMadem Büyük Mühim İnsanlarsınız Güzel Bir Sekilde Kapatalım Konuyu Derim BenDedigim Gibi Siz Yazdıkca Benimde Size Edecek Bir Kelamım Olur

Maddelerle Sıralamışsın Aferin Demek ki Saymasını Biliyorsun Gelelim Yazına :) Kitap Çok Okuyorum Kardeş Sen Merak Etme Kitap Okumadan Olmaz Anlaşılan Seninde Kitap Okuman Lazım Ama Psikoloji Kitapları Çünkü Sorun Var Sanırım...Sana Cevap Vermeye Utanıyorum Ama Böyle Bi Gereksinim Duyuyorum Demişim İyide Demişim Sen Kimsenin Değil Ancak Benim Yazımdan Anlarsın ki Kızmandan Belli :) Sana Demediğini Biliyorsun Ama Sana Dediğini Sanıyorsun Komik Şey Seni :) İvetle Alakalı Yazıyı Sana Yazmadım Yine Her Zamanki Konuya Balıklama Atlama Yeteneğini Göstermişsin Bravo :) Laf Ebeliği Nedir Bilmem Ama Eminim Yaparsam Kimseye İhtiyacım Olmaz Ve Bana Edecek Kelamın Kalmaz Benle Uğraşma Derim Sana :)

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 00:00:51sohbet oyun linki
No Comment

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 00:59:20sohbet oyun linki
cc de insan ilişkileri satranç gibidir...bir piyonun ne zaman vezir olacağını önceden kestirmelisin...o neden böyle dedin o zaman ajan değildi şu zaman böyle etti vay efendim ben ceza aldım demek yerine kurnazlık yapın.,kısacası rüzgarı şikayet etmekten vazgeçip,yelkenleri kullanmayı öğrenin

piyanist70

piyanist70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 13:47:53sohbet oyun linki

Rüzgarınız bol , yelkeniniz amerikan bezinden olsun.....

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 18:32:04sohbet oyun linki
Piyanist Pasa:)))

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 21:54:40sohbet oyun linki
  flame senin ne olduğunu, küfürlerini herkes biliyor seni ciddiye bile almıyorum  sadece cvpları okudum ve cok güldüm  allah razı olsun

ShyPnoSeS

ShyPnoSeS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 11:09:10sohbet oyun linki

Hamp burda o kadar kötü şeyler yazmışlarki kardeşim gerçek benim asıl nick yerine bunla yazıyorum ki o kirlenmesin. Canım kardeşim boş ver takma kafana. Malesef burda öyle şeyler çok oluyo dert etmicen salla gitsin. Flame sende biraz terbiyeli olsan iyi olur corrdy laf söylerken asıl sen kendinin ne olduğunu göstermişsin.

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 14:20:32sohbet oyun linki
SyPnoSeS Düşüncelerin İçin Tesekkürler Yüregine Azına Saglık...
Yalnız Senin Kim Oldunu Bilmek İsterim (Asıl Nickini)
Konuya Gelince Aynen Öyle Yaptım Salladım Gene....
            "Söz Gümüşse Sükünet Altındır"

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 18:09:33sohbet oyun linki
 HhyPnoSes  tskler ediyorum tarafsızca yasdığın için
CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir