ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 02:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
    ÇOK PİS DİZİ İZLERİM
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 18:37:22sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·BanuxxAlqan· :

BIRAKIN BÖLE GAVUR DİZİLERİNİ BEEEEEEEEEE GÜZELİM TÜRK DİZİLERİ VARKEN MESELA

BEZ BEBEK

PRENSES PERFİNYA

SELENA

KAYIP PRENSES

BUNLAR VARKEN BAŞKA DİZİMİ İZLİCEZ

şaka gibi

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 20:04:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Rouqee· :

Lost un sadece ilk sezonunu izledim ve devam etmedim( eh :) )

Heroes mükemmel bir dizi, kurgusuyla görüntüsüyle her şeyiyle tüm dizileri geride bırakır Lost olsun pb olsun kıyısından köşesinden geçemez.

prisonBreak, bununda ilk sezonunu kaçırdım ikinci sezonunu annem sayesinde izlemeye başladım ki izledimde ateşli ateşli, lakin devam etmedim , malum ilk sezonu izleyemeyince

avatar: komedi olmayıpta izlediğim ilk ve tek animedir mükemmeldir diğerleri umrumda değildir

simpsons : yazmaya gerek var mı bilmiyorum ama adamların ne kadar özgürce düşünebilip,  rahat davranıp böyle hoş şeyler üretebildiklerini görünce kıskandım , Türkiyenin durumunu falan düşündüm

ve geri kalan bir çok komedi dizisi filan...

ve türk dizilerine gelince, ya bakıyorumda sürekli aynı öyküler, aynı tarz bakışlar. oyuncular. karakterler,kesilen roller, avrupa yakası filan hoştu ama artık suyu çıktı sanki,izlemiyorum. aşka dair çok şey yapılıyor duygusallık sonuna kadar kullanılıyoda, e tek yapılan şey bu olduğu için sıkıyo,sıkılıyoruz

sen naptın ya , PB nin ilk sezonu izlemeden 2. sezonu izlersen tabi devam ettiremezsin :))) heleki 3. sezon sona nın ayrı bir tadı var, 4. sezonda ilk sezonki heyecanı yakaladı...

İlk sezonu izlesen heroes favori dizin olmaktan çıkar eminim :) çünkü bende heroes i cok seviyorum ama PB anlatılmaz yaşanır :D

avatar a gelince 3. sezonun son bölümlerindeyim izlemiyorum bitmesin diye, böyle hoş bir kurguya yazık olucak bitince :(   neyseki filminin cıkacağı müjdesini aldım, 3 spiderman filmi bütçesinde olucak. artık siz düşünün kıracağı rekorları... herkese tavsiyem diziyi bitirip sinemaya gitsinler :)

zeytin18

zeytin18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 23:06:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nasıl yani ya çok pis izlerim burnunumu karıştırıyorsun izlerken sonra kendinden geçip şap ekrana:)Ekran kirliliği

Rouqee

Rouqee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 11:27:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

sen naptın ya , PB nin ilk sezonu izlemeden 2. sezonu izlersen tabi devam ettiremezsin :))) heleki 3. sezon sona nın ayrı bir tadı var, 4. sezonda ilk sezonki heyecanı yakaladı...

İlk sezonu izlesen heroes favori dizin olmaktan çıkar eminim :) çünkü bende heroes i cok seviyorum ama PB anlatılmaz yaşanır :D

avatar a gelince 3. sezonun son bölümlerindeyim izlemiyorum bitmesin diye, böyle hoş bir kurguya yazık olucak bitince :(   neyseki filminin cıkacağı müjdesini aldım, 3 spiderman filmi bütçesinde olucak. artık siz düşünün kıracağı rekorları... herkese tavsiyem diziyi bitirip sinemaya gitsinler :)

olsun ben dizinin konusunu tek sezonda çözdüm işte

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2009 Sal 05:02:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :
·RestlessOblivion· :

Bir dizi manyağı olarak size kişisel beğenimden oluşan en iyi dizileri sunuyorum:

En iyi dram dizisi: Six Feet Under
En iyi suç (crime) dizisi: Oz
En iyi aksiyon dizisi: Prison Break
En iyi tarih dizisi: Rome
En iyi fantastik dizi: Carnivalé
En iyi bilim kurgu dizisi: Battlestar Galactica
En iyi gizem (mystery) dizisi: The X-Files
En iyi komedi dizisi: Seinfeld
En iyi çizgi dizi: South Park
En iyi anime dizisi: Avatar: The Last Airbender & Death Note (Bu ikisi arasında kararsızım)
Ve son olarak izlediğim en iyi dizi: LOST

Heroes yukarıdaki isimlerin yanına yaklaşamaz. Kötü bir dizi değil ama kesinlikle en iyi diziler arasında değil.

En iyi dram dizisi: Six Feet Under ( cnbce de bir ara takip ettiğim hoş diziydi bu dalda sana katılabilirim rest abi, ama sopranos yu dram sayarsak bu diziden daha iyi olabilir:)

En iyi suç (crime) dizisi:
Oz (cine 5 in hiç izlenmediği dönemde yayınladıpı süper bir dizi, suçlular hapishanede de durmuyor. Bu dala ek olarak CSI-New York dizisini ekleyebiliriz:)

En iyi aksiyon dizisi: Prison Break (Tartışmasız:)

En iyi tarih dizisi: Rome (Beni sarmayan bir diziydi, ama alanında en iyisi heralde. Rome ile Tudors yarışır diyeceğim ama tudors ta saçma. En iyis TNT deki Robin Hood:)

En iyi fantastik dizi:
Carnivalé (Bu diziyi izlemedim, görmüşlüğüm var ama nasıl birşey bilemiyeceğim sana güveniyorum rest abi ve ekliyorum Heroes ve The 4400  bu söylediğin dizi ile çok pis yarışır:)

En iyi bilim kurgu dizisi: Battlestar Galactica (Bir sezon takip edebildim, gerçekten ilginç bir kurgu.Ama birden koptum diziden,belki cnbce den takip ettiğim içindir, malum evdekiler ile saat çakışmıştır:)

En iyi gizem (mystery) dizisi:
The X-Files (En sevmediğim diziler arasında, çok abartı şeyler oluyordu, küçükken seviyordum büyüyünce soğudum,  okadar uzatmasalardı keşke.aslında 4400 de bu kategoriye girerse en iyisi o.Artı Buffy ve Angel ı unutmayalım :)

En iyi komedi dizisi:
Seinfeld (ustalara saygı diyorsun he rest abi, öyleyse Cheers dizisini sana tavsiye ediyorum. Ve günümüzün en en en komik dizisi How I Met Your Mother ı herkese tavsiye ediyorum.Artı cnbce deki tüm komedi dizilerini rast gelirseniz izleyin:)

En iyi çizgi dizi: South Park (Genelde Avatar anime değil çizgi dizi olarak geçiyor.Ben avatar demir burda ama avatar ı anime olarak sayıcaksak en iyisi bence Simpsons bu kategoride:)

En iyi anime dizisi: Avatar: The Last Airbender & Death Note (Bu ikisi arasında kararsızım) (Avatar son Hava bükücü :)

ve ekleme yapıyorum;

En iyi Gençlik dizisi: Dawson s Creek (The O.C. , One Three Hill , Gossip Girl  de yabana atılacak diziler değil. ama bu dizilerin atası Dawson en iyisi:)

En iyi Hastahane dizisi: Nip/Tuck Bence. (ER ve Grey s Anatomy bu kategoride sağlamdır heralde ama ben bi nip tuck ı takip ediyorum:)

izlenesi diziler;

Gilmore Girls , Desperate Housewives , Without A Trace , 24 , Dexter , Terminator: The Sarah Connor Chronicles

izlenmemesi gereken diziler;

Smallville

REst abi bak yeni bir dizi daha keşfettim komedi ; The Big Bang Theory

bu dizide canı sıkılanlara tavsiye edilir...

LoTuS6

LoTuS6 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2009 Sal 12:14:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

NCIS, CSI serisi, law and order

delsol

delsol resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2009 Sal 22:59:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Acayip dizi izlerim. :) benim gibi izleyen yoktur. 2kg çekirdek. 5lt kola. ayaklarada iyi bir terlik. değmeyin keyfimee. :)) sonrasını hatırlayamıyorum. gözümü açtığımda sabah olmuş oluyor. şuana kadar sonunu hiç seyredemedim. KISMET TALİH KÖR SALİHH :)))

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2009 Çar 01:05:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

REst abi bak yeni bir dizi daha keşfettim komedi ; The Big Bang Theory

bu dizide canı sıkılanlara tavsiye edilir...

Naon abi Big Bang Theory güzel dizi, zekice espriler mevcut gerçekten.

Ama "Gülmekten karnıma ağrılar girsin" diyorsan It´s Always Sunny In Philadelphia isminde bir dizi var, tek geçiyorum bu aralar.
e2´de oynuyor yamulmuyorsam.

samanthafox

samanthafox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2009 Pzr 16:04:57sohbet oyun linki
Sex and the City
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir