ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 13:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Filtre Süresince Olan Ajansal Cezalar Kaldırılsın !!!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 00:43:26      Filtre Süresince Olan Ajansal Cezalar Kaldırılsın !!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Daha önce de üzerinde ehemmiyetle durduğum bir konu olup  önerimi tekrar ediyorum.

Sayın C.C. Şeflerimiz; siz Şef ve Ajanlarca verilmekte olan 5-10 ve 30 dk süreli cezanın uygulamadan kaldırılması talebinde bulunuyorum.Lakin Ajanlarımız şahsi ve hissi davranışlar sergileyebildiklerinden;  istismar edilmesi muhtemel bu durumun uygulamada önlenmesini rica ediyorum.Aksi halde bu cezayı filtre mi verdi Ajan mı verdi Şef mi verdi konusu gündemde şaibeli yerini koruyacaktır.

Hatta bana kalırsa fazla abartılı bir düşünce midir siz takdir edin; verilen ceza kim tarafından verilmiştir user olarak bilmek hakkımız değil midir.Haklardan çokça bahsedildiği için bu tabiri kullandığımın altını özellikle çizmekte sakınca görmüyorum.Fakat belirttiğim ilk konu öncelikli konudur bu paragraftaki konuyu okumuş olmanız kafidir.

Tabi ki talebimin uygulamada şüphe götürmeyeceği tartışılmazdır.

Yani bu talebimin işlerliğine yani yerine getirişinize inancım tamdır.Eğer ki talebim uygulamaya geçecek olursa buna inancım olacaktır demek istemekteyim.

Gereğini saygılarımla arz ederim!

LaserSail

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 01:47:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

LAserSail bey sana katilmiyorum burda gorevli arkadaslarimiz islerini en iyi derecede yapiyorlar asla ve asla şahsi ve hissi davranışlar sergilemezler

bu yazindan dolayi seni kiniyorum

Aslan parcasi (Dawson

CcCcSatanScCcC

CcCcSatanScCcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 03:24:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Bence gayet dogru bi karar cezayı kimin verdigini görsek güzel olur artı 30 dk ceza verme olmasın 29 fala olsunki ajanmı verdi kendimialdı olmasın KATILIYORUM sana laserSail

Fedayyn

Fedayyn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 04:50:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kimin ceza verdiği, nasıl verdiği değil burda tartışmamız gereken...

LaserSail, hiç bir ajan burda kendi egosunu tatmin etmek için ajanlik yapmıyor. Öncelikle belirtmek isterim ki, böyle konuları forumda açıp olayı komplike bir hale getirmeniz yanlış. Eğer sistem ile ilgili bir sorununuz varsa, herkesinde bildiği gibi info@chatcity.cc adresinden bütün isteklerinizi bildirebirsiniz.

Öncelikle bir konuyu açmadan önce güzel bir şekilde bir düşünün. "Bence doğru mu yapıyorum" diye. Bunların hepsini düşündükten sonra foruma böyle bir başlık açınız.

Yineden teşekküler LaserSail sayende ajanlara daha çok sahip çıkılması gerektiğini anladık..

Fedayyn

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 12:08:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Katılıyorum sana  arkadaşım ajanlarımıza laf yok işlerini iyi yapıyorlar her zaman

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 14:53:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
LaserSail :

verilen ceza kim tarafından verilmiştir user olarak bilmek hakkımız değil midir.

Kesinlikle hakkındır LaserSail.

Şimdi sana soracağım; kaç yıldır Chatcity desin? Sen diyeceksin 10-15 yıl oldu :)
Neyse... Sözü daha fazla uzatmadan, ben 2 ceza örneği ve dolayısıyla 2 ayrı uyarı mesajı ile seni ve senin gibi düşünenleri başbaşa bırakıyorum.

Örnek 1 :                                                                Örnek 2 :

* Yukarıdaki Uyarı mesajlarının hangisinin hangi durumlarda ekranımıza geleceğini kestiremeyen arkadaşlar lütfen bana danışın.

Hoş sohbetler.

Fedayyn

Fedayyn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 15:19:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
infumum :
LaserSail :

verilen ceza kim tarafından verilmiştir user olarak bilmek hakkımız değil midir.

Kesinlikle hakkındır LaserSail.

Şimdi sana soracağım; kaç yıldır Chatcity desin? Sen diyeceksin 10-15 yıl oldu :)
Neyse... Sözü daha fazla uzatmadan, ben 2 ceza örneği ve dolayısıyla 2 ayrı uyarı mesajı ile seni ve senin gibi düşünenleri başbaşa bırakıyorum.

Örnek 1 :                                                                Örnek 2 :

* Yukarıdaki Uyarı mesajlarının hangisinin hangi durumlarda ekranımıza geleceğini kestiremeyen arkadaşlar lütfen bana danışın.

Hoş sohbetler.

Ama arkadaşın belirtmek istediği tamamiyle farklı birşeydi. Demek istediği odalarda bazen küfürler oluyor ve içeride gizli karakter ile ajan oluyor. Örneğin, bir kullanıcı odada ve devamlı bir şekilde filtreye takılmadan küfür ediyor. Gizli karakter içinde olan ajanımız arkadaşa 30dakika veriyor ve herkes filtreye takıldığını düşünerek küfüre devam ediyor. Sonuçta bir çok kişinin filtreye takıldığını düşünüyoruz odada, halbuki olay filtre değil ajanın kendini açığa vurmaması. Editörlerimizden birinin bunu yaptığını şahit oldum. Çok zeki bir şekilde kişileri cezalandırmış oldu. Takdir etmek lazım

Ancak ben hala sistemin değişmemesi taraftarıyım. Teşekkürler... Saygılar...

Fedayyn 

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 15:53:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gençler önerim açık ve net özetliyorum lafı uzatınca detaylarda kayboluyorsunuz.Dediğim şudur Şeflerime;

1-Cezayı filtre mi verdi; eğer filtre vermediyse (iki nokta üst üste) :

2-Hangi Ajan ya da Şef verdi.

Mühimsiz Not:Önerim, önerimin muhattaplarınadır yani şeflerime.Düşüncelerinizi beyan edin.Ben ajanlar hissi olabilir derken,  insan olmalarından mütevellit dedim.Zira tüm insanlar psikososyaldir.

Şunu bilin ki demokrasi düşünen milletlerin rejimidir.Düşünen kişiler demokrasiyi getirir yaşatmak Türk Gençliğinin eseridir.Bu yüzden asla tartışmadan kaçmayalımHer neviden düşünce ile yüzleşmek tekamülümüzün  mihenk taşıdır.

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 16:13:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
     Anlaşıldı, en ince detaya kadar yazmamız gerekecek.. Aslına bakarsanız bunu önceki mesajımda da düşünmedim değil. Ancak dalga geçer gibi kelime kelime her ayrıntıya girmiş olmamı da size yapacağım bir hakaret olarak görüp kaçınmıştım. Yanılmışım. Açıklamam gerekirmiş. Açıklayalım;

* Önceki mesajımda cezanın ajandan mı filtreden mi olduğunu anlayacağınız kadar materyal uygulamalı olarak mevcut. Cezanızın filtreden olduğunu anladığınızda hangi cümlenizden veya kelimenizden ceza aldığınızı da ayrıca bana sorabilirsiniz. Hatta sizi aydınlatabilmek için filtrede yakalandığınız kelimenizi de sizinle paylaşabilirim. Ancak bunun için e-posta yolunu tercih etmenizi önemle rica ederim. 
  * Ceza aldım ve bu ceza ajandan dediğiniz zaman odada bir ajan var mı yok mu önce ona bakın. Baktınız odada ajan yok, ya da var siz farketmediniz. Sonuç olarak hangi ajandan ceza aldığınızı bilemediğinizde bana cezanızı hangi ajandan aldığınızı sorup muhatabınız olan ajanı benden öğrenebilirsiniz. Ajanımız size ceza nedeninizi açıklayacaktır.

* Ben değil ama Ahmet, ya da Ayşe ceza aldı ama ben onu da merak ediyorum diyorsanız, bana kesinlikle yazmayın :) 

Hoş sohbetler

sanalizasyonfaresi

sanalizasyonfaresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 17:20:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

herkes güzelce sohbetini ettiği ve ceza almadığı  taktirde böyle sorunlarla kafasını yormamış, güzel beynini sulandırmamış olacak kanaatindeyim...

saygılarımla!..

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir