ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 21:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   ChatCity Hakkında !!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

djsuperstarr

djsuperstarr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2009 Per 13:51:40      ChatCity Hakkında !!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bilirsiniz ki ; bu nicki hiç değiştirmeden yıllarca burdayım.Uzun bi ara verdikten sonra bazı msndeki cc üyeleri geri dönmemi söyledi ve 2-3 günlüğüne girmem bana yetti :)

Bu yazımı okuyunca cc hakkında herkezin bildiği ama göz arda ettiği gerçeği  görmüş olucaksınız ;

Msn de olsun oyun esnasinda olsun bana özel den yazan kız üyelerin söyledikleri ;

1. bana " xx" user erkek böyle diyo .

2. arkamdan dedikodu yaymışlar onla konuşmadım diye .

3. burdaki erkekler çok abaza ..

bunlara benzer örnekler defalarca bana özelden ve msn yazılmıştır.Bende diyorumki " Bunları yücelten sizlersiniz ; Bunların hakaretlerinide çekecek olan sizlersiniz ."

Beni msn webcam den gören cok üye var burda ; beni tanıyanlar tanır. ! Ve şuvar cc artık cc likten çıkmış eskiden di chatcity . hani infumumun ajan bile değilken vip1 de prof. edasıyla şiirler yazdıgı günler. NOA nın görünmez olarak dolaştıgı zamanlardı.Şimdi cc ;

Ezik tiplerin realde yapamadıklarını burda gidermeye çalıştıgı yer chatcity ,

Realden korkan sanala müftela olmuş tiplerin yeri chatcity ,

Klavyenin arkasında kendini bi sey sanan delikanlıların yeri chatcity,

Kısacası mutluluğu burda 3 boyutlu karakterde arayan sanal dünyanın sanal insanı olmaya adanmış kişilerle dolup taşan bi yer haline gelmiş chatcity...

Ve son olarak ; Msnimde Chatcity Üyesi ne kadar kişi varsa hepsi beni silsin çünkü nedeni ise ; 

Bana msnden burda aşk olmaz burdaki erkeklerin hepsi ezilk , abaza diyip beni çağıranlar şimdi ben öyle bişiler demedim edasındalar.Sonra bana kalkıp "xxx" bana bunu diyo ya ben neyaptım ki yazıp 2 gün sonra gene o adamın yanında görüyosam sen bunları hakediyosun demektir..

SaygılarımLa ;

DjSuperStarr

DemekOyle

DemekOyle resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2009 Per 15:10:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
djsuperstarr :

Şimdi cc ;

Ezik tiplerin realde yapamadıklarını burda gidermeye çalıştıgı yer chatcity ,

Realden korkan sanala müftela olmuş tiplerin yeri chatcity ,

Klavyenin arkasında kendini bi sey sanan delikanlıların yeri chatcity,

Kısacası mutluluğu burda 3 boyutlu karakterde arayan sanal dünyanın sanal insanı olmaya adanmış kişilerle dolup taşan bi yer haline gelmiş chatcity...

SaygılarımLa ;

DjSuperStarr

Demek Öyle ?  Hiç güleceğim yoktu

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2009 Per 15:26:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bilirsiniz ki bu nicki hiç değişmeden yıllarca burada kullandım. Uzun bir ara verdimse işlerimden dolayıdır. İşlerim bittiğinde içimdeki bir ses boş zamanlarımda CC ye girmemi seslendi ve bu da bana yetti.

Bu yazımı okuyunca CC hakkında herkesin bildiği ama göz ardı ettiği gerçeği görmüş olacaksınız:

Son zamanlarda ve genel zamanlarda çeşitli sebeplerden dolayı CC yi terk edenlerimiz oldu. Kimi zaman bunu foruma taşıdık kimi zaman sessiz sedasız. Kimi zaman CCnin hasretine dayanamadık geri döndük kimi zaman başka nickler aldık kimi zaman belki de harbiden gittik. fakat şunu hiç düşünemedik: Her seferinde terk edilen hep CC oldu. CC nin kalbi kırılıyor mu acaba cok mu üzülüyor ki hic demedik. Hep bencillik yaptık hep bencillik. Sonra da geldik bunu marifetmiş gibi foruma yazdık. Al işte senin yüzünden terk ediyorum Seni dedik CCye. CC ise depresyona girmekten bir deri bir kemik kaldı. Üzüle üzüle verem oldu. Yataklara düstü CC. Terkedenlerin bencillikleri yüzünden. Seni Terk Ediyorum, Seni bırakıyorum CC. Alacağın olsun CC. Hep suclayıcı olduk hep suclayıcı. CCnin günahı neydi, bizleri olduğu gibi kabul etmek mi! Herkese ne olursan ol gel demesi mi! Bir kere dedik mi SENİ SEVİYORUM CC! Sonra gelmişiz her canımız sıkıldığında CC SENİ TERK EDİYORUM, CCYİ BIRAKIYORUM... CCyi terkederken hiç sorduk mu, anlattık mı derdimizi, içimizi döktük mü CCye... Ve Soruyorum : CCNİN GÜNAHI NE ARKADAŞLAR! HEP TERKEDİLEN CC OLUYOR! BİRİ ŞUNA DUR DESİN artık...

CC BEN SENİ COK SEVİYORUM!!!

Allah ım sana geliyorum Yarabbim:)

Özür diliyorum kendimi tutamadım...

Muratugras82

DemekOyle

DemekOyle resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2009 Per 15:34:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
muratugras82 :

Ve Soruyorum : CCNİN GÜNAHI NE ARKADAŞLAR! HEP TERKEDİLEN CC OLUYOR! BİRİ ŞUNA DUR DESİN artık...

Muratugras82

Arkadaş kendi bakış açısı ile gerekçelerini açıklamış zaten.Bu sitede özeleştiri yapıldığı günlere şahit olmadım daha. Gelen de giden de bekleyen de alan da veren de memnun .

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir