ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 13:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Davosta kriz!!
 <<1 23456789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 00:13:00      Davosta kriz!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Haber: Erdoğan Toplantıyı Terk Etti

Başbakan Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres in 25 Dakika, Kendisinin İse 12 Dakika Konuşturulduğunu Belirterek, Bundan Sonra Davos ta Yokum Diyerek, Toplantıyı Terk Etti. 

Dünya Ekonomik Forumu kapsamında düzenlenen Gazze Orta Doğu da Barış Modeli oturumuna katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres in 25 dakika, kendisinin ise 12 dakika konuşturulduğunu belirterek, Bu kadar önemli bir konuyu görüşeceğimiz bir yerde kalkıp da bunu yarım saat, 35 dakikaya sıkıştıramazsınız. Bundan sonra da Davos a katılmam dedi.

Erdoğan, Davos ta Dünya Ekonomik Forumu kapsamında gerçekleştirilen Gazze Orta Doğu da Barış Modeli oturumunda, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres in eleştirilerini yanıtlarken panel yöneticisinin sürenin bittiğini gerekçe göstererek konuşmasını kesmesi üzerine, Davos a bir daha katılmam diyerek salondan ayrıldı.

Başbakan Erdoğan, çıkışta gazetecilerin soruları üzerine şunları söyledi:

Burada herkese aynı dakikayı verirler ona saygıyı duyarım, ama herkese aynı dakikayı vermedikleri zaman ona saygı duymam. Nitekim burada aynı dakikayı vermemişlerdir. Gördüğünüz gibi Şimon Peres i 25 dakika konuşturmuşlardır, 12 dakika bizi konuşturmuşlardır. Bundan sonra da söz kesmek üzerine bina edilmiş bir anlayış. Bu kadar önemli bir konuyu görüşeceğimiz bir yerde kalkıp da bunu yarım saat, 35 dakikaya sıkıştıramazsınız. Bundan sonra da Davos a katılmam.

Bir gazetecinin İsrail Cumhurbaşkanı Peres in bağırarak konuştuğunu söylemesi üzerine Erdoğan, O da suçluluk psikolojisinin bir gereği. Suçlu olan bağırır. Suçun yoksa niçin bağırıyorsun değerlendirmesinde bulundu.

İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres in, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ı telefonla arayarak özür dilediği öğrenildi.

Başbakan Erdoğan, Dünya Ekonomik Forumu toplantısı kapsamındaki Gazze Orta Doğu da Barış Modeli oturumunu terk etmesi sonrasında düzenlenen basın toplantısından ayrılırken, BBC muhabirinin sorusu üzerine, Peres, bir kabile reisiyle konuşmuyor. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı na nasıl hitap edilmesi gerektiğini öğrenmesi lazım dedi.

Alıntıdır...

Not: Sayın Başbakanımızın tavrını haklı bularak, sorumsuzca insanlık suçu işleyen İsrail hükümetine hiç çekinmeden verdiği cesaretli mesajlarından ötürü saygılarımı hürmetlerimi sunuyorum.

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 00:31:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Helal olsun sonuna kadar haklı olarak tepkisi çok yerindeydi.

XxErisXx

XxErisXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 12:55:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HELAL OLSUN RECEP TAYYİP ERDOĞANA MASAYA YUMRUĞU VURDU SONUNDA İSRAİLE HADDİNİ BİLDİRDİ DÜN GECE GÖĞÜSÜMÜZÜ KABARTTI

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 12:59:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
RECEP İvedik replikleri Bölüm: 1, Sahne: 37 "konusma lannnnnnn"

lRimel

lRimel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 13:11:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

FeNoMeN66

FeNoMeN66 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 20:05:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
An gelir gün gelir insan bazı değerler uğruna düşünmeden ölür.akp limiyim hayır değilim.Ancak hiç kimse bu ülkenin başbakanının omzundan tutup artistlik yapamaz yaparsa da sağolsun varolsun başbakanımız haddini bildirmesini de bildi. Evet ölümden öte köy yok can tatlı mal tatlı aşk tatlı ama gün gelir herşey pul olur gözde. Allah yoluna vatan namus uğruna ölmek hepsinden tatlı olur.Bu böyledir. Yeri geldiğinde restini çekeceksin çekmeyi de bileceksin. Allah a şükürler olsun ki başbakanımız gereğini yaptı.En önemlisi de Tüm Dünya Türk Milletinin zihnindekileri biliyor artık...

Ve vogen ; Mustafa kemal in yaptıkları tartışılmaz. Ama kalkıpta bu olayı o zamanla karşılaştırmak saçmalıktır. Yani Erdoğan ın size yaranabilmesi için silah çekip adamı vurması mı lazımdı.? Bütün dünya bu olayı alkışlıyor bir israil birde sizin gibiler neredeyse yas tutacaksınız. Bill Clinton un önünde esas duruşta sadaka bekler gibi duranları hatırlamıyorsunuz herhalde. ?

alisss33

alisss33 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 20:24:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

3UU2C

3UU2C resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 21:12:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Türki ye gibi saygın bir milletin Başbakanı yada Cumhurbaşkanı böyle bi duruma dayılık yapar gibi tepki göstermemeli. Hep aynı cümleleri kullanarak, Dünya ya hitab ettiği bir ortamda  buda böyle bilinsin. gibi bir cümleyi  biline diye bitirmemeli. Bu tepkiyle gurur duyan , alkışlayan, doğarken gaza gelmiş aklını kullanamayan kişileri de ben alkışlıyorum.

FeNoMeN66

FeNoMeN66 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 21:37:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·3UU2C· :
Türki ye gibi saygın bir milletin Başbakanı yada Cumhurbaşkanı böyle bi duruma dayılık yapar gibi tepki göstermemeli. Hep aynı cümleleri kullanarak, Dünya ya hitab ettiği bir ortamda  buda böyle bilinsin. gibi bir cümleyi  biline diye bitirmemeli. Bu tepkiyle gurur duyan , alkışlayan, doğarken gaza gelmiş aklını kullanamayan kişileri de ben alkışlıyorum.

Daha Türkiye yazmaktan bir habersin. Başbakanın yaptığı hiçbirşey yanlış değildir.Sözlerinden salonu terk etmesine kadar.Kendisininde dediği gibi Türkiye nin onuru ve gururu vardır bunu en iyi şekilde savunmuştur..Savunmak zorundadır.Peki neden Başbakan bu foruma bir ülkeyi bir milleti temsilen katılmıştır...Ona yapılan saygısızlık TÜRK milletine yapılmıştır demektir.Başbakan eğer orada konuşmasa ve sussa sineye çekse bu sefer eminim ki bu içimizdeki peresler neden sustun bunca zaman gazze de haksızlık olduğunu söyledin. Dünya ekonomik forumunda neden bunları söyleyecek cesaret bulamadın diyeceklerdi..Nankörlük yapmayın. Yiğidi öldürün ama hakkını Teslim edin.

https://www.resimupload.com/ds976713793_643420090130124758213.html

Böyle mi olmalıydı... !

NlCELY

NlCELY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 22:02:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar...Dün tv de olanlari izlerken gururlandim,gözlerim doldu damarlarimda sicaklik hissettim kisacasi gögsüm kabardi.Bunu yapan kisinin Recep Tayyip Erdogan olmasi benim icin ayri bir ehemmiyet tasimadi.Sag veya sol kimden gelirse bu tepki yine ayni gururu tasirdim.Mustafa Kemal Atatürk Ve Ismet inönüden sonra ilkkez uluslararasi bir platforma ülkenin birinci agzi böyle bir tepki gösterebilmistir.Türkiye cumhuriyeti vatandasi olarak isi partizanliga dökmeden bu hareketi yapan sahsin kimligine bakmadan taktir etmemiz gerekir diye düsünüyorum.O insan o cümleleri kurarken benim kisisel fikrim Türk milleti adina en güzel cümleleri kullandi ve bizi onurlandirdi.Yurt disinda yasayan birisi olarak ne tür zorluklara magruz kaldigimizi iyi biliyorum Bir Türk olarak.Bunlari yasamayanlar anlayamaz diye düsünüyorum.Kürdüyle cerkeziyle laziyla abazasiyla alevisiyle sünnisiyle yasadigimiz topragin ve soludugumuz havanin kiymetini bilerek hareket edersek sevinirim.Üstün sahsiyet;dogruyu yapanin siyasiye kimligine bakmadan yapilani taktir edende bulunur diye düsünüyorum...Herkese Saygi Ve Sevgilerimle

CC sohbet icin buraya
 <<1 23456789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir