ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 20:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   ***Hem vicdan hem izan lazım!!!***
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

dekmannnn

dekmannnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 02:33:46sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Siz neyi eleştiriyorsunuz yahu onu söyleyin? Sanki dün durumumuz çok iyiydide Davosdan sonra ambargo uygulandı. Bırakın saçmalamayı.. İlla körü körüne eleştiri yapacaksınız.. Hiçbişey yapamam diyorsanız bari kıyaslama yapın.. Ben Tayyip alehtarı bir savunma yapmıyorum,olaya obejktif bakın biraz.. Ülke menfaati denilen konuyu sen orda yapılan terbiyesizliği sineye çekmeye eşitliyorsan ben daha cevap vermicem senin yazılarına...

"imf borcu anlaşma süresi bitip yükümlülükleri yerine getirdiğimiz ve yeni anlaşmanın uzaması sebebiyle düşüktür." Bu ne demek Allah aşkına? Bu açıklamayı kim anladı? Borç borçtur alınan belli verilen belliyse nasıl borcu sen başka ben başka görebiliriz?

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 02:58:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dekmannnn :

Siz neyi eleştiriyorsunuz yahu onu söyleyin? Sanki dün durumumuz çok iyiydide Davosdan sonra ambargo uygulandı. Bırakın saçmalamayı.. İlla körü körüne eleştiri yapacaksınız.. Hiçbişey yapamam diyorsanız bari kıyaslama yapın.. Ben Tayyip alehtarı bir savunma yapmıyorum,olaya obejktif bakın biraz.. Ülke menfaati denilen konuyu sen orda yapılan terbiyesizliği sineye çekmeye eşitliyorsan ben daha cevap vermicem senin yazılarına...

"imf borcu anlaşma süresi bitip yükümlülükleri yerine getirdiğimiz ve yeni anlaşmanın uzaması sebebiyle düşüktür." Bu ne demek Allah aşkına? Bu açıklamayı kim anladı? Borç borçtur alınan belli verilen belliyse nasıl borcu sen başka ben başka görebiliriz?

Körü körüne eleştiri ve ben?

Siz yazdıklarınızı tekrar okuyormusunuz? Objektif bakın

"Ben Tayyip alehtarı bir savunma yapmıyorum"

Türkçe hatalarınızdan girelim mi olaya?

İMF borcu kısmına sonra bakalım. Kısacası sonrasına, daha sonra bakalım....

dekmannnn

dekmannnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 03:19:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tartışmaya gerek duyulmayan bir çizgi üzerindesin.. Okuduğunu anlayamayan,"Sen ne yazdın ben bişey anlamadım birader!" tarzında bir uslüple geri dönen ve o söz sonrası bir başkasının benim yazıma cevap verdiğine şahit olan... vs.. vs..

Hiçbir konu hakkında konuşmayalım

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 03:43:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ne yazıkki Türkiye düşünmeden konusan politikacıların cirit attıgı, oy aldıgı bir ülke haline geldi..bu ülke kendi kendine yeter diyen adama-kadına bitarafımla gülerim ayrıca..gercekten dış borcumuz  bu hükümet zamanında oluşmadı ama 25 milyar dolarlık ( 25 000 000 000 ) borc bu hükümet zamanında 145 milyar dolar ( 145 000 000 000 ) oldu..bu ülke yılda 52 milyar dolar ( 52 000000 000) faiz vermekte ki buda herhafta 1 milyar dolar faiz verdigimiz anlamına geliyor..bu arada 15 yılda istanbula harcanan para da 150 milyar dolardır.. ( arık rakamla yazmıyorum anlıysunuzdur umarım )..imf ye esen gürleyen başbakan biliyorki imf ile o anlaşmayı imzaladıgı an , yandaş il ve ilçe belediyeleri bedava kömür-yardım ceki dagıtımı duracak , popülist yaklaşımları bitecek..bütün bunların yanısıra ali babacının ekonomiden anlayanlar arasında efsane olan sözünüde  yazmadan gecemeyecegim..bu borc yatırım finansmanı ile ödenecektir..ah be güzelim sormazlarmı yatırım finansmanlarının geri dönüşü 10 seneden önce olmaz diye... bir zamanlar tahıl ihrac eden güzel ve yalnız ülkem bugün mısırı dahi maliye bakanımızın ayak oyunları ile kendi şirketleri üzerinden ithal ediliyor..işte bunları bildigim için kuvayi milliye ruhundan bahsedenlere  , her zaman oldugu gibi bu olayada- parlamayada oldugundan fazla-derinlemesine anlam yükleyenlere- arayanlara aynı şekilde gülüyorum..

davos komedisi ile ilgili yorumlarım başka başlıkda mevcut zaten..tekrar yorulmaya degmez...

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 03:44:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dekmannnn :

Tartışmaya gerek duyulmayan bir çizgi üzerindesin.. Okuduğunu anlayamayan,"Sen ne yazdın ben bişey anlamadım birader!" tarzında bir uslüple geri dönen ve o söz sonrası bir başkasının benim yazıma cevap verdiğine şahit olan... vs.. vs..

Hiçbir konu hakkında konuşmayalım

Peki ve memnuyetle...

Bence foruma yazan bir kişinin ilk yapacağı şey, cevap yazdığı insanın daha önce ne yazdığını okumaktır

Tavsiye...

ccdenizyildizicc

ccdenizyildizicc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 10:47:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
durty :

ne yazıkki Türkiye düşünmeden konusan politikacıların cirit attıgı, oy aldıgı bir ülke haline geldi..bu ülke kendi kendine yeter diyen adama-kadına bitarafımla gülerim ayrıca..gercekten dış borcumuz  bu hükümet zamanında oluşmadı ama 25 milyar dolarlık ( 25 000 000 000 ) borc bu hükümet zamanında 145 milyar dolar ( 145 000 000 000 ) oldu..bu ülke yılda 52 milyar dolar ( 52 000000 000) faiz vermekte ki buda herhafta 1 milyar dolar faiz verdigimiz anlamına geliyor..bu arada 15 yılda istanbula harcanan para da 150 milyar dolardır.. ( arık rakamla yazmıyorum anlıysunuzdur umarım )..imf ye esen gürleyen başbakan biliyorki imf ile o anlaşmayı imzaladıgı an , yandaş il ve ilçe belediyeleri bedava kömür-yardım ceki dagıtımı duracak , popülist yaklaşımları bitecek..bütün bunların yanısıra ali babacının ekonomiden anlayanlar arasında efsane olan sözünüde  yazmadan gecemeyecegim..bu borc yatırım finansmanı ile ödenecektir..ah be güzelim sormazlarmı yatırım finansmanlarının geri dönüşü 10 seneden önce olmaz diye... bir zamanlar tahıl ihrac eden güzel ve yalnız ülkem bugün mısırı dahi maliye bakanımızın ayak oyunları ile kendi şirketleri üzerinden ithal ediliyor..işte bunları bildigim için kuvayi milliye ruhundan bahsedenlere  , her zaman oldugu gibi bu olayada- parlamayada oldugundan fazla-derinlemesine anlam yükleyenlere- arayanlara aynı şekilde gülüyorum..

FeNoMeN66

FeNoMeN66 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 14:09:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Biliyorum ki  sizler İdeolojilerin her türüne karşı çıkacaksınız.Siz ve sizin gibileri memnun etmek asla mümkün olmayacak..

Eşit olmadığı söylenir insanların, aynı boyda olmayan beş parmağı gibi bir elin
oysa uzanır nice yorgun emekçinin dudağı su dolu avucuma
elimin eşit olmayan beş parmağını getirince biraraya.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir