ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 03:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   SaYıN DoĞaN KeNDiNe GeL!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

A-J-A-N

A-J-A-N resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2009 Sal 16:34:22      SaYıN DoĞaN KeNDiNe GeL!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

<> var conter=1; var timerCount; var maxHeaderlineCount = 7 maxHeaderlineCount = maxHeaderlineCount+1; function ShowArticle(selectedItemIndex) { stopTimer(); for(i=1;i

Erdoğan Yozgat mitinginde Aydın Doğan a çattı

AA

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Doğan Holding A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan’ın yabancı bir gazeteye yaptığı açıklamalarla ilgili olarak, "Sayın Doğan, önce kendine gel... Bu Başbakan öyle küçük düşünen bir başbakan değil. Bu Başbakan Türkiye’nin şanına yakışan,Türkiye’nin büyük düşünmesini kendisi için ideal addeden bir başbakan" dedi.

Erdoğan, partisinin Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği mitingde  Doğan Holding A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan a çatttı.

Erdoğan: "Buradan Sayın Doğan’a da sesleniyorum. Amerikan gazetelerinden bir tanesine açıklama yapıyor. ’Başbakanın çocuklarına’ diyor ’ilgili haberlerimizden rahatsız olduğu için bunları koyma dedi. Biz de reddettiğimiz için bundan dolayı’ diyor ’bize bunu yaptı’... Sayın Doğan, önce kendine gel. Bu Başbakan öyle küçük düşünen bir başbakan değil. Bu Başbakan Türkiye’nin şanına yakışan, Türkiye’nin büyük düşünmesini kendisi için ideal addeden bir Başbakan. Farklı alışmıştınız, alışkanlıklarınız bozuldu diye rahatsız oluyorsunuz. Çünkü sizler karşınızda el pençe divan duran başbakanlara alışmıştınız. Çünkü sizler İkitelli’den Babıali’den iktidarları yönetmeye alışmıştınız. Çünkü şimdi sizler devletin bir biriminin, Maliye Bakanlığının size yönelik yapmış olduğu rutin bir incelemeden eğer sizin her şeyiniz sağlamsa niçin rahatsız oluyorsunuz. Bundan kısa bir süre önce aynı yanlışı yine yaptınız ve mahkemeye dahi gitmediniz, uzlaşmaya gittiniz. 

Bu uzlaşmada da 200 trilyonu aşkın ceza ödediniz. Neden?"

BELDEN AŞAĞIYA VURMAYIN

Göreve geldiklerinde vatandaşların kendilerinden "tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmemelerini ve yememelerini" istediğini belirten Erdoğan, "Biz de ne yiyecek ne de yedirteceğiz" dedi.

Erdoğan, şöyle devam etti:

"Benim Sayın Aydın Doğan’a bir sözüm oldu. Dedim ki ’Bak, belden aşağı vurmayın. Çocuklarımızı, ailelerimizi, mahremimizi yalan yanlış haberlerle gelip de gazetelerinize basmayın’. Ben teşkilatıma bir sivil inisiyatif olarak şunu söyledim, ’şu gazete’ demedim; ’yalan yanlış haber yapan gazeteleri boykot edin
almayın’ dedim. Niye? Çünkü habercilik doğru olmayı gerektirir. Şimdi bu medya grubunun avukatlığını kim yapıyor? Baykal yapıyor. Peki bu medya grubu ne yapıyor? O da Baykal’ın, CHP’nin taşeronluğunu yapıyor. Anlaşma gayet iyi.

Taşeron... Bunu yapıyor.

Bir de biliyorsunuz çeteler, mafyalar meselesi vardı. Sayın Baykal ne dedi? ’Ben Ergenekon’un avukatıyım’ dedi. Olay bu kadar açık, ortada. ’Biz bu ülkede çetelerle, mafyalarla, yolsuzlukla mücadele edeceğiz’ dedik. Ve bu mücadeleyi hamdolsun veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Biz bunların her yaptığına laf yetiştiremeye kalksak Ankara’dan çıkamaz hale geliriz. Ama biz iş yapacağız, yapacağımız çok şey var. Yozgat atasözü çok güzel söylemiş; ’kara kazanın yanına varma, karası bulaşır’. Öyle mi? Biz AK Parti’yiz karayabulaşmayacağız. Biz AK Parti’yiz, bu partinin üzerinde kara leke durmaz. Bu parti kara lekeyi kabul etmez. Güneş balçıkla sıvanmaz." (AA)

yohQdEvEninNaLi

yohQdEvEninNaLi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2009 Sal 17:57:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bir gün  star tv de uğur dündar patronuna kesilen "vergi kaçırma cezası" nedeni ile  şöyle demişti " keser döner sap döner" diye bakınişte  aydın doğan a da  dündar ada  keser döndü sap döndü,aslında hesap  isteyenler hesap ver denildiğinde iyi kıvırmıştılar.

dündar birde demiştiki patronu için " eğer vergi kaçırdıysa istifa ederim"

her şey bir yana şimdi şu olayı , bir okuyucu olarak yorumlayan bir kardeşimizin  ifadeleri ile anlatalım(patrondan geçtik,kendisi cevap versin)

Uğur Dündar ın "vergi kaçırmadım külliyen yalan" açıklamasını, bir okuyucu satır satır inceledi ve "mat" edecek bir cevap yazdı.

Uğur Dündar’ın “vergi kaçırmadım külliyen yalan” açıklamasına bir okurdan oldukça teknik yorumlar geldi.

1. İDDİAYA CEVAP

Uğur Dündar’ın 2.5 milyon dolar ve 1.7 milyon liralık Hazine bonosundan elde ettiği gelirin vergisini ödemediği ve bu vergi kaçakçılığından ceza aldığı ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine Dündar yaptığı açıklamada özetle şöyle demişti:

“Bir defa hazine bonusunun vergisini Sülün Osman bile kaçıramaz. Çünkü hazine bonosu banka tarafından alındığında, ne kadar vergi tahakkuk edeceği, devletin maliyesi ve hazinesi tarafından anında kayıt altına alınır. Kayıt altına girmiş, kuruşu kuruşuna belirlenmiş bir vergiyi de kimse kaçıramaz! Bizimki de öyle olmuş!…2005 yılında aldığımız hazine bonosu için yaklaşık 40 bin lira vergi ödememiz gerekmiş ama banka şubesi, zamanında bunu bildirmeyi unutmuş…”

Dündar özetle, bu suçu Banka’ya yıkıyor ve banka unutmuş savunması geliştiriyor.

Dündar’ın bu açıklamasına bir Osman Orhan isimli okuyucudan oldukça teknik cevap geldi. İşte o cevap:

“Hazine bonolarını vergisini, bankanın vergi dairesine ödemesi gibi bir durum yoktur. Hazine bonosundan faiz geliri elde edenler, gelir vergisi beyannamesi ile faiz gelirini vergi dairesine kendileri beyan etmek zorundadır. Beyan etmedikleri zamanda vergi kaçırmış olurlar. Vergi İdaresi hiç bir zaman "usulen" vergi inceleme raporu düzenlemez. Ancak vergi kayıp ve kaçağı var ise rapor düzenler.”

2. İDDİAYA CEVAP

Dündar, “kendisinin bankanın unutkanlığını fark edip vergisini ödemeye gittiğini ancak buna rağmen usulen rapor düzenlendiğini, normalde suç teşkil eden bir hatası olmadığını” iddia ediyor.

İşte okuyucunun buna cevabı:

“Vergicilikte "Pişmanlık Dilekçesi" verildikten sonra vergi inceleme raporu yazılamaz. Bunu tüm muhasebeciler bilirler. Dolayısıyla önce Gelirler Kontrolörleri incelemeye başlamış olmalıdır. Eğer Uğur Dündar kendisi hazine bonosu faiz gelirini beyan etmediğini fark edip pişmanlık talebinde bulunmuş olsa idi, vergi idaresi kesinlikle vergi inceleme raporu düzenleyemezdi. İnceleme başlanıldıktan sonra da pişmanlık talebinde bulunmanın imkanı yoktur. Ortada vergi ziyaı vardır ve rapor yazılır.”

3. İDDİAYA CEVAP

Dündar’ın bir diğer çıkışı da bu haberi yapanlara dava açacağını ve kazanacağı parayı Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağıydı.

İşte bu çıkışa yine okuyucunun cevabı:

“Sevgili Uğur Dündar a tavsiyem dava açmamasıdır. Çünkü vergi kaybına yol açtığından dolayı vergi ziyaı cezası ile cezalandırılan bir vergi suçu işlediği kesindir. Vergi İnceleme raporunun yazılmış olması bunu kanıtlıyor. Bu nedenle dava açmak yerine, dava açma paralarını şimdiden gidip Mehmetçik Vakfına bağışlamalıdır. En azından Aktifhaber in avukatlarına vekalet ücreti ödemek zorunda kalmaz. Bu parayı vakfa bağışlamayı öneririm. Dost Tavsiyesi....”

AKTİF HABER

ccCapacitycc

ccCapacitycc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Nis.2009 Çar 15:58:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İSTEK VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYESİ : AYDIN DOĞAN

MafyaBabasI06

MafyaBabasI06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Nis.2009 Çar 21:44:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kendine gel kendine :)))))) şarkı sözü gibi

xxxteressaxx

xxxteressaxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2009 Per 09:38:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

evet mütevelliymiş,ama ismini sildirmeyi çok arzu etmiş adamcağız.

niye acaba ??

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir