ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

27 Nisan 2024, Cumartesi 18:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Yolun Açık Olsun MUHSIN YAZICIOĞLU
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 17:00:07      Yolun Açık Olsun MUHSIN YAZICIOĞLUsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Sivas Bağımsız Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu Hayatını kaybetmiştir.

Başımız Sağolsun.. Allah tahsilatını affetsin.. Mekanı cennet olsun..

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 17:02:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 17:05:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MUHSİN YAZICIOĞLU

Muhsin Yazıcıoğlu, 1954 yılında Sivas ın Sarkışla ilçesi Elmalı Köyü nde bir çiftçi ailesinin oğlu olarak doğdu. İlk ve orta öğrenimini Şarkışla da yaptı.

Yüksek öğrenimini yapmak üzere 1972 de Ankara ya geldi. Üniversite tahsilini, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi nde tamamladı.

1968 de cemiyet (dernek) çalışmalarına başladı. Şarkışla da Genç Ülkücüler Hareketi ne katildi. Ankara ya geldikten sonra ise, Ülkü Ocakları Genel Merkezi nde görev yapmaya başladı. Sırasıyla; Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcılığı ve Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı yaptı. (1977-78).

1978 de faaliyete geçen Ülkücü Gençlik Derneği nin kurucu Genel Başkanı oldu. 1980 yılına kadar MHP de Genel Başkan Müşavirliği görevinde bulundu. 12 Eylül 1980 de yapılan askeri darbenin ardından, MHP ve Ülkücü Kuruluşlar Davası sanığı olarak cezaevine konuldu.

5,5 yılı hücrede olmak üzere 7,5 yıl Mamak Cezaevi nde kalan Muhsin Yazıcıoğlu, 7,5 yıl cezaevinde kaldığı bu davadan herhangi bir ceza almadı.

Cezaevinden çıktıktan sonra, mağdur olmuş ülkücülere ve onların ailelerine yardim amacıyla kurulan Sosyal Güvenlik ve Eğitim Vakfı nın başkanlığını yaptı.1987 de arkadaşları ile birlikte MÇP de siyasete girdi.

MÇP de Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde bulundu.1991 genel seçimlerinde üç partinin oluşturduğu ittifak bünyesinde, milletvekili adayı oldu. "O, inançlarınızı Meclis e taşıyacak" sloganıyla, Sivas tan milletvekili seçildi.

1992 yılı Temmuz ayında, "içinde bulunduğu partinin siyasi anlayışıyla uyuşamadığı için" bir grup arkadaşı ile birlikte MÇP den ayrıldı. 29 Ocak 1993 tarihinde Büyük Birlik Partisi kuruldu ve bu partinin Genel Başkanlığına seçildi.

24 Aralık 1995 te yapılan erken genel seçimlerde ANAP-BBP ittifakından 20. Dönem Sivas milletvekili olarak, yeniden meclise girdi. 28.02.1996 tarihinde ANAP tan istifa ederek, BBP ye döndü.

26 Nisan 1998 de yapılan 3. Büyük Kurultay da, 8 Ekim 2000 tarihinde yapılan 4. Büyük Kurultay da, 2 Haziran 2002 tarihinde yapılan 1. Olağanüstü Büyük Kurultay da,20 Temmuz 2003 tarihinde yapılan 5. Olağan Büyük Kurultay da,30 Nisan 2006 tarihinde yapılan 6. Olağan Büyük Kurultay ta ve 15 Nisan 2007 2.Olağanüstü Büyük Kurultayda tekrar BBP Genel Başkanlığına seçilmiştir.

22 Temmuz Erken Genel seçimlerinde BBP nin seçimi protesto etmesi sebebiyle partisinden istifa ederek Sivas tan bağımsız milletvekili adayı olup 23. dönem milletvekiliğine seçilmiştir.

Daha sonra BBP ye katılarak TBMM de Büyük Birlik Partisi Sivas Milletvekili olarak BBP yi Meclis te temsil etmiştir.19 Ağustos ta yapılmış olan BBP nin 3.Olağanüstü Büyük kurultayında tekrar Genel Başkan olmuştur.

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 17:06:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Dediğimiz gibi oldu.Keşke yanılsaydık..Ölüm sebebi olarak ne açıklanacak merak içerisindeyim.Allah Rahmet Eylesin.

qqSaRiCivCivpp

qqSaRiCivCivpp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 17:12:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok üzüldüm...ALLAH Ailesine Sewenlerine Sabır Wersin...Mekanı Cennet Olsun Dularımız Onunla...

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 19:02:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

delsol

delsol resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 19:14:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Değerli büyüğümüzü aslında tanımıyorum. Ama kazayı duydum ve çok üzüldüm. neden dir bilmiyorum ama gerçekten çok zoruma gitti. aldığım bilgilere göre çok iyi bir kişiliğe sahip bir büyüğümüzmüş. mekanı cennet olsun. değerli ailesine başsağlığı dilerim sevenlerine sabır. BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

alisss33

alisss33 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 20:39:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cok Buyuk Acı Burdan Alperen Ocaklarına Mensup Arkadaslarıma Seslenıyorum Bılınkı Yanlız Deyılsınız...  

Saygın Bır Kısıyı Daha Kaybettık Allah Mekanını Cennet Eylesın We Dıyer Kaybettıgımız Kısılerınde Allah Rahmet Eylesın Ülküye İnancımız Sonsuzdur ..!

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 20:39:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar Şimdiden söylüyorum kimse beni yanlış anlamasın. Geçtiğimiz günlerde Yusuf hayaoğlunu kaybettik. Ölümünün ardından Forumda açılan başlık En Beğenilenler bölümüne girmişti. Muhsin yazıcıoğlu Ülkemizi Yusufhayaloğlundan Çok çok fazla severdi..

Demek istediğim Bu başlık En beğenilenler Listesine girmezse üzülürüm

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2009 Cum 21:00:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aynı (iDEAL e)Ülkü ye İnandıgımızdan Demiyorum Ama  Cidden Çok Temiz İnsandı.Cenab ALLAH yar ve yardımcımız olsun.Mekanı Cennet Olsun.

Saygılarımla

Fatih ARSLANCA

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir