ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 15:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Dijital Yaşam
forum sohbet oyun basliklari
   İnternette kaplumbağa hızı günleri (Bugünki sorun)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BurakG

BurakG resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2009 Pzr 02:03:40      İnternette kaplumbağa hızı günleri (Bugünki sorun)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İnternette kaplumbağa hızı günleri 
28 Mart 2009 19:27

İnternette kaplumbağa hızı günleri

Türkiye yi yurtdışına bağlayan hatlarda yaşanan sorun, yabancı ülkelerde barındırılan siteleri gezerken kullanıcıları çileden çıkarıyor. Bunun sorumlusu kim olabilir?

Hakkı ALKAN ın haberi

Ülkemiz içerisinde barındırılan siteleri dolaşırken hız sorunu yaşamayan internet kullanıcıları, yurt dışındaki bir siteden veri almaya kalktığında, tabiri caiz ise, yerlerde sürünüyor. Bunun nedeni, ülkemizi yurtdışına bağlayan hatlarda yaşanan problem.

Fiber kablolar bizi bağlıyor!

Fiber optik kablolarla yüksek miktarda veri trafiği sağlayan bu hatlarda yaşanan fiziksel sorunlar, tüm ülkedeki internet kullanıcılarını derinden etkileyebiliyor. Örneğin, hız limitiniz kadar size indirme hızı sunan ücretli dosya paylaşım sitesi Rapidshare bile, an itibarı ile çok düşük hızlarda hizmet verebiliyor.

Ülkemizde çok popüler olan ve bu yavaşlamadan nasibini alan diğer siteler arasında; Facebook, YouTube ve Google ın bazı sunucuları bulunuyor.

Sorumlusu kim?

Türkiye ile diğer ülkeler arasındaki veri iletişimi, şu an için Türk Telekom un önderliğinde kullanıcılara sunuluyor. Konuyla ilgili olarak resmi kurumlardan ve Türk Telekom dan henüz bir yanıt gelmiş değil.

:: Yavaşlık, sizi de canınızdan bezdirdi mi?

https://shiftdelete.net orjinal haber linki

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2009 Pzr 10:35:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadaş biz 8 kişi bi port dan bağlanıyoruz ya biz napalım sümüklü böcek hızında internet keyfi yaşıyoruz :D 

delsol

delsol resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2009 Pzr 10:58:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben bu TTNET in bana sunması gereken mbhz olduguna inanmıyorum. ve üstüne bunun olması gereken ücretin üstünde ücret ödediğime inanıyorum. TTNET i arayıp bana bunun açıklamasını verebilirmisin dediğimde nedense verebilecek sözleri olmamakla beraber işin kolayına kaçıp. kusuruma bakmayın hatlarda sorun var deyipte sıyrılmanın peşindeler. ben ücretli üye olarak ttnet e para veriyorsam bunun hakkını vermek zorundadırlar. Gene aynı sorunlarla karşılaşıyın dırekt dava açacağım. ve net i değiştireceğim. sizce bu dolandırılıcığa girmiyormu.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir