ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 07:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Canım xJULIETx Gümüş Rozetin Hayırlı Olsun
 <<123456789 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

kisacaben

kisacaben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2010 Pzt 22:29:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·NewHalo35· :
·ByCLumSy· :

Öncelikle Makaleme şunu belirterek başlıyorum..

Forumların genelinde eleştireye açık olması gerekiyor....Bu cc`de şunu görüyorumki Eleştiri yapılan mesajlar yorumlar genelde kaldırılıyor...Ancak ` Çok İyisin hoşsun,Yürü bee koçum, harikasın, sen bitanesin v.s v.s gibi İyi yorum olduğunda sorun yok...Ama az eleştiri yapıldığı zaman yok ediliyor yorumlarımız..Belkide kimbilir belkide bu yüzden cc forumu pek işlevsel değil.

Gelelim Asıl konuya Juliet gerçekten çok Saf bi ajanımız fakat  iyidir ona sözümüz yok...Fakat burada görev alacak,yetki verilcek kadar iyi değil....Nerede nasıl kime ceza uygulayacağını bilmiyor, beceremiyor ve görüyorumki sürekli gizli karakter kullanıyor...Birisine ceza verildiği zaman açıklamasını yapamıyor....Gizliden yine cezayı yapıştırıyor cc`min masumane ve güzel insanlarına....Ve suçluluk duygusunu hissedip o odayı terkediyor her zaman...çogu zamanda başka odadan ceza verip gözden kayboluyor...Burada görev alan insanların saygı görülcek bi karaktere ve akıllı  insanlardan oluşması gerektiği kanaatındayım....Sorunlardan Kaçmayıp, Aksine sorunları çözüp insanlara yardım etme ve iletişimi kuvvetli insanlardan oluşması gerektiğini düşünüyorum.....Juliete bakınca birçok eksik görüyorum ve üzülüyorum gerçekten....Cc yönetimi bu tür konuları dikkate alıp gereğenin yapılmasını umuyorum.

bay sakar artık bu işleri ltf bırak,girişin güzel haklısın dogrusun ve düzeltilmesi lazımda gelir..chatcityde JULİET için istersen bir dene bakalım sizin dışınızda kaç kişi daha JULİET yetesizsizdir diyebilecek,veya kaç üye JULİET mennun degiliz diye görüş belirticek.haydi meydana çıkta bir dene görelim siz kaç kişisiniz??

Önce yorum yaparken kardeşim Clumsy  başkaları tarafından eleştiri yapma hakkına sahip degilsin.. kim ve kimler ceza almış Hangi ajan tarafından ceza verilmiş ise info@chatcity.cc  Log vermeleri yeterlidir. senin iyi niyetin olabilir  tabiki belki bu durum karşısında bunları görmen seni  rahatsız edebilir ama Lütfen 

Sizlerinde Yardımı Sözkonusudur Ajanlara sağduyulu olalım...... 

MEDYAPATRONU

MEDYAPATRONU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2010 Pzt 22:47:21sohbet oyun linki

Ajan arkadaşlarımdan kendilerini rozetin Şehvetine kaptırmamalarını istirham ederim.İcabında verilen ceza her ne kadar kaçınılmaz da olsa her ne kadar zaruri de olsa yine de karşılığında user tarafından haklı yada haksız tepkiyle karşılanmaktadır.Bunu metodik bilişim turistik hizmetler ltd şti olarak göz ardı etmeyelim.

olmbengeldimLan45Sez

olmbengeldimLan45Sez resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2011 Pzt 05:56:22sohbet oyun linki

CC sohbet icin buraya
 <<123456789 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir