ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 19:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Canım xJULIETx Gümüş Rozetin Hayırlı Olsun
 <<12345678 9>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2010 Çar 00:44:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Canım arkadaşlarım,

autumn1        ·Hsavun·        ·DemonizeD·         ·aycisss·          ·xxxxizmirlixxxx·       

·cCOATc·      ·JoKe·      ·Muckun·      niLay1907        Alleria         ·xClairDelunEx·      

·Edaatt·            WODROOW            ·MAHMUTT732·           ·ezelll·          aleyna36   

aRiFpReNsSs           Eesra         ·Tibet20·         ·suuuFB·        xXxARcHiLLeSxXx

·keremcemm46·      Nitrous90         

Güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı  teşekkür ederim.

Benimle birlikte Rozete hak kazanan, görev yapan ve emeği geçen tüm arkadaşlarımın da başarılarının devamını diliyorum..

Huzurlu bir ortamda hoş  sohbetler dilerim..

Sevgilerimle..

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2010 Çar 14:57:07sohbet oyun linki

opposite01

opposite01 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eyl.2010 Çar 15:04:06sohbet oyun linki

Herzaman taktir ettiğim bir arkadaşımsın nil. bu gold rozet`e yükselişin benim içinde mutluluk verici. başarılarının devamını diler iyi görevler dilerim. kutlarım nil.

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2010 Cmt 21:53:26sohbet oyun linki
Hayırlı Olsun Sevindim bu duruma Culim .

kisacaben

kisacaben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2010 Cum 22:46:43sohbet oyun linki

Tebrikler  Nilim başarından ötürü seni kutluyorum

@)--/--

Seni sensizde severim Be Gülüm...

aslasla

aslasla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2010 Pzr 21:16:30sohbet oyun linki

çekici,anlayışlı,tecrübeli ve zeka pırıltıları içeren bi ajan arkadaşımız..bu güzel özellikleri bünyesinde barındırdığına göre kesin evlidir. 

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2010 Pzt 01:01:40sohbet oyun linki

Canım arkadaşlarım,

DawsonCreek       ·opposite01·       OZKOOOO       kisacaben       aslasla

Güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı  teşekkür ederim.

Huzurlu bir ortamda hoş  sohbetler dilerim..

Sevgilerimle..

ByCLumSy

ByCLumSy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2010 Pzt 02:10:54sohbet oyun linki

Öncelikle Makaleme şunu belirterek başlıyorum..

Forumların genelinde eleştireye açık olması gerekiyor....Bu cc`de şunu görüyorumki Eleştiri yapılan mesajlar yorumlar genelde kaldırılıyor...Ancak ` Çok İyisin hoşsun,Yürü bee koçum, harikasın, sen bitanesin v.s v.s gibi İyi yorum olduğunda sorun yok...Ama az eleştiri yapıldığı zaman yok ediliyor yorumlarımız..Belkide kimbilir belkide bu yüzden cc forumu pek işlevsel değil.

Gelelim Asıl konuya Juliet gerçekten çok Saf bi ajanımız fakat  iyidir ona sözümüz yok...Fakat burada görev alacak,yetki verilcek kadar iyi değil....Nerede nasıl kime ceza uygulayacağını bilmiyor, beceremiyor ve görüyorumki sürekli gizli karakter kullanıyor...Birisine ceza verildiği zaman açıklamasını yapamıyor....Gizliden yine cezayı yapıştırıyor cc`min masumane ve güzel insanlarına....Ve suçluluk duygusunu hissedip o odayı terkediyor her zaman...çogu zamanda başka odadan ceza verip gözden kayboluyor...Burada görev alan insanların saygı görülcek bi karaktere ve akıllı  insanlardan oluşması gerektiği kanaatındayım....Sorunlardan Kaçmayıp, Aksine sorunları çözüp insanlara yardım etme ve iletişimi kuvvetli insanlardan oluşması gerektiğini düşünüyorum.....Juliete bakınca birçok eksik görüyorum ve üzülüyorum gerçekten....Cc yönetimi bu tür konuları dikkate alıp gereğenin yapılmasını umuyorum.

NewHalo35

NewHalo35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2010 Pzt 02:49:35sohbet oyun linki
·ByCLumSy· :

Öncelikle Makaleme şunu belirterek başlıyorum..

Forumların genelinde eleştireye açık olması gerekiyor....Bu cc`de şunu görüyorumki Eleştiri yapılan mesajlar yorumlar genelde kaldırılıyor...Ancak ` Çok İyisin hoşsun,Yürü bee koçum, harikasın, sen bitanesin v.s v.s gibi İyi yorum olduğunda sorun yok...Ama az eleştiri yapıldığı zaman yok ediliyor yorumlarımız..Belkide kimbilir belkide bu yüzden cc forumu pek işlevsel değil.

Gelelim Asıl konuya Juliet gerçekten çok Saf bi ajanımız fakat  iyidir ona sözümüz yok...Fakat burada görev alacak,yetki verilcek kadar iyi değil....Nerede nasıl kime ceza uygulayacağını bilmiyor, beceremiyor ve görüyorumki sürekli gizli karakter kullanıyor...Birisine ceza verildiği zaman açıklamasını yapamıyor....Gizliden yine cezayı yapıştırıyor cc`min masumane ve güzel insanlarına....Ve suçluluk duygusunu hissedip o odayı terkediyor her zaman...çogu zamanda başka odadan ceza verip gözden kayboluyor...Burada görev alan insanların saygı görülcek bi karaktere ve akıllı  insanlardan oluşması gerektiği kanaatındayım....Sorunlardan Kaçmayıp, Aksine sorunları çözüp insanlara yardım etme ve iletişimi kuvvetli insanlardan oluşması gerektiğini düşünüyorum.....Juliete bakınca birçok eksik görüyorum ve üzülüyorum gerçekten....Cc yönetimi bu tür konuları dikkate alıp gereğenin yapılmasını umuyorum.

bay sakar artık bu işleri ltf bırak,girişin güzel haklısın dogrusun ve düzeltilmesi lazımda gelir..chatcityde JULİET için istersen bir dene bakalım sizin dışınızda kaç kişi daha JULİET yetesizsizdir diyebilecek,veya kaç üye JULİET mennun degiliz diye görüş belirticek.haydi meydana çıkta bir dene görelim siz kaç kişisiniz??

speakk2

speakk2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2010 Pzt 05:01:35sohbet oyun linki

merhabalar

ablacım hayırlısı olsun inş daha güzel olur hayırlısı başarılar:)

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir