ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 04:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Autumn1
 <<12345678 9>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

edison9966

edison9966 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2009 Cum 12:50:33sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Cnm Nasıl Mutlu Oldum Bilemezsin..Başarıların Hep Daim Olsun..

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2009 Cum 13:42:17sohbet oyun linki

CANISI YA GEC KALDIM GALİBA YAZMAK İÇİN? 

HAYIRLI OLSUN  ROZETİN

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2009 Cmt 22:07:48sohbet oyun linki
·xefemehmetx· teşekkür ederim..
Fatihcim çok teşekkür ederim canım..
Uçkun çok teşekkür ederim..

RoxyC4

RoxyC4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2009 Sal 23:12:37sohbet oyun linki

[QUOTE=HurremSuItaan] Roxy, düzgün cümle kurabildiğini görmek ne güzel... Bunca zamandır, az çok tanıyorum seni... Odalarda karşılaştığım adamın burada yazdıklarına bakınca küçük şoklar yaşadım... Daha fazla beni şoka sokma ne olur! Benim bünyem kaldırmaz senden extra akıllı cümleler duymayı

hürrem sultan artık şoka girmek istemiyorsan Migrosa git. Tanışma konusuna gelince sen benim daha çoraplarımı bile tanıyamadın... Akıllı cümleler ne oluyor yenimi çıktı ?Cümlelermi akıllı yoksa ,benmi akıllı cümle yazıyorum anlayamadım? Aslında seni heroes dizisinde oynatmaları lazım.  malum hiç türk yok o dizide. Baksana cümleleri bile duymayı başarabiliryorsun.Sesleride okuyabiliyormusun hürrem sultan merak ettim onuda bi zahmet yaz.Görüşmek üzere.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2009 Sal 23:51:01sohbet oyun linki

Duymak: işitmek, haberi olmak, haber almak...

Bahsettiğin diziyi hiç izlemedim, ama en az o dizideki karakterler kadar nick "ban" lettiğini biliyorum (muhtemelen bir kişilik bir dizi değildir)...

Çoraplarınla karakteristik özelliklerin arasında nasıl bir bağ kurdun anlayamadım... Karakterinde de çoraplarında olduğu gibi bir kokuşma söz konusu mu?

En başta yaptığın Migros espirisi iğrençti! Mümkünse toplu ortamlarda bu tür espiriler yapmamanı tavsiye ederim, zira insan sağlığı açısından sakıncalı olabilir...

Ve son olarak Roxy, hepimiz sana değer veriyoruz ve ilgimizi sonuna kadar hak ediyorsun...  Yani ilgi çekmek için 14 yaş ergenleri gibi davranmak, bazen ortaya zor durumlar çıkarabilir.

RoxyC4

RoxyC4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2009 Çar 00:20:43sohbet oyun linki

Bahsettiğin diziyi hiç izlemedim, ama en az o dizideki karakterler kadar nick "ban" lettiğini biliyorum (muhtemelen bir kişilik bir dizi değildir)...

Çoraplarınla karakteristik özelliklerin arasında nasıl bir bağ kurdun anlayamadım... Karakterinde de çoraplarında olduğu gibi bir kokuşma söz konusu mu?

En başta yaptığın Migros espirisi iğrençti! Mümkünse toplu ortamlarda bu tür espiriler yapmamanı tavsiye ederim, zira insan sağlığı açısından sakıncalı olabilir...

Ve son olarak Roxy, hepimiz sana değer veriyoruz ve ilgimizi sonuna kadar hak ediyorsun...  Yani ilgi çekmek için 14 yaş ergenleri gibi davranmak, bazen ortaya zor durumlar çıkarabilir.

Ben hiç bir zaman yazıyı duymam hürrem sultan niye kastırıyorsunki kendini bukadar?

Migros espirisi bence bir harikaydı.Tabi sana odaklanmış bir espiri olduğu için beğenmemen çok normal. Diğer yazdığın cümlelerde çok Akıllı  olduğu için cevap vermiyorum.

Senden sıkıldım artık hürrem sultan yazma bana daha

QDENIZ

QDENIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2009 Cum 19:38:39sohbet oyun linki

ermanwar67

ermanwar67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2010 Pzt 01:25:15sohbet oyun linki
sizin  profil resimlerine onay verme yetkiniz varmı autmn1?

xlysx

xlysx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2010 Pzt 01:32:14sohbet oyun linki
ahaha kimlere kalmış chatcity :D:D:D

Brut571

Brut571 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2010 Sal 00:04:41sohbet oyun linki

·xlysx· :
ahaha kimlere kalmış chatcity :D:D:D

yeni mi farkettinn

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir