ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
6 Mayıs 2024, Pazartesi 01:19   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Brut571> Forum Mesajları
    Brut571'e ait Toplam 30 Forum Mesajı var
<<1 23>>

Brut571

Brut571 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CAFE1 DEDİKODULARI GUNYUZUNE CIKIYOR!!!>
  1.Ağu.2010 Pzr 03:05:02
geçende taksimden unkapanına geçiyorum tarlabaşında aa o ne otobüs durağında ccden biri hemde ·SiyahVosVos· şok oldum. durdum sordum ne arıosun burda güzelim filan die. birini bekliyormuş gecenin saat 2siydi. telefonumu veriyim sonra konusalım dedi ama  almadım tabi. bu arada ccDeNiZzZcc otobüs duragının arkasına gizlenmiş bizi izliyordu. çözen varsa pm atsın

Brut571

Brut571 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >DinLediğiniz Parçadan bir parçacık bölüm :*>
  31.Tem.2010 Cmt 18:46:32
hoşçakal…
olacaklar sensiz olsun
daha durmam boşluklarında ben
unutuyorum..

sen hiç görmedin
baştan böyle yazılmış
yok kimsesi kimsenin
hiç kimsenin

Brut571

Brut571 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Davosta kriz!!>
  31.Tem.2010 Cmt 01:15:18
·mytrad· :
·3UU2C· :

Referanduma Koca bir HAYIR...

anladık hayır diyeceksinde miletin düşüncelerini değiştirmeye çalışma . ayrıca başbakanımız hakkında daha dikkatli konuş

Başbakanınada şimdi

Brut571

Brut571 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >AJANLARA DUYURULUR.>
  29.Tem.2010 Per 19:58:59
Allah razı olsun Çokta umurlarındaydın sanki

Brut571

Brut571 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> İlanlar Duyurular >Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma >*Ankaralı cc lileri bir çatı altında toplama vakti geldi>
  28.Tem.2010 Çar 17:10:38
·DiaBLeSSSe· :
·Brut571· :
·DiaBLeSSSe· :
·Brut571· :

@1 nezih mekana sizi almazlar hacı boşuna uğraşmayın  en iyisi gidin otoban kenarında mangal yapın

Saygısız ağız, anahtarsız açılır...

Saygılar.

Neden üzerine alındın bu kadar bebeğim

Bebeğim?

Yakınlıktan değil canım. sırf adam yerine konulduğunu san diye dedim  yoksa senin gibi biriyle aynı şehirde nefes bile almam ben.

Brut571

Brut571 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> İlanlar Duyurular >Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma >*Ankaralı cc lileri bir çatı altında toplama vakti geldi>
  28.Tem.2010 Çar 03:02:50
·DiaBLeSSSe· :
·Brut571· :

@1 nezih mekana sizi almazlar hacı boşuna uğraşmayın  en iyisi gidin otoban kenarında mangal yapın

Saygısız ağız, anahtarsız açılır...

Saygılar.

Neden üzerine alındın bu kadar bebeğim

Brut571

Brut571 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

27.Tem.2010 Sal 13:00:14
·BMWCLUP· :
·Brut571· :

Otoban kenarın da sadece alkolik.ler mangal yakar. Nezih bir mekana da alkolikleri zaten almazlar ..

Boştan yere formu  kırltme ·Brut571· sadece katılıp katılamıcanı belirt  yeterli olur.

Katılmayacağım tabi ki de ne işim var olur

Brut571

Brut571 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Autumn1>
  27.Tem.2010 Sal 00:04:41

·xlysx· :
ahaha kimlere kalmış chatcity :D:D:D

yeni mi farkettinn

Brut571

Brut571 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

27.Tem.2010 Sal 00:00:20

Brut571

Brut571 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Hayırlı Teskereler Brut :)>
  23.Tem.2010 Cum 01:02:13
<<1 23>>