ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 00:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Koca Tipleri
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Voyage

Voyage resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2009 Cmt 03:39:05      Koca Tiplerisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
KOCA TİPLERİ
Kadın akşam işten çıkar. Çocuğu yuvadan alır. Markete geçer ıspanak alır. Koştura koştura  eve döner. Çocuğu soyar, elini yüzünü yıkar.
Kendi üstünü değiştirir. Mutfağa koşar. Bir yandan ıspanakları yıkar bir yandan çocuğun sorularına ve ihtiyaçlarına cevap verir.
Bir yandan sofrayı hazırlar…  O DA NE YOĞURT ALMAYI UNUTMUŞTUR! Yoğurtsuz ıspanak olmaz Hemen kocasını arar.

Kocadan Kocaya değişen cevaplar:

1) Ben geç geleceğim. Toplantım var. Yoğurtsuz yiyin ( laçkalaşmış koca)

2) Ben geç geleceğim Çok üzgünüm,  tühhhhhh şimdi ıspanak da yoğurtsuz olmaz ki. E, yoğurt getireyim kapıdan bırakayım hemen döneyim, toplantı bu, kaçırsam olmaz. Mazallah dağlara taşlara işten atılma sebebim olur, sonra yoğurt dökecek ıspanak bile bulamayız.
( aldatan koca ya da eve gelmemek için bahane arayan koca ,ama bi yandan da vicdanı sızlayan koca..)

3) Aradığınız numaraya şu anda ulaşılamıyor........ (İşte bu aldatan  koca)

4) Mendebur kadın ıspanağı aldın da yoğurdu niye almadın! ("kazma" tipi koca )

5) Igggghhhh yine mi ıspanak. Otlaya otlaya sığır olduk ("kalas" tipi koca)

6) Tamam alırım (monotonlaşmış koca)

7) Tamam alırım başka bir şey lazım mı? ( Normal koca)

8) Tamam hayatım alırım başka bir isteğin var mı? (İdeal koca)

9) Aman canııım,  ıspanakla mı uğraştın? 
     Yapmadıysan bırak ya dışardan söyleyelim ya da dışarıda yiyelim (Yok böyle koca)

84ozgur84

84ozgur84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2009 Cmt 13:12:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
7) Tamam alırım başka bir şey lazım mı? ( Normal koca)    ben ben

delsol

delsol resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2009 Cmt 13:30:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Erkek dediğin biraz erkek gibi olmalı. o beğenmediğin maddeler aslında idaal maddeler voyage. sen de istemezsin pasif ve mıymıy koca değilmi. aktif olmalı insan. senin güvenini kazanmalı savunmalı ve korumalı. bırak yemeği beğenmesin bahane etsin. ne güzel işte sende zahmet ten kurtulur dışarıda güzel bir ziyafet çekmiş olursun erkek dediğin erkek gibi olmalı. kalorisi düşük erkek pek tatmin edici olmadığını benim kadar sende iyi biliyorsun. gözlerinden yansıyanlar bu ifade ettiklerim olabilir. Paylaşımın için teşekkürler.

Voyage

Voyage resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2009 Sal 09:09:28sohbet oyun linki

Bana 9 numara lütfen

(nerde öyle koca)

CICIZEBANI

CICIZEBANI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2009 Cmt 17:28:35sohbet oyun linki
Tamam alırım başka bir şey lazım mı? ( Normal koca uyar banba

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2009 Cmt 18:16:42sohbet oyun linki

Şimdi   bunları okuduk,İyi güzel Şikayet etmekte haklısınız siz Baynlarda peki bide şöyle baksanız durumlara.

1) Ben geç geleceğim. Toplantım var. Yoğurtsuz yiyin ( laçkalaşmış koca)
           Ya Gercekten Önemli ise o toplantı ve Alacağı Ücret te sizi Daha Mutlu ve Refah içinde  yaşatmaya yetecek miktardaysa?Demek para ve Gecim için çalışan Koca lacka koca,Peki Neden İşsizlik Boşanma Nedeni?

2) Ben geç geleceğim Çok üzgünüm,  tühhhhhh şimdi ıspanak da yoğurtsuz olmaz ki. E, yoğurt getireyim kapıdan bırakayım hemen döneyim, toplantı bu, kaçırsam olmaz. Mazallah dağlara taşlara işten atılma sebebim olur, sonra yoğurt dökecek ıspanak bile bulamayız.
( aldatan koca ya da eve gelmemek için bahane arayan koca ,ama bi yandan da vicdanı sızlayan koca..)

Ya Gercekten İşi varsa ve sizi Aldatmıyorsa.Sucsuzda olsa demek Evlilikler bu yüzden yıkılıyor,Yanlış Yargı yüzünden,

3) Aradığınız numaraya şu anda ulaşılamıyor........ (İşte bu aldatan  koca)

Neden Aldatma,Bu telefonların Şarjı Hiç bitmiyormu,???

4) Şıkta Haklısınız!

5) Igggghhhh yine mi ıspanak. Otlaya otlaya sığır olduk ("kalas" tipi koca)

Sizde Aynı yemeği Pişirirken kalas Kadın Tipine girmiyormusunuz!!!  

Yapmadıysan bırak ya dışardan söyleyelim ya da dışarıda yiyelim (Yok böyle koca)

Var Böyle Kocalar,Ama sizler Yok Ettinizzzzzz

İşte Asıl Nokta Burası.En can Alıcı tarafı.Buna cevap 1 ile 2 Sizin Lacka ve Aldatan saydığınız için işinde başarılı Kocaları İflas ettiler Kalas ve Lacka olmamak için,Haliyle parasız kaldılar,Varsa Ücret istemiyen bir restaurant seve seve götürürüz,Hem Böylece Her Gece Aynı yemeği yemekten de kurtuluruz!!!

Siz Bayanlar nasıl biz Erkeklerden İlgi,güler yüz,Anlayış ve sadakat istiyorsanız,Güzel sözler söylesin istiyorsanız,Biz Erkelerde İstiyoruz..Ama Bunları gercekleştirecek !!!Yok böyle Bir Eşşşşşşşş

Amacım Kimseyi kırmak değil,Hele Konuyu buraya acan arkadaşıma Hiç Sözüm yok,Sadece Konunun içine fazla girdim heralde 

BaltaBurun

BaltaBurun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2009 Cmt 19:21:56sohbet oyun linki
4) Mendebur kadın ıspanağı aldın da yoğurdu niye almadın! ("kazma" tipi koca )
8) Tamam hayatım alırım başka bir isteğin var mı? (İdeal koca)

rastgeIe

rastgeIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ağu.2009 Pzr 01:48:07sohbet oyun linki
onu bunu bilmem kızlar iyi erkek kara borsa biraz kıymet bilin
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir