ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Haziran 2024, Pazar 22:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   En Komik İtiraflar!
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2009 Pzr 19:44:33      En Komik İtiraflar!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İnanılmaz ama gerçek! İnternetten derlenen, maillerle dolaşan bu itiraflar sizi çok güldürecek..

İşte benim kızım!
İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: Evde mi bıraktım acaba? Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim. Erkek , 31 , Yurtdışı

Anneler kutsaldır
Bir alkış da birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o. çocukları!! diyen Karadenizli ağır abi hemşehrime lütfen. Erkek , 29 , İstanbul

Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur
18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi; Keşke korunsaydım .
Erkek , 31 , Gaziantep

6. His
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz. Kadın, 29 , İstanbul

Öncelik
Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının benden önce biriyle oldun mu? sorusuna, buraya gelmeden önce mi? cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı? Erkek , 31 , Kırklareli

Çaylar demli olsun
Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz. Hala gülmekteyim. Erkek , 24 , Ankara

Maalesef kaybettik
Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun maalesef annenizi kaybettik demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı! deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur... Kadın , 36 , İstanbul

Ramazan geldi
Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana kanka diyor ya... Kadın , 34 , Kocaeli

Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki DANGER yazısını görüp de Allah ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba? Erkek , 38 , Ankara

inatcii87

inatcii87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2009 Pzt 07:49:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İşte benim kızım!
İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: Evde mi bıraktım acaba? Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim. Erkek , 31 , Yurtdışı

Anneler kutsaldır
Bir alkış da birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o. çocukları!! diyen Karadenizli ağır abi hemşehrime lütfen. Erkek , 29 , İstanbul

Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur
18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi; Keşke korunsaydım .
Erkek , 31 , Gaziantep

6. His
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz. Kadın, 29 , İstanbul

Öncelik
Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının benden önce biriyle oldun mu? sorusuna, buraya gelmeden önce mi? cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı? Erkek , 31 , Kırklareli

Çaylar demli olsun
Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz. Hala gülmekteyim. Erkek , 24 , Ankara

Maalesef kaybettik
Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun maalesef annenizi kaybettik demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı! deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur... Kadın , 36 , İstanbul

Ramazan geldi
Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana kanka diyor ya... Kadın , 34 , Kocaeli

Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki DANGER yazısını görüp de Allah ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba? Erkek , 38 , Ankara

Sıkı bir itiraf.Com okuyucusu oLarak Tebrik ediyorum Tufan :P

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 03:19:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

6. His

İşte benim kızım!

crazyboy9222

crazyboy9222 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 10:45:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:):):)

paylaşımdan dolayı teşekkurler gulmekten kırıldım yha    

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 11:30:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CEREZ, Kadın , 24 , İzmir

Misafir odasında baca deliği olmadığı halde "Anne sobayı bu sene misafir odasına kuralım mı?" diyen abime, "Olur, boruyu da k.çına sokarız, kafanı camdan çıkarırsın, sorun olmaz." diyen anneme bir alkış istiyorum

CCRAMBO

CCRAMBO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 14:48:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
çok güldüm

ezelll

ezelll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 15:35:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ooomygirlll :
CEREZ, Kadın , 24 , İzmir

Misafir odasında baca deliği olmadığı halde "Anne sobayı bu sene misafir odasına kuralım mı?" diyen abime, "Olur, boruyu da k.çına sokarız, kafanı camdan çıkarırsın, sorun olmaz." diyen anneme bir alkış istiyorum

Yıkıldım yerlereee

Birkaç tane de bendennn

Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir." dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkahalara boğan ses: "Ne dinleyecem sizi beee!"

3 ay 24 gün önce gönderdi.

İşe giderken cep telefonumu evde unutmuşum, ama televizyon kumandasını almayı ihmal etmemişim.

4 ay 12 gün önce gönderdi.

Annemle babam tartışıyor. Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki, kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi??" diyor! Zaten tartışma o anda bitiyor, gülmekten tabii.

10 ay 9 gün önce gönderdi.

Doğalgaz bağlantısı için bahçemizi kazan sevgili amele kardeşler, kendi evimin önünde bana laf atarsanız babam da size "O boruları .....nüze döşerim, gazın en doğalıyla ısınırız!" der tabii ki.

4 ay 28 gün önce gönderdi.

İşyerinde küpe takan erkek arkadaşımıza babasından yorum: "Bir zamanlar nur topu gibi oğlum vardı; nuru gitti, topu kaldı!"

11 ay 13 gün önce gönderdi.

Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında Bu ev kiralıktır yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında Bu da yazısını görürseniz bilin ki Trabzon dasınız.

7 ay 22 gün önce gönderdi.

Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 YTL" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz.

5 ay 20 gün önce gönderdi.

Tatile giden, hayat dolu yaşlı teyzemiz güya helalleşiyor. "Hadi çocuğum, hakkınızı helal edin, hayat bu; siz ölürsünüz ben göremem, veya siz kör olursunuz beni göremezsiniz..."

3 ay 23 gün önce gönderdi.

8 yaşımdaki yeğenim "Dayı nasıl oluyor da renkli sabundan beyaz köpük çıkıyor?" diye sordu. "Dur bir düşüneyim." dedim, hala düşünüyorum...

2 ay 25 gün önce gönderdi.

Annem arabasını torpidosu için dantel örecek kadar çok seviyor. Geçenlerde arabayı çarpmış ve farı kırılmış. Babamın anlattığına göre trafik polisinin önünde "Yavrumun gözü çıktııııı!" diye ağladığı için polisler heyecanlanıp ambulans çağırmışlar.

1 ay 28 gün önce gönderdi.

Kardeşime araba kullanmayı öğretiyorum. Çok hevesli... Bana; "Abi çok kolay yaa, aynı bilgisayar oyunu gibi!" diyor. Cevabım; "Hııı... Ama tek canın var..."

2 ay 1 gün önce gönderdi.

Kırmızı ışıkta durduğum anda yanımdan iki motosikletli ışık hızında ve tek tekerlek üzerinde geçti. Ben ağzım açık olayı izlerken yanıma yanaşan 112 ambulansından doktor camı açtı ve bana: Gördün mü bizim müşterileri... Hey maşallah! dedi.

3 ay 24 gün önce gönderdi.

Duvarlar kağıt gibi ve yan evde olan biten aynen duyuluyor. Duştayım, yan taraf kendinden geçmiş sarsılıyor! Nefes sesleri, iniltiler vs. dayanamayıp bağırıyorum "Hoopp aile var aileee..." Cevap gecikmiyor. "Ailecek mi giriyorsunuz banyoya?"

11 ay 21 gün önce gönderdi.

Komşumuzun kızı ilk fırıncıya kaçtı. Geri geldi, 5 ay sonra un fabrikasının sahibine kaçtı. Bunlara annesinin yorumu; "Ben bu gızı una doyaramadım!"

1 yıl 3 gün önce gönderdi.

Sabah erken okula gidecek oğlumu uyandırmadan önce, kalkar kalkmaz içsin diye hazırladığım sütün bardak ebadını o kadar abartmışım ki, henüz uyanmaya çalışan, tek gözü açık oğlumdan gelen cümle: "İneğin kendisini getirseydin bari."

9 ay 24 gün önce gönderdi.

Nişantaşı-Kadıköy dolmuşu için bekliyoruz. Bir taksi geliyor dolmuş yerine. Ön koltuğa oturan kadın her normal insan gibi emniyet kemerini takıyor. Ancak şoför amcamız emniyet kemerinin iyice ortaya çıkardığı dekolteye bakmaktan yola bakamadığı için bir müddet düşünüyor ve içini çekerek kadına sesleniyor. "Abla, çıkar emniyet kemerini, böylesi daha emniyetli hepimiz için."

3 ay 21 gün önce gönderdi.

Kızdırmak için anneme "Göğüslerin sarkmış" diyen babama annemin cevabı gecikmedi: "Benim sarkan göğüslerimi kaldırmak için özel sütyenler var ama senin sarkıp da kaldıramadığın yerin için henüz bir don icat edilmedi!" Kusura bakma babacığım ama hak ettin.

3 ay 20 gün önce gönderdi.

2 gece önce arabasını otoparkta unutup eve dolmuşla dönen ve sabah "Arabam çalındı!" diye ortalığı kasıp kavuran salak benim.

11 ay 29 gün önce gönderdi.

Çok sevdiğimiz dedemi kalp krizi sonucu kaybettik. Sevilen bir esnaf olması sebebiyle cenazesine oldukça büyük bir kalabalık katıldı. Biz taziyeleri kabul ederken uzun süredir görmediğim bir arkadaşım beni gördü ve geldi. "Bu kalabalık da ne böyle?" diye sorunca gayet normal bir şekilde "Dedemi kaybettik." dedim. Cevabı beni o an bile krize sokmaya yetti: Bu kadar insan hala bulamadınız mı?

1 ay 26 gün önce gönderdi.

Lacivert ceketi, gri pantolonu, kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!"

8 ay 11 gün önce gönderdi.

İş arkadaşımın düğünündeyiz. Nikah kıyılıyor, imzalar atılıyor, gelin ve damadı tebrik etmek için ayağa kalkıldığında elektrikler kesiliyor. Biz hep beraber "Aaaa!" diye tepki gösterirken, arkadaşımın annesi oldukça yüksek sesle düşüncesini dile getiriyor. "Oğlumun daha ilk dakikadan hayatı karardı."

11 ay 22 gün önce gönderdi.

Sene 1993. Sevgilime (şu an karım olur kendileri) araba kullanmayı öğretiyorum. İzmir in o zamanki halini bilenler bilir. Üçkuyular-Narlıdere yolu şimdiki gibi değil. Sakin... Stres olmasın, panik yapmasın diye çok karışmamaya çalışıyorum. Ayrıca çok sakin bir ses tonuyla konuşuyorum. Direğe 3 santim farkla geçiyor benim güzel sevgilim. "Direğe çok yakın geçtin hayatım." diyorum. Cevap "Hangi direğe?"

2 ay 24 gün önce gönderdi.

Teravih namazına gidilir. Kadınlar caminin 2. katında kılmaktadırlar. Tam kaptırmışken atmosfere, bir ara secdeye gidildiğinde sessizliği 2. kattan bir çocuk sesi bozar. "Anneeee, aşağıda kocaman kocaman bir sürü g.t var!" Sessizlik, kafalar cümleyi çözümleyinceye kadardır. En sonunda imam dahil herkes kopar. Ne namaz kalır, ne abdest...

10 ay 23 gün önce gönderdi.

Asker arkadaşımın evine akşam çay içmeye gittik. Arkadaşın babası oturduğumuz odanın bir köşesinde namaz kılarken, rükuya eğildiğinde arkadaşın yeğeni dedesinin arkasına geçip baş parmağını araya sokup "Düüt!" derken mi, yoksa dedesinin başını yana çevirip "Namaz bitsin ben senin bacagına s.çacağım!" derken mi, yoksa namazdan sonra dedesinin elinden kurtulmaya çalısan çocuk "Ama babam da anneme yapıyordu dede ya!" derken mi, dudağımı ısırmaktan kanattım bilmiyorum.

barabarabara

barabarabara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.May.2009 Cmt 13:47:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

POauhauhauhuhuhaua ben bu kadar güldügümü hatırlamıyorum ya ezel süpersin feci koptum hokkabaz seninkilerde güzeldi ama biraz kısa

ARKADAŞLAR MUTLAKA OKUYUN %100% KOPUCAKSINIZ HALEN GÜLÜYORUM YA poahahuahuahhaahuauhauhauh

DEVAMINI SİZDEN ŞİDDETLE BEKLİYORUM

ezelll

ezelll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.May.2009 Cmt 16:02:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yeni tanıştığım partnerimle romantik bir gecede el ele yıldızları seyrediyoruz. Derken ben kendisine biraz yakınlaşıyorum, ve dudağımı dudağına yaklaştırıyorum. Öpmeye cesaret edemeyip ilk hareketin ondan gelmesini bekliyorum. İlk hareket değil ama, cevap ondan geliyor; Hayırdır, dudak payı mı bırakıyosun?

Gece turuna tam gaz devam ediyorsunuzdur. Çakırkeyf olmuş durumda, müdavimi olduğunuz barın kapısına arabanızla yanaşırsınız. Dışarısı normalden daha kalabalıktır ama o kafayla algılamazsınız. Arabanın anahtarını kapıda ilk gördüğünüz adama uzatır, mekanın tanıdık olmasının da etkisiyle "Arabayı müsait bir yere çek canım." dersiniz. Gelen yanıt şaşırtıcıdır: "O arabayı bir çekersem bir daha bulamazsın canım!" Gösterilen kimlikle, bir anda ayılırsınız. Ama ben nereden bilebilirdim içeride rutin bir asayiş uygulaması olduğunu ve kapıdaki değnekçinin(!) sivil polis olduğunu?

Yaşamının son yıllarında tamamen bunayan babaannem kendi evlatları da dahil kimseyi tanımıyordu. Bir gün evden kaçmış, bir kilometre uzaktaki okulumun önünde dolaşırken buldum onu. O kadar siyah önlüklü öğrencinin arasında beni tanıyıp da elime yapıştı. Eve gittik. Tam ben annemlere "Bak hiçbirinizi tanımıyor, beni tanıdı!" diye hava atarken babaannem bombayı patlattı. "Tanımam mı; çölde Araplarla deve güdüyordu. Tam 3 altına aldım ben bunu!"

Dünkü kıyafetime bakıp bana "LaChicaMarita, bugün çingeneliğin üstünde." diyen genel müdürüme, "Bu durumda çeribaşı siz misiniz?" diyen ithalat ihracat sorumlusu benim. Yani en azından hala öyle olduğumu düşünmek istiyorum.

Mutfakta kahvaltı hazırlarken, misafirimiz olan halasını uyandırması için odaya yolladığım altı yaşındaki küçük kızımın on dakika sonra halası ile birlikte mutfağa gelmesiyle soruyorum: "Nerede kaldınız kızım?" Mutfak masasında oturan hane halkını gülmekten yerlere yatıran ve görümcemin karizmasını yerle yeksan eden cevap geliyor. "Halamı hemen uyandırdım anne, ama o uyurken memeleri karnına düşmüş, asansörünü takmasını bekledim!"

Kaç gündür çocuklar, ev ve iş derken kocamı bayağı ihmal ettim. Ayrıca iş yerinin stresinden dolayı da, etrafta sürekli bağırıp çağırıyordum. Bu gece rüyamda kocamın beni başka bir kadın için terk ettiğini gördüm. Hemen kocama güzel bir kahvaltı hazırladım ve onu güzelce uyandırdım. Mesaj alınmıştır Allah ım, teşekkürler...

Karımın ailesi ile taksideyiz. Hepsi şoföre "Şuradan gidin, buradan gidin..." diye yolu tarif etmeye çalışıyor. Ancak hemen her sokakta çalışma veya kazı olduğundan bir türlü yolu doğrultamıyoruz. Şoför de, karımın ailesi de iyice bunalmış. Ben bir ara boşluk buldum ve "Niye şoföre X yerine gideceğiz demiyorsunuz?" dedim. Şoför ani bir frenle arabayı durdurdu ve "Siz sabahtan beri X yerine mi gitmeye çalışıyorsunuz?" dedi. "Evet" cevabını alınca da, "Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın" dedi. Sonra bana dönüp ağzımın kulaklarıma vardıran sözü söyledi: "Sen damatsın değil mi? Bu aileden olmadığın belli oluyor." İnip alnından öpmemek için kendimi zor tutmuştum...

Trafiğin yoğun olduğu bir yerde karşıdan karşıya geçmeye çabalayan biz yayalar, yurdum polisinin anonsuyla kendimize geliyoruz: "Geçmeyin diye k.çmızı yırtıyoruz burada değil mi!" Ehh biz geçemiyoruz tabi gülmekten.

Telefonum çaldı, açtım "Alo?" dedim. Karşıdaki "Efendim?" dedi. "Siz aradınız." dedim. "Madem ben aradım, sen niye alo diyerek açıyorsun? Efendim desene, şaşırtıyorsun insanı burada!" dedi, kapattı. Yeni bir sapıklık çeşidi mi, yoksa yanlış aradığını kabul etmeme yöntemi mi anlamadım.

Şakalaşırken canını yaktığım, bu yüzden de bana çok kızan beş yaşındaki yeğenim, duvarda asılı olan antika silahı indirip bana doğrulttu. Silahın boş olduğunu, bu yüzden beni öldüremeyeceğini söylediğimde verdiği cevap gülmekten öldürecekti neredeyse. "Şeytan doldurur şimdi onu..."

inatcii87

inatcii87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2009 Pzt 12:17:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Eh Bir Kaç Tane de Ben Yazayım bari..

Bilal İzindeyiz

İki yıl önceki Rock n Coke ta yanımızdaki çadırdan ısrarla gelen "Bilal yapma" , "Bilal uzak dur" seslerinden sonra "S***ceeeem" diye bir çığlık atan ve hem kendi çadırını hem de bizimkileri derin bir sessizliğe boğan Bilal kardeşim, son o gece amacına nail oldun mu bilmem ama tam iki senedir her festivalde seni arıyorum. Hayranınız, hatta fan klubünü bile kurmayı düşünüyoruz. Bir ses et ne olur.                      Erkek , 25 , İstanbul

Bir alkış da bozulan çamaşır makinesinin gider borusunu açmak için boruyu ağzına alıp hüpleten ve bütün suları midesine çeken teyzeme gelsin. Sonuç mu? Makine çalışıyor, yalnız teyzem biraz bozuldu         Kadın , 19 , Kocaeli

Annemden inciler: Donuma bile güvenim yok, ..tüme dokunuyor        Kadın , 23 , İstanbul

Kulağım çınladı biri beni andı galiba diyen arkadaşına Boşver abi ananın a..ına koyayım diyen, cevaben de Sen kimin anasına küfür ediyon lan deyip arkadaşının gözünü morartan arkadaş; ikinizin de salaklığının boyutunu ölçecek cihaz heralde kıyamete kadar icat olmaz. (Küçük Ayrıntıyı AnLamanız diLeğiyLe)                Erkek , 30 , İstanbul

Arabayı karıma bırakırken "Suyu eksilirse tamamlarsın" dedim. ""Aaaa bizim araba suyla mı çalışıyor" diye cevap verdi. Karıma arabayı vermekle hata mı ediyorum acaba?                 Erkek , 35 , Antalya

Sabah sabah durakta dolmuş beklediğimi gören ve pek muhabbetimiz olmamasına rağmen beni arabasına alan yan komşumuza bir teşekkür ediyorum. Yolda yanımızdan hızlıca geçen arabaya "Nereye gidiyosun ulan pezevenk?" diye bağırmasını kınıyorum. Ama üstüne alınıp "şehir merkezine abi" diye cevap veren kendime de büyük bir alkış istiyorum...                              Erkek , 20 , Tekirdağ

Tatil dönüşü yoldayım. İlk mola yerinde koşarak tuvalete girdim. Boş bulduğum bir kabinde oturuyorum. Yan kabinden bir ses: "Meraba canım, nasılsın?" diye sordu. İlk anın şaşkınlığını üzerimden atınca ayıp olmasın diye cevap verdim. "İyi be, nasıl olayım bildiğin gibi." Ama anlaşılan yan taraftaki tek başına uzun süre oturmaktan sıkılmış olmalı ki hemen ardından ikinci soru geldi: "Nasıl geçti günün?" Bir iç çekip bu sorusuna da cevap verdim. Kibar adamım ya, sorulan soruyu cevapsız bırakmak olmaz şimdi. "Yorucuydu valla. Malum, yol yorgunluğu filan." Bir yandan konuşup bir yandan da bu b.ktan muhabbetin nereye gittiğini merak eden, durumun gittikçe içinden çıkılmaz bir hale dönüştüğünü düşünen bendenizi kendine getiren cümleyi de paylaşayım sizlerle: "Aşkım ben seni sonra ararım, yanda bir salak var, sana ne sorsam cevap veriyor." Allah Allah, hadi ben salağım, bir yandan s.çıp bir yandan aşkım cicim diye sevgilisiyle konuşan sana ne demeli?!              Erkek , 25 , Ankara

Ben küçükken babaannemlere gittiğimiz günlerin birinde yan komşuları aşağıda beni görüp yanaklarımı sıkarken artık nasıl bir sevgi sözcüğü olarak düşündüyse "Aman da aman. Or...u halana mı geldin seen?" diye yanaklarımı sıkıvermişti. Bu arada balkonda bizi bekleyen babaannem yukarıdan bana "Kızım yukarıya çıkmadan dedeni de kahveden çağırın da öyle gel" dedi. Ben de görevini yerine getirme hevesiyle yanarak kahveye kadar koşmuş ve olanca sesimle dedeme babaannemin onu çağırdığını haykırdıktan sonra sesimin gürlüğünden hiçbir şey eksiltmeden ekleyivermiştim: "Dedee, bir de halam or...u olmuuuş!!" Bütün kahvede sessizlik, sessizlik, sessizlik...            Kadın , 25 , Mersin

Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: "Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz." Hala gülmekteyim.                  Erkek , 31 , Kırklareli
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir