ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 15:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Sanat için soyunduğunu söyleyen kadın dangalaktır
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

shadowmaster

shadowmaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2009 Pzr 08:35:35      Sanat için soyunduğunu söyleyen kadın dangalaktırsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ünlü oyuncu Orhan Kılıç katıldığı programda çok sert açıklamalar yaptı.Click the image to open in full size.

Sağır Oda ve Derbest dizilerinin başrol oyuncusu Orhan Kılıç, katıldığı Orada Neler Oluyor da programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Kılıç "Sanat için soyunduğunu söyleyen kadın oyuncu dangalaktır. Bunu söyleyen kadın oyuncu aslında yapımcıya Beni filminde oynatırsan her türlü açık pozu veririm. Bu da senin işine yarar diye mesaj yollamak ister. Mesajı alan yapımcı da ona rol verir" dedi.
Orhan Kılıç kendisinin de bir filmde asla soyunmayacağını söyledi ve ekledi: "Böyle bir şeyi yapmam. Yaparsam seyircinin bana saygısı kalmaz. Seyircimi kaybederim. Doğrusunu isterseniz ben Güneşi Gördüm filminde Cemal Toktaş ın oynadığı travesti rolünü de kabul edemezdim. Oynayabilecek güçte ve donanımda bir oyuncuyum. Ama oynamam."

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2009 Pzr 13:49:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aynen katılıyorum Orhan Kılıç kardeşimize....

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2009 Pzr 18:33:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Naçizane bir yorum da benden;

Bir sinema uzmanı değilim, ama şöyle böyle bir sinema meraklısı sayılırım. Konuya gelince bence sinemada gerçeğe uygunluk esastır. Diğer bir deyişle rolünü çok iyi yapma... Bunun içinde soyunmak olduğu gibi çarşaf giymek de var dolayısıyla. Çünkü bunlar gerçek hayatta olan şeyler. Bir sinema yıldızına büyük saygı duymak gerekir diye düşünüyorum. Orada kendinden çok üstlendiği role odaklanıyor. Biz seyirciler için kendini gerçek dünyadan soyutluyor. Bir filmin gerçekliği yoksa o filmi kaç kişi izler? Şimdi arada "Matrix gerçek mi sanki de onu izliyordun?" diyenler de çıkacaktır. Düz mantık baktığımızda onlar haklı gözükebilir, ama bilim kurgu filmi neye denir ki o zaman da?! Konuyu kendim dağıttım, aferin bana. :)

Orhan Kılıç`ın son cümleleri dikkatimi çekti: "****Doğrusunu isterseniz ben Güneşi Gördüm filminde Cemal Toktaş`ın oynadığı travesti rolünü de kabul edemezdim. Oynayabilecek güçte ve donanımda bir oyuncuyum. Ama oynamam."

Yukarıdaki cümlelerinde diyor ki: "Oynayabilecek güçte ve donanımda bir oyuncuyum. Ama oynamam." İyi de oynayacak donanımda olsan böyle bir cümle etmezdin. Çünkü oynayacak donanımda olan kişi olaya sanatsal açıdan bakar, bir rol üstlendiğinin farkında olur ve daha da önemlisi o rolü nasıl başarıyla oynarım diye düşünür. Yani zihinsel olarak böyle bir güce ve donanıma sahip olamadığını aslında kendisi itiraf ediyor. Yoksa ilerideki rollerinde başarılı olamayacağını mı düşünüyor, farklı bir deyişle bu rolün altında kalmaktan mı korkuyor? Bunu bilemeyiz tabii. Ama bilinen bir şey var ki o söylediği güç ve donanıma sahip olmadığı...

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2009 Pzr 22:27:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu makaleden anladığım şu benim Orhan KILIÇ arkadaşımız sanat için soyunurum kelimesini kendisine reklam yapmak için medyada kullananları yermiş. Size bir senaryo gelir içeriğine bakarsınız size ve yapınıza uyuyor yapabileceğinize inanıyorsanız hikayenin gerçekliğini yansıtmak adına senaryodaki her şeyi yaparsınız. Bu sadece soyunmak olarak algılanıp reklam aracı olarak kullanılıyor diye düşünmüş algıladım ben. Böyleyse düşünceleri bende "bencede" der geçerim ama kafama takılan şu madem senaryo konularını reklam olarak kullanmayı yadırgıyorsun sende yadırgadığın şeyi yapmayacaksın Orhan KILIÇ arkadaşım diyorum. Konuyu soyunmak üzerine odaklatıp kendi yaptığını gizlemeye çalışmış ve kendi reklamını yapmış bence bu arkadaş. CC deki nicki ne bunun

shadowmaster

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2009 Pzt 00:06:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tufan çok teşekkür ederim senin naçizane yorumun için.

Ben burdan şunu anladım.Tufan derki; "Orhan Kılıç ta kimmiş kardeşim. Ben varım. Ben bile soyunurum sanat için". Tufan senin her türlü rolü kaldırabilecek kapasitede olduğunu düşünüyorum Başarılarının devamını diliyoruz. Ekranlarımız karşısından seni zevkle izliyoruz.

xXAbuKPreNSeSXx

xXAbuKPreNSeSXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2009 Pzt 08:22:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·shadowmaster· :

Ben burdan şunu anladım.Tufan derki; "Orhan Kılıç ta kimmiş kardeşim. Ben varım. Ben bile soyunurum sanat için". Tufan senin her türlü rolü kaldırabilecek kapasitede olduğunu düşünüyorum Başarılarının devamını diliyoruz. Ekranlarımız karşısından seni zevkle izliyoruz.

"Doğrusunu isterseniz ben Güneşi Gördüm filminde Cemal Toktaş ın oynadığı travesti rolünü de kabul edemezdim. Oynayabilecek güçte ve donanımda bir oyuncuyum. Ama oynamam."

şimdi ayazcım aslında bende senin her türlü rolü oynayabileceğine inanıyorum sen bu güçte ve donanımdasın ama oynamazsın biliyorum

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2009 Pzt 08:41:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
REKLAM KOKAN HAREKETLER BUNLAR YAMAN TARCAN DA ÇIKIP BİRİLERİNE LAF SOKSAYDI İŞSİZDE KALMAZDI AŞSIZ DA KALMAZDI.

shadowmaster

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2009 Sal 19:50:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xXAbuKPreNSeSXx· :
·shadowmaster· :

"Doğrusunu isterseniz ben Güneşi Gördüm filminde Cemal Toktaş ın oynadığı travesti rolünü de kabul edemezdim. Oynayabilecek güçte ve donanımda bir oyuncuyum. Ama oynamam."

şimdi ayazcım aslında bende senin her türlü rolü oynayabileceğine inanıyorum sen bu güçte ve donanımdasın ama oynamazsın biliyorum

Evet donanım ve güç bende var. AmaTufan kadar rahat değilim böyle rollerde oynarken

xXAbuKPreNSeSXx

xXAbuKPreNSeSXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2009 Sal 20:23:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·shadowmaster· :
·xXAbuKPreNSeSXx· :
·shadowmaster· :

Evet donanım ve güç bende var. AmaTufan kadar rahat değilim böyle rollerde oynarken

kaç kere böyle rollerde oynadın yavrummmmmmmmmm

techtoniq

techtoniq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2009 Pzt 10:59:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sanat yapıyorum ayağına teşhir sanatı
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir