ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 21:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   OzkOoOoO BİZ SENİ SEVİYORUZ VE ROZETİNLE BEKLİYORUZ
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MafyaBabasI06

MafyaBabasI06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 01:17:13sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
seçime gir oyum senindir OzKooOOooo  :))))

MafyaBabasI06

MafyaBabasI06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 01:17:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OzkOoOOOOo sen bizim herşeyimizsin :)))))

RODlN

RODlN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 12:17:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili özkan kardeşim almış oldun kararı saygı ile karşılıyorum.Ancak şunu bilmeni istiyorumki gerçekden çok değer verilecek mükelmel bir kişiliğe sahib arkadaş ve dostsun senin gibiler bu zamanda numunelik diye bilirim ve senin ajanlığı bırakman ve cc den gitmen gerçekden beni çok üzdü inanıyorumki kendine göre geçerli bir sebebin vardır.Hiç kimse kimsenin içini bilemez.Sadece şunu diğeceğim sana değerli kardeşim seni gerçekden çok seviyorum kendini çok güzel yetiştirmişsin sana hayatında başarılar diliyorum inşallah almış oldun kararını değiştirde tekrardan rozetinle beraber aramızda görürüz seni inanki beni ve seni sevenlerini çok mutlu edmiş olursun şunu asla unutma canım kardeşim hayatta hiç bişi dört dörtlük değildir herkezin bir kusuru vardır bazen bu kusurları görmemezlikden gelmek lazım seni çok seviyorum hayatında başarılar özkanım.

70likNine

70likNine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 12:26:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Şu kadroda ihtiyaç duyulan ve işini doğru düzgün yapabilen bi ajanken bırakıp gitmen çok üzücü. Ajanlığı bıraktın ama bizleri bırakmayacağını bilmek mutlu ediyor.. Bi sebebi vardır yada yoktur.. Bilemeyiz..

Hayırlısı olsun..

Yinede seni seviyoruz..

70likNine

70likNine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 19:50:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·GUNBATIMI21· :

BİNLERCE USERDEN SADECE 10 KİŞİNİN AĞIT YAKMIŞ OLMASI DÜŞÜNCELERİMİN DOĞRULUĞUNU DESTEKLEMEKTEDİR.. AYRICA KİMSEYE HAKARET VE SAYGISIZLIK YAPILMADAN SADECE GERÇEKLERİ AKTARMIŞ OLDUĞUM YAZIMIN SİLİNMİŞ OLMASI BENCE DÜŞÜNCE VE FİKİR ÖZĞÜRLÜĞÜ KONUSUNDA UTANÇ DUYULMASI GEREKEN BİR YAPTIRIMDIR..BUNU SİLENLER ALLAHTAN ESKAZA MEMLEKETTE ÖNEMLİ BİR MEVKİ VEYA POZİSYONDA DEĞİLLER..YOKSA HALİMİZ NİCE OLURDU.........

BİNLERCE USERDEN SADECE 10 KİŞİNİN arasında seninde olman ne kadar komik Belliki bi karın ağrın var ama bu başlık senin gazını geçirsin die açılmadı. İşine bakmanı tavsiye ediyorum..

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 20:04:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

özköööö :D

bu gunleridemi görecektik :D

shadowmaster

shadowmaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2009 Cum 23:43:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·GUNBATIMI21· :

BİNLERCE USERDEN SADECE 10 KİŞİNİN AĞIT YAKMIŞ OLMASI DÜŞÜNCELERİMİN DOĞRULUĞUNU DESTEKLEMEKTEDİR.. AYRICA KİMSEYE HAKARET VE SAYGISIZLIK YAPILMADAN SADECE GERÇEKLERİ AKTARMIŞ OLDUĞUM YAZIMIN SİLİNMİŞ OLMASI BENCE DÜŞÜNCE VE FİKİR ÖZĞÜRLÜĞÜ KONUSUNDA UTANÇ DUYULMASI GEREKEN BİR YAPTIRIMDIR..BUNU SİLENLER ALLAHTAN ESKAZA MEMLEKETTE ÖNEMLİ BİR MEVKİ VEYA POZİSYONDA DEĞİLLER..YOKSA HALİMİZ NİCE OLURDU.........

1. Binlerce kullanıcıdan sadece birkaç kişinin görüş bildirmesi ( bunu ağıt yakmak olarak algılamayalım ) seni hiç ama hiç alakadar etmez.

2. Özkan ın bu siteye kazandırdıkları bile senin kaybettirdiklerinden çok daha fazla. Bence bunu aklının bir köşesine yazmalısın. Yıkıcı değil, yapıcı olmalısın.

3. Bu kişi örnek alınabilecek bir kişidir. Bence sende örnek almalısın.

4. Utanç duyulması gereken şeyler varsa, yapılabilecek tüm utanç verici olayları sen bu sitede zaten yaptın. Hala burda olmuş olmanı algılayamıyorum. 

5. Gerçekler acıdır. Ama senin gerçeklerden kastın adam karalamak ise, evet o zaman silinir.

6. Yazılarını silenlerden söz etmişsin. O kişiler en azından bu siteye emek vermiş, saygın kişilerdir. Site içerisinde muhabbet edilebilecek kullanıcılardır. Edep, adap nedir? sorusuna cevap verebilecek kişilerdir. Sende cevaplayamayacağın sorular hakkında yorum yapmamalısın.

7. Bir forumda kırmızı ve büyük yazılar yazarak söylediklerinin dikkate alınacağını düşünüyorsan. Yine yanılıyorsun. Büyük yazmak bağırmaktır. Burda işler bağırarak halledilmiyor. İnsancıl yöntemler denemelisin.

8. Bu kadar yanıldığın birçok konu varken, hala nasıl yorum yapabiliyorsun anlamış değilim.

9, 10, 11 diye gider bunlar. Ama eminim ki, senin için 8 madde yeterli olacaktır. Sana tavsiyem, bundan sonra bu konu altına yorum yapmamalısın. Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur.

dekmannnn

dekmannnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.May.2009 Pzr 15:33:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Her konuda olduğu gibi bazı çatlak sesler,bazı hazımsızlar ve bunlara türev gereksiz düşünceleri olan kişiler çıkacaktır elbet.Bu konuda tek bir kişinin olması ve yapmak istediğide tabiri caizse kabak gibi ortada olması bakımından sevindirici ve aynı zamanda da önemsiz bir tepki olarak nitelendirmek lazım.

Bazı bozguncu zihniyetli kişiler sistem ve sistemin işleyişini sürdüren başarılı insanlar için ellerinden geleni yapıyor durumdalar... İşleyiş ve işletenler hakkında mutlaka eleştiri yapılacaktır...Mutsuz olanlar,mutlu olanlar,kıskananlar,aman boşver diyenler,rüyasında görenler vs.. olacaktır.Ama sırf işime gelmedi diye objektiflikten uzak bir yorum yapılıyorsa,olmayan birşey oldu gibi gösteriliyorsa; aklıma atalarımızın bir sözü gelir: "İt ulur kervan yürür"...

Şu konuya yorum yazan herkes de kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor. O yüzden kimse o yoruma cevap yazmak için kendini yormasın. Ben yordum bari siz yormayın.

Asıl başlıkla ilgili yorumum ise; Ozko için hayırlı olan neyse o olsun... Elbet vardır bir bildiği diyorum.

Hayatında başarılar dilerim...

crayz3535

crayz3535 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.May.2009 Pzr 18:26:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
benim cc dekii ilk ajan arkadşımsın vee benim için  sadece cc deil realdede   arkadşım olacak bir insnsın btnm  kararınaa saygı duyyorum ama  sana  ajanlık yakışıooo bunu da billll  btnm seni herkess sevioo ccde bunu unutmaa olurmu canım arkadşımm

RAMIZBEY

RAMIZBEY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.May.2009 Pzr 22:37:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
.
CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir