ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 12:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   OzkOoOoO BİZ SENİ SEVİYORUZ VE ROZETİNLE BEKLİYORUZ
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2009 Pzt 00:05:12sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Haklı sebeplerin muhakkak vardır. Ama yinede üzüldüm ajanlığı bırakmana

barbiemy

barbiemy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2009 Sal 01:14:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kimse ozkooo nun üstünden prim yapmasın !!

Özkanın yeteri kadar zaman ayıramıycağı için işi yüzünden ajanlığı bıraktığını bilen biliyor !

Şimdi olaya el koyuyorum ((haksız yere kimseye laf söylemem !!))

Ozkoya da asla laf söyletmem

çünkü

olayların haklı ve haksız yönlerini gördü yeri geldiğinde cevap verdiğimiz için bize kızdı,yeri geldiğinde karşı tarafı uyardı ozkoo !!

kimsenin canım cicim lafına bakmadı..

ajandı ajanlığını adam gibi yaptı !!

Birbirinin ayağını kaydırmak için onu bunu loglayan kendi küfürlerini değil başkalarının küfürlerini kaydedip birbirini banlalatmaya çalışan kişilerin oyununda rol almadı !!

Eğer ozkoo birinin yada birilerinin logunu bekletmeye almışsa onunda yanlış tarafını görmüştür,kesin o logu gonderen şahsiyet küfürü basıp yetiş ozkoo bana saldırıyorlar demiştir..

Masum ve acındırma  polıtıkanızı yiyim ben

Eğer ozkoo birine ceza vermişse kesin o bunu hak etmiştir !!

HErkes herkesin ne olduğunu çok iyi biliyor yormayın kendinizi

Adamında tepesinin tasını attırmayın !!

NEyse doğru herkes onu söylesin kimse kimseye iftira atmasın yada abartmasın !!

Saptırmayalım olayları,Sonra U dönüşüne ihtiyacınız olur vezir değil rezil olursunuz !!

Tamara007 ve barbiemy !!

Seni seviyoruz ozkooo

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2009 Sal 01:27:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tek söz sölenebilir  !!!       

helal olsun özkoo ancak bu şekilde anlatılırdı....

BayBeyiin

BayBeyiin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2009 Sal 01:43:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selamlar,

Beyin, devbir biriktirme ve yorumlama deposudur:)

Bazı yorumları okudum bana söz hakkı doğduğunu düşünerek bikaç bi şeyler yazmak istiyorum:)

Hem bir kere Deprave ye beni nerden tanıyorsun söyleminde bulunan Şahıs bunu iyi oku;)Tamamen yabancı kişiler hareketlerimizi tahmin etmekde en az bizim kadar başarılıdırlar.Busenin dar düşüncene görüşüne yanıt olsun.

Özkan a özelden şikayetde bulunmanda,

Sorunu birkez inceledikden sonra karar veren bir kişinin doğru alma kararını alma olasılığının; günler,hatta aylarca inceleyenlerinkinden daha fazla oldugu görülür bilinir.

Bir kişiyi, bir gurubu ya da bir topluluğu,ortak bir düşman yaratmak kadar birbirine bağlayan bir başka şey yoktur,Günbatımı:)

Üç parçalı bir listede ya ilk ya da son olmalısın:) Sen ise listede bile yoksun:)))))))))

!!Onlara ne söyleyeceğinizi söyleyin, onlara söyleyeceğinizi söyleyin ve ne söyleyeceğinizi tekrar söyleyin!!Bunu  düşünmek lazım anlamak için:)

Kişi o konuda ne kadar uzmansa , karar vermek için o kadar fazla bilgiye ve detaya( senin özelde söylemine deği!!) Bu kararları iyi değerlendirip işini en iyi yapan  Ajan arkadaşımız (Özkan)  yetkisini bıraktığı için üzgünüm.

Hayırlısı olsun .İnşallah bıraktığın görevi bıraktığın gibi alan biri olur...

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2009 Sal 15:08:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dekmannnn :

Ama sırf işime gelmedi diye objektiflikten uzak bir yorum yapılıyorsa,olmayan birşey oldu gibi gösteriliyorsa; aklıma atalarımızın bir sözü gelir: "İt ulur kervan yürür"...

Ben ChatCity"de Aşağı Yukarı, 2 Yıldır Varım :) Ve Bugune Kadar da, Burada Birşey Öğrendim.. " Herzaman Doğrular Söylenmez" :) Hep Sivri Dilli Olduğumu Düşünürdüm.. Meğersem Dekmannnn, Benden de Sivri Dilliymiş...

Ozko; Bir Erkek İçin "Esas Hayat" Askerlik Bitdikden Sonra Başlar... Hakkında Herşey Hayırlısı :) Ama Bizlere, Fazla Özlem Hissettirme...

Hoş Kalın...

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2009 Çar 02:24:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yazılanlara bende bir göz gezdirdim, olumsuz olarak sadece GUNBATIMI nickli üyenin kısa bir kınama mesajını okudum. Silinen yazısında ne olduğunu tam oalrak bilmiyorum yorum yapmam imkansız. Ama sizlerin vermiş olduğu tepkilere bakılırsa sanırım bu başlığa cevap yazak düşüncelerini paylaşan arkadaşlarımızın aksine Özkanı karalayıcı sözler sarftmesi. Ancak şunuda gözardı etmememiz gerekir, Meyve Veren Ağaç Taşlanır. Bu sitede nice ajanlar geldi nice ajanlar geçti kimi görevi kendi isteiği üzerine bıraktı kimide yaptığı işlerden dolayı yönetimden eksi puan alarak görevden alındı. Bu ajan arkadaşlarımız görevleri bıraktığında veya görevden alındığında üzgünlüğümüzü belirten yorumlarımızı yazdığımızda da böyle tepkilerle karşı karşıya kaldık. kimilerine iyi şeyler yazıldı kimilerine kötülerden de bahsedildi. Bir kişi ajanlık yapıyorsa buradaki ahlaki düzeni ve asayişi sınır tanımaksızın kontrol altında tutmalıdır. Bu kontrolü sağlamaya çalışan arkadaşlarımız cezalandırdıkları kişiler tarafından kin duygusuna mağruz kalarak ceza alan kişiler tarafından yanlışlıklada olsa verdikleri açıklar gözlenmekte ve bu açıklarını en kötü şekilde şahıslara yansıtarak isimleri lekelenmek istenmektedir. Bu yaptığı yanlış veya görevden alınma ( ayrılma ) bu pusuya yatmış zihniyeti kötü insanların besledikleri kin duygularını ortaya koyabileceği en güzel anlarıdır. Yukarıda da söylemiş olduğum gibi Meyve Veren Ağaç Taşlanır ve Bu Sitede binlerce kişide olsa 100 kişi birbiriyle samimidir ve bu 100 kişi bu sitede yıllardır sürekli olarak görünen simalardır. Onun için biz 10 kişi olarak Özkanı tanıyor ve düşüncelerimizi aksediyoruz diğer kalan 90 kişide onu tanıyor geriye kalan binlerce kişiden bikaçı ise çeşitli bahanelerle insanları karalamaya çalışıyorlar ve emin olun ki onlarda herkez tarafından biliniyordur. Onun için elinizi emeğinizi ve aklınızı fazla yormayın. Özkan içinde söyleyeceğim sözler Becquerel dayımında söylediği gibi Asıl Askerlik Askerden Sonra Başlar ve bu Askeriyenin içine girildiği zaman her insanın yeterince zaman ayırma gibi bir imkanı kalmaz. Bu nedenle Biz sevgimizi yine aynı şekilde gösterelim ajan olsada olmasada o bizim samimi bir dostumuzdur. Hayırlısı neyse öyle olsun. Saygılar.

Mehmet Su Gibidir. Hiç Birşey Sudan Daha Yumuşak Olamaz. Ancak Su En Sert Kayaları Bile Aşındırır...

AcEdUdE®

MafyaBabasI06

MafyaBabasI06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2009 Çar 21:08:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bazı bozguncu zihniyetli kişiler sistem ve sistemin işleyişini sürdüren başarılı insanlar için ellerinden geleni yapıyor durumdalar... İşleyiş ve işletenler hakkında mutlaka eleştiri yapılacaktır...Mutsuz olanlar,mutlu olanlar,kıskananlar,aman boşver diyenler,rüyasında görenler vs.. olacaktır.Ama sırf işime gelmedi diye objektiflikten uzak bir yorum yapılıyorsa,olmayan birşey oldu gibi gösteriliyorsa; aklıma atalarımızın bir sözü gelir: "İt ulur kervan yürür"...

buna da pesss  doğrusu :)))))

dekmannnn

dekmannnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.May.2009 Per 15:07:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
BecquereI :

Ben ChatCity"de Aşağı Yukarı, 2 Yıldır Varım :) Ve Bugune Kadar da, Burada Birşey Öğrendim.. " Herzaman Doğrular Söylenmez" :) Hep Sivri Dilli Olduğumu Düşünürdüm.. Meğersem Dekmannnn, Benden de Sivri Dilliymiş...

İlk önce atasözündeki bir kelime hatasıyla başlıcam yorumuma;"ulur" yerine "ürür" olması gerekiyor.Zira "ulur" kelimeside "ürür" kelimesiyle benzer anlamı taşır.

(Bu atasözünü günümüz siyasi liderleri,akademik kariyere sahip,halkın gözünün önünde olan birçok kişide kullanmıştır.Amaç nedir biliyorum.Neyse...)

İkincisi Türk Edebiyatı anlam bakımından çok zengin kelimelere,deyimlere ve atasözlerine sahip.Verilen atasözünü "sivri dillilik" şeklinde irdelemek konuyu farklı boyutlara,farklı şekillere sokmak demek olur.Ki ben buna razı gelemem,çünkü bahsettiğimi aklı idrak eden her kişi anlayacaktır.

Atasözünün anlamı,yani demek istediğim şudur;

"Dogru yolda olanlara çatanlar, kervana havlayanlara benzerler.bu tür karsi koymalar, yürüyüsü engelleyemez" yani "it ürüse de kervan yürür kardesim" anlamina gelen bir atasözüdür.

Daha fazlada uzatılabilir...

Aynı zamanda her doğru her yerde söylenmez hususunda söyleyeceğim söz;doğruyu söylemeden korkak gibi yaşamaktansa,doğruyu söyler sahip olduklarımdan vazgeçerim...

Yine tekrarlıyorum;ChatCity ye gönül vermiş,emek vermiş,birçok şeyinden feragat etmiş arkadaşlarım hakkında amacı sadece karalamak olan kimse/kimseler dikkate alınacak kişiler değildir.

Buradaki yapılanma tepeden tırnağa kadar(Şefler,Gold Ajanlar,Gümüş Ajanlar,Yıldızlar) kimi zaman kişisel zevklerini,ihtiyaçlarını bir tarafa bırakıp buradaki suküneti sağlamak için çalıştılar ve çalışıyorlar.Bunları görmezden gelip nankörlük edenlerin amacını siz düşünün...

Her organizasyonda çürük mevye çıkacaktır,mühim olan diğer meyvelerinde çürümemesidir...

Çürümememiz umuduyla...

Bu arada BecquereI üzülme,sen hala sivri dillisin

Hem sen altı ay önce üye olmamışmıydın

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.May.2009 Per 21:14:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

dekmannnn :

İlk önce atasözündeki bir kelime hatasıyla başlıcam yorumuma;"ulur" yerine "ürür" olması gerekiyor.Zira "ulur" kelimeside "ürür" kelimesiyle benzer anlamı taşır.

Burada; Kelime Hatası Olduğunu Düşünmüyorum.. Kurt "Ulur" Ve İt İse "Ürür". Yani Bu Hayvan"cık ların "Sesleniş" Şekillerine Görede, Sözcükler Farklıdır. Ve Sende Bilinçli Bir Halde, Bu Arkadaş Yada Arkadaşlara "Kurt" Benzeştirmesi Yapmışsın:) Yani "Kurt" Diyerek, Bu Arkadaş Yada Arkadaşları Bir Nevi, Onure Etdiğini Düşünüyorum..

dekmannnn :

(Bu atasözünü günümüz siyasi liderleri,akademik kariyere sahip,halkın gözünün önünde olan birçok kişide kullanmıştır.Amaç nedir biliyorum.Neyse...)

Bu Yorumuna da, Bir Ata Sözü İle" Değinmek İstiyorum..

Kan, Kan"la Yıkanmaz. :)

dekmannnn :

Bu arada BecquereI üzülme,sen hala sivri dillisin

Üzülmedim, Tam Aksine. Boynuz Kulağı Geçdiği İçin, Sevindim :)

Hoş Kalın..

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2009 Cum 00:38:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
gözlere dikkat!!
CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir