ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 22:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Bir erkeğin hayatı nasıl karartılır? :))
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 04:01:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İnfumum çok haklısın  Ama bu kızlarrr dediğim dedik tipten kabul etmezler işlerine gelmeyen şeyleri

AsiASlaNnn

AsiASlaNnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 05:46:05sohbet oyun linki

Ah şu erkekler!.. Ne onlarla oluyor ne de onlarsız. Kadınlar hiçbir şeyden çekmiyor, erkeklerden çektikleri kadar. İki kadın yan yana gelsin, hemen başlarlar erkekleri çekiştirmeye. Onların anlaşılmazlıkları, çapkınlıkları, kıskançlıkları, kaprisleri, korkaklıkları, çekip gitmeleri, ihanetleri, içe kapanmaları, bencillikleri, bin çeşit örnekle, başa gelmiş sayısız hikayeyle sabahlara kadar anlatılır durur. Hepsinde bir arıza vardır resmen. Biri çok şefkatlidir, ama o şefkati bütün kadınlara göstermek ister. Öbürü, tam bir maço, göz açtırmaz ama kendine gelince, asla hesap sorulmaz ona. Bir başkasının sağı solu belli değildir, bugün size hayatınızın kadını olduğunu söyler, ertesi gün bir telefon bile etmez. Diğeri iyidir hoştur da, kendine güveni padişahlarda yok, sanırsınız ki yüksek dağları o yarattı. Yalancılar, palavracılar, hava atanlar, ana kuzuları, iktidar hırslıları, iflah olmaz çapkınlar... Öyle böyle değil, gerçek anlamda birer "vaka" hepsi. Bir yanları mutlaka arızalı, şöyle bir baksanıza, etrafımız kızgın zorro lar, bencil prensler, dengesiz kovboylar, palavracı baronlarla dolu...

ayyylaaa

ayyylaaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 08:13:00sohbet oyun linki
Henüz vijdanimi kaybetmedim bir erkegin hayatini karatacak kadar.Kalbim henüz seytan tarafindan tecavüze ugramadi.Aslinda  kendiliginden hayatini karatanda cok erkek gördüm.  .Adina ask diyorlar.Önce kadin sever delice,sonra erkek evet bu benim der kadin icin .Artik seven kadin onun icin degersizdir, iste bunu anliyan kadin, erkegi yok edecek güctedir.Istemeden de olsa hayatini karatigim erkek var. Mutlu ve gururlu degilim bunun icin.Ama o istedi böle olmasini .Bence erkekler asla su yanilgiya gelmesin: seven kadin benim icin herseyi yapar ben deger vermezem bile.....Bu büyük bir yanilgidir.Iste ucurumun kenarinda oldunuz andir .Sizi seven kadinin ,sizden sevgisini cektigi anda ucurumdan dibinde bulursunuz. Artik kenidi hayatinizi kendiniz kararmissinizdir.Sevgi silahi ile vurulan herkes bu sonu yasar.Erkekler dikkat ! Hayatinizi pembede eden kandir siyahta eden  kadindir.

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 12:00:06sohbet oyun linki

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 12:27:30sohbet oyun linki

İnfumss!!! Bu kadar zor anlaşılan olduğumuz hala aynımı hangi çağdayıss yaa. Bence sis erkekler önce kadın ruhundan anlamanıs gerekio bizleri anlamanıs için, buda işinize gelmio doğal olarak.Kadının ne istediği değil, neleri sewdiği önemli. Dawetsizz seni kınıyorum. Güzellikleri sewiyorsanız siz erkekler bizler oradayızz.  Nezaket, Hoşgörü, Sevgi ve Saygı olmadan hiç bir bayanı anlayamassınızz. UNUTMAYINKİ! bizler ANAYIZ sizleri doğuran büyüten emek veren ANNELERİZ. Bu yazılar birazda onlarada gidio. Düşünerek yazmak heleki böyle konularda tek taraflı olmammak gerekir..Doğanın içerisinde yaradılış olarak ayrı kawramlardayız ama DUYGULAR olarak aynı hisleri duyuyoruz..

ayyylaaa

ayyylaaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 14:00:07sohbet oyun linki
Sevgili kardesim üzüldüm senin adina yazik.Sen zate karanlikta kalmisin. Birak  kuslar havada  özgürce ucsun .Sen kuslari beyninle birlikte bacaginin arasina  SIKISTIRDIYSAN kadinin sucu ne.Kapatisesi  dar bir insandan  iyi birsey beklemekte yanlis.Senin gibi erkeklere acimadan ezer gecerim birak karatmayi  birdaha karanlikta bile yasamak istemezsin.

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 18:20:52sohbet oyun linki
Saol  infumum abiciğim 

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 18:32:40sohbet oyun linki

Dai Puhuahuahauahuahuahauahauhauahauhauahauha  Süper Olmuş Ya  Kadın Çok Değişik Bir Varlıktır Abicim Çözemedim Ben..Sürekli Verdiğim Örneği Veriyim Bende Bi Gün Bi Adamın Kız Arkadaşıyla Tartışması...

Erkek : Aa Bak Şu Siyah Arabayı Görüyor musun Ne Güzel Değil mi Hayatım ?

Kadın : Neresi Siyah O Arabanın Beyaz O Beyaz Görmüyor musun Allah Belanı Vermesin Şemsettin....

Erkek : Hö :S Aaa Evet Beyazmış Nasılda Siyah Dedim Hay Allah...

Kadın : Şemsettin Gerçekten Onu Beyaz mı Görüyorsun Bitti Şemsettin Bitti !!

Erkek : ?!?!

(Gördüm Bu Tür Hikayelerden Hemde Çok )

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 19:38:36sohbet oyun linki
       Arkadaşlar, açmış olduğum başlığa, gösterdiğiniz alakadan dolayı teşekkür ederim. Fakat, mesajlarımızın yer aldığı, Forumumuzdaki konu başlığını bir defa daha hatırlatma gereği duymaktayım.. Konu başlığmız : Öylesine muhabbet.. 

Bu konuda daha hassas olacağınızı umuyor, karşılıklı anlayış içerisinde, "Biraz olsun gülümseyelim" amaçlı mesajlarınızı / yazılarınızı da bekliyorum!..

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 20:05:03sohbet oyun linki

gerçekten süper olmuş :)))

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir