ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 09:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Bir mantık sorusu: İdam!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2009 Cmt 21:41:40      Bir mantık sorusu: İdam!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Adam karısını öldürmekle suçlanıyor. Tüm deliller aleyhine.. Şahitlerin hepsi dahil. İdam cezası yemesi kesin.. Yalnız bir şey eksik.. Ceset.. Kadın, kocasıyla çıktığı seyahatten dönmemiş, bir daha gören de olmamış.
Yargıç, sanık avukatından son savunmayı izliyor.
Avukat "Şu ana kadar ortaya konan bütün belgeler ve dinlenen bütün sanıklar, müvekkilimin suçlu olduğunu gösteriyor. Ama delilleri sunan Sayın Savcı da, konuşan tüm şahitler de yanılıyorlar. Ortada katil falan yok. Çünkü ortada suç yok. Herkesin öldüğünü iddia ettiği kadın, şimdi, mahkeme salonunun sağındaki kapıdan içeri girecek.. Bakın..." diyor.. Bütün başlar avukatın eliyle işaret ettiği kapıya dönüyor.. Kapı kapalı.. Saniyeler geçiyor.. Hareket yok. Avukat yargıca dönüyor..
"Sayın Yargıç.. Ceza hukukunda şüphe sanık lehinedir. Ben işaret ettiğim zaman, başta sayın savcı herkes kapıya döndü. Demek hepsi kadının hayatta olabileceğini düşünüyordu. O zaman mahkumiyet kararı veremezsiniz. Beraat talep ediyorum."
Yargıç gülümser ve kararını açıklar... "İdam!.."

Yargıç neye dayanarak vermiş olabilir bu kararı?

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2009 Cmt 21:50:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sanık dönüp kapıya bakmamıştır bile çünkü karısının gelmeyeceğini çok iyi biliyordu..  Bunun yerine hakime ve savcıya bakmıştır inanıp inanmadıklarını görmek için.. Bunu gören hakim adamın karısını öldürdüğünü anlamıştır..

Hokahantesim hemen ödülümü istiyorum piliz..

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2009 Cmt 21:59:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
autumn1 :

Sanık dönüp kapıya bakmamıştır bile çünkü karısının gelmeyeceğini çok iyi biliyordu..  Bunun yerine hakime ve savcıya bakmıştır inanıp inanmadıklarını görmek için.. Bunu gören hakim adamın karısını öldürdüğünü anlamıştır..

Ajan Hanım, Okey Abi, Tavla Abla ve şimdi de karşımızda Google Teyze.  Yok sana hediye falan... Googleci seni.

Not: Özelimde foruma bak diyip durma, bakıyoruz işte.  Hayır, bari kopyalamak yerine kendin yorumlamış gibi yazsaydın yerdik belki. Noktalama işaretlerini bile değiştirmemiş ya.

autumn1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2009 Cmt 22:48:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :
autumn1 :

Ajan Hanım, Okey Abi, Tavla Abla ve şimdi de karşımızda Google Teyze.  Yok sana hediye falan... Googleci seni.

Not: Özelimde foruma bak diyip durma, bakıyoruz işte.  Hayır, bari kopyalamak yerine kendin yorumlamış gibi yazsaydın yerdik belki. Noktalama işaretlerini bile değiştirmemiş ya.

Hadi ordan o noktalama işareti benim her zamanki noktalama işaretim bikere forumu takip eden bilir.. İftiracı seniiiiii..  Ayrıca bu aslında gerçek yaşanmış bir olay ve dava.. Bu davanın avukatı bu davaya kadar hiç dava kaybetmemiş ünlü bir avukat.. Bunu daha önce foruma koymuştum ..  Bak üşenmedim linkinide buldum maushausha..

BAKK

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2009 Pzr 00:37:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Madem savcı başta olmak üzere hepsi kapıya baktı, o bakış süresi zarfında adamın da kapıya bakmadığını ne biliyorlar? Buyurun burdan yakın...

autumn1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2009 Pzr 00:41:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kız Hürenimm koyduğum linke bak görürsün..

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2009 Pzr 01:58:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tamam işte ben de diyorum ki; hepsi kapıya bakmış... Mahkumun kapıya bakmadığını ne biliyorlar, o an hepsi kapıya bakıyorsa? Çünkü hepsi kapıya bakıyor, mahkuma bakmıyorlar ki?

autumn1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2009 Pzr 02:22:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Jüri ünlü futbolcuyu suçlu bulduğunu bildirdi ve dava bu şekilde sonuçlandı. Mahkeme çıkışında avukat, bayan jüri başkanına yaklaştı: 10’a kadar saydığımda siz de diğer üyeler gibi kapıya bakmıştınız. Neden böyle bir karara imza attınız?”

“Doğru!” dedi jüri başkanı, “Ben de kapıya baktım ama müvekkiliniz kapıya bakmıyordu!”

İşte böyle.. Jüri olsan sende ilk kapıya sonra adama bakmazmısın napıyo diye. Oda dönüp bakmış çakmış davayı..  

MissJoker

MissJoker resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2009 Pzr 03:02:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
şşş kavga etmeyin kıss biz bu soruyu 3 sene önce cevaplamıştık, bence tek suçlu var burda o da pabıcımın etidörü hokki

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2009 Pzr 03:05:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
autumn1 :

Jüri ünlü futbolcuyu suçlu bulduğunu bildirdi ve dava bu şekilde sonuçlandı. Mahkeme çıkışında avukat, bayan jüri başkanına yaklaştı: 10’a kadar saydığımda siz de diğer üyeler gibi kapıya bakmıştınız. Neden böyle bir karara imza attınız?”

“Doğru!” dedi jüri başkanı, “Ben de kapıya baktım ama müvekkiliniz kapıya bakmıyordu!”

İşte böyle.. Jüri olsan sende ilk kapıya sonra adama bakmazmısın napıyo diye. Oda dönüp bakmış çakmış davayı..  

Ya aynı anda kapıya bakıp sonra göz göze geldiyse?
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir