ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 13:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Dolu odalar yüzünden vipsizlerin çay bahçesine aktarımı hakkında küçük bir öneri.
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bunster

Bunster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2009 Cmt 01:19:33      Dolu odalar yüzünden vipsizlerin çay bahçesine aktarımı hakkında küçük bir öneri.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Selam öncelikle forum kullanıcıları.

On kişi üzerindeki odalara vipsizlerin giremediğini biliyoruz, ve bu kişiler girmek istediği odaların iki, üç ve dört nolu odalarına aktarılıyor. Eğerki bunlar dolu ise direk çay bahçesindeki odalara aktarılıyorlar. Diyorumki çay bahçesine değilde diğer odalara karışık bir şekilde aktarılması, örnek olarak; bir vipsizin cafe bir, iki, üç ve dört nolu odalarının dolu olması halinde çay bahçesine değilde bar odasına aktarılması veya başka bir odaya aktarımı. Daha renkli ve güzel olmazmı? Düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2009 Cmt 02:37:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam Öncelikle Duyarlı Forum Kullanıcısı. :)

On Kişi Üzerindeki Odalara Vipsizlerin Giremediğini Biliyoruz (Evetttt Biliyoruz) Ve Bu Kişiler Girmek İstediği Odaların İki, Üç Ve Dört Nolu Odalarına Aktarılıyor (Evet!!!!! Aynen Öğle) Eğerki Bunlar Dolu İse Direk Çay Bahçesindeki Odalara Aktarılıyor. (Evetttt  !!!.. Sen İşi Çözmüşsün Abi) Diyorumki Çay Bahçesine Değilde Diğer Odalara Karışık Bir Şekilde Aktarılması, Örnek Olarak; Bir Vipsizin Cafe Bir, İki, Üç Ve Dört Nolu Odalarının Dolu Olması Halinde Çay Bahçesine Değilde Bar Odasına Aktarılması Veya Başka Bir Odaya Aktarımı. (Hımm!! Peki Hiç Düşündünmü Bunster, Neden Cay Bahcesi Odaları, "Site Trafiğinin Yoğunluğuna Göre" Alfabetik Sıralama İle  A-B-C-D-E-F-G Gibi Eklenti Olan ,Odalarını? Ve Bu Durumun, Sadece Cay Bahcesi İçin Gecerli Olduğunu?) ,Daha renkli ve güzel olmazmı?(Bence Güzel Olmaz Ve Bu Durum, Bir Ata Sözünün Doğruluğunu Yaşatıyor. Ne Demişler "Vipsiz Userin Dönüp Dolaşacağı Yer Cay Bahcesidir":)  ) Düşüncelerinizi bekliyorum (Bence Sen Düşünmelisin).

Bende Sana Teşekkür Ediyorum..

Bunster

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2009 Cmt 03:04:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Site trafiğini takip ediyorum, etmiyor değilim. Ama sende düşün artık biraz, sadece bu aktarım, girmek istediği misal cafe bölümündeki odaların on kişi ve üzeri olduğu zamanlar, çay bahçesine aktarımını sağlıyor. Halbuki bar bölümündeki odaların iki tanesi boş. Benim anlatmak istediğim budur. Biraz daha düşünceli olmalısın. Gerçi sen işi makaraya vuruyorsun, kişileri küçümseyerek birşeyler elde ediceğine inanıyorsan, yanılıyorsun. Teşekkürler.  

Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan, karşındakinede öyle davranmalısın.

twerft

twerft resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2009 Cmt 03:30:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
gece gece iyi gitti teşekkürler

TheGift

TheGift resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2009 Cmt 03:34:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çok gerekli bir fikir temini mi? Bence değil. Girmek istediğiniz odayı kliklediğinizde, atıldığınız oda zaten isteminizin dışındaki oda olduğundan, neresinin olduğu çok önemli mi? Bence o da önemli değil. Cafe1 e girmek istiyorken, Coffee Cafe 3 e girmen, arayışında olduğun sohbet ortamını yakalayacak mı? Bence yakalayamayacak. O zaman ne yapacaksın? Girmek istediğin odanın mevcudu alabilir seviyede olduğunda yeniden deneyeceksin. Yani; bu sana anlatmak istediğin renkliliği kazandırmayacak. Bence enerjimizi daha cazip öneriler için harcayalım.:)

Bunster

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2009 Cmt 14:55:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

The gift, zaten girmek istediğin odaya giremiyorsun, çünkü sen ve senin gibi kullanıcılar vipsizdir. Yoğunluğun olduğu süreler boyuncada vipsiz olduğun için giriş  yapmak istediğin odaya giriş yapamayacaksın. Ama sohbeti başka odalardada yakalayabilirsin, tabiki takıntılı bir usersen illakide bu odaya girmek istiyorum dersen, altından odada olsa seni tatmin edemez. Bunun için senin yapman gereken vip almak. Benim bu düşüncem yeni üye olan arkadaşlar ve sürekli şu odada olmak gibi takıntısı olmayan arkadaşlar içindir. Çay bahçesi odaları sürekli dolu iken bar ve disko ve bunun gibi odaların sürekli boş olamaları bence hiç hoş gözükmüyor. Aktarımı karışık yaparsalar eğer, userlar daha değişik odalarda bulunur ve değişik anlar yaşabilirler. Bu arada bu benim düşüncem daha saygılı olursan sevinirim. Dalga geçer vari cevaplar verip kedini akıllı hissetme.

Twerft senin için birşey diyemem, kafadan koparmışsın kendini.

Teşekkürler.

TheGift

TheGift resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2009 Cmt 15:44:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bana vip üyelik almamı tavsiye ettiğin için teşekkür ederim.:) Fakat vip üyeliğim olmadan da yapmak istediklerimi yapıyorum. Bakıyorum da, herkesi mutlu edecek çözümlerin var. Kendini de burada birşeyler yazdığını düşünerek mutlu ettiğine göre, sana ödül vermeleri lâzım. Dileklerin kabul görmesi için sihirli deynek olması gerekmiyor. Sen bir dilek dile... Kim bilir belki başına bir yıldız düşer ve sen daha mutlu olursun.:) Ufak bir hatırlatma; çok şey bildiğini sananlar, aslında hiç birşey bilmiyordur.:)

Bunster

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2009 Pzr 00:05:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Thegift, seninle forumda tartışmak isterim, ama konu üzerine tartışalım, bu tartışmamız bakıyorumda, kişiselleşip konunun dışarısına çıkmak üzere belkide çıktı.  

Olgunadam, bizde biliyoruz söylediklerinin farkındayız, siz neden anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Ben neden çay bahçesi diyorum. Diğer odalara neden aktarım yok konum budur. Oda dolu iken kişi şöyle yada böyle aktarılacak, hepsinin çay bahçesine birikiceğine, diğer odalara dağılımı daha güzel olmazmı fikrini düşündüm.

Vipban uygulaması konusunda çok yerinde bir uygulama ben destekliyorum. Düşündüklerin hakkında yorum yapamam.

Yeni odalar konusunda senin dediğin o odalar IRC ortamının odaları bu platfromda güzel olacağını zannetmiyorum.

Teşekkürler. 

luzmaria

luzmaria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2009 Pzr 18:41:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arkadaşlar herkes fikrini yazar fakat alaycı olmadan, öneriyi sunmuş arkadaş bencede farklı çözümü olur olmaz bilemem ama bence saygı duymak lazım yani bi öneri üzerinde bu kadar durup tartışma boyutuna getirmekte yersiz bence, herkes fikirlerini söylemekte özgür bildiğiniz gibi o yüzden bence tartışmadan kapayın konuyu...

luzmaria

luzmaria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2009 Pzr 18:42:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bu duruma el atıyorum ve

OLAY BİTMİŞTİR...

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir