ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 23:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   TELEVİZYONDA HEYECANLA BEKLEDİĞİNİZ DİZİLER VEYA PROGRAMLAR HANGİSİ;) SİZE TIRNAK YEDİRTEN PROGRAM N
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2006 Cum 06:42:22      TELEVİZYONDA HEYECANLA BEKLEDİĞİNİZ DİZİLER VEYA PROGRAMLAR HANGİSİ;) SİZE TIRNAK YEDİRTEN PROGRAM Nsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
         Ben zzaman buldukça tv seyrederim ama kaçırmak istemediğim diziler var... Yağmur zamanı gibi ve aliye gibi... Acaba haftaya ne olacak merakı yapıyor yahu. Gelde çek bir hafta bu merakı. Acaba yapımcılarla bağlantıyamı geçmeli ne? Nasılda bizden biri oluyor dizi karakterleri... Ve bir çoğumuz hemen üstleniyoruz o karakteri Polat Alemdar gibi... Sizin de takip ettiğiniz ve merak ettiğiniz sonlar varsa buyurun!

amyfoster

amyfoster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2006 Cum 17:39:49sohbet oyun linki
aliye,yağmur zamanı,ıhlamurlar altında,hırsız polis amaaaannn abarttım galiba ben biraz :) ama iyi diziler var dimi...... Bu arada beyaz showa bayılıyorum televızyon makıneseını ızlerım şahanı ızlerım....sıyaset meydanının ızlerım objektıfı ızleım yanı tv hastasıyım

XSEYDAAX

XSEYDAAX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 14:29:54sohbet oyun linki
bende yağmur zamanııı ,haziran gecesi ama bitii  bide mavii rüyaaaa

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2006 Çar 18:13:55sohbet oyun linki
Ben the O.C. yi  dort gozle beklerdim her hafta (ilk firsatta son bolumlerini de ele gecircemm)... las vegas a bakardim cokk

okan bayulgenle tv makinasini severdim sonra (hele m. ali erbil gelmisti bi keresinde  ufffff  geyik otesi olmustu)  ...

mtw de wade robson show ve dismissed diye genclik programlari da vardi meselaa hehe ne gunlerdi lise cagimm .

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2006 Çar 18:40:40sohbet oyun linki
Bir zamanlar ozz diye bi dizi vardı  o çok güzeldi
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir