ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mayıs 2024, Çarşamba 12:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   kufursuz bır chatcity ıstermısınız
 <<12345678910 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lkardelen

lkardelen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 16:52:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
 Ve son söz KÜFÜRSÜZ CHATCITY elbette hepimizin beklentisi, imkansız ama umut dünyası sadece beklemek gerek.

darknesshard

darknesshard resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 16:57:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ewet ıstıozz.. ama yaff anlamadıgım bısı varr...

gözümün onunde 50 tane hepsı bırbırınden farklı anlamlar içeren küfürler yazılıyor

kımse dk cezası almıyor ben  .... koydum  olesıne bişi yazıordum 30 dk ceza aldım yuhhh yanı :D nehirim şahıdımdır oda goydu.. şimdi cvp kesin filtre dıyecekler ullaaa bu 50 cesıt kufurun fıltresı nıye yapılamıyor:S

Sinir1Shey

Sinir1Shey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 17:08:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BecquereI :
ooomygirlll :

BecquereI :
·Sinir1Shey· :

lam msndelisi müyeser ne biçim konuşon lam öle malmısın filan.? maldan anlıyon galiba sanırsam.? elliyerekmi anlıyon yoksa bi bakıştamı anlıyon.?

Bu "Sinir1Shey Denen, Beyfendinin Yazılarına Bakan Yokmu Acaba? Yada Bu Adama Atış Serbestmi? :)

Ama Sizde Haklısın, Üstü Kapalı Atış Serbest. Geçenlerde; Nihalatsız 2 Kere Bana "Şerefsiz" Dedi "N_O_A" Kendi Nick"i İle Odadayken Bile "Noa" Bey Kılını Kıpırdatmadı. Belki "Şeref" Nedir Bilmiyordu Noa. Ondandırki Müdahale Etmedi:) Bunların Yanında, Sinir1Shey 1-2 İmalı Yazı Yazmış Çokmu Dimi:)

hazmetmeyi öğrenmek gerek burda.bende dün cafe 1 de beni hayrete düşüren bir olay yaşadım.oda da gold bir ajan var.bir user bana buraya sıkılmaya mı geldin demek istiyor ama ı ların noktaları var.kelime oyunu yapıyor aklı sıra.es geçiyoruz uyarmıyoruz ajanı.yanlış yazmıştır diye.ama user kendisi itiraf ediyor.yanlış yazmadım özellikle yazdım.ne yapayım konuşmuyor bende küfür ettim diyor.peki gold ajanımız ne diyor dersiniz?  xxxxx ayıp değil mi? küfür ediyormuşsun.ramazan ramazan yapmasana  bi an ajan şaka yapıyor sandım.ama ceza gelmeyince anladım şaka olmadığını.ajana;kendisi ile kişisel problemi olan bi user isim vermeden adammısın lan sen diyince 1440 dk yı yapıştırıyor. ama bana ...meye mi geldin sen iması yapan bir adama ayıp değil mi diyor?

BOŞUNA ÇENENİZİ YORMAYIN BENCE .ADALET SİSTEMİ BURADA SADECE NAYLON ADALET OLMAKTAN İBARET.

GÜLERİZ AĞLANICAK HALİMİZE

Lütfen Komiklik Yapmayın. Burada İlk Mesajım Neden Silindi? Sniy1Shey İn Yazısını Edit"lemiyerek Yazı Neden Komple Silindi? Ve Devamında Omy.. Nin Yazımı Alıntı Yaparak(Şuan Üsteki)Neden, Yazı Silinmedi Yada Edit"lenmedi.? Adamın Asabını Bozmayın.. Soruma Cevap Bekliyorum!! Rezillik İçerisinde Dahalen Rezil Olmayın.

lam becqurel zurnası yaşlandıkça sadece kafandaki kabak alan büyümekle kalmıo gö z ündeki miyoplukta artıo arnadığım kadarıyla. lam sibop bana malmısın dien birine maldan annıyon galiba dedim die bu sinir1shey denen beyfendinin yazılarına bakan yokmu acaba .? yada bu adama atış serbestmi demişin.

senin nietin bozuk olm. niyetin bozuk olmasaydı o msndelisi müyeserin bana ne kadar kötü laflar ettiğine dikkat eder onların çetelesini tutardın ama sen tuttun onun bana hakaretine verdiğim cevaba takıon.

olm sana müstehak etidörlerin yaptığı.

içerde tanıdıım etidörler var.  sana kıllık olsun die yazılarını etidlettiriom.  para yediriyom onlara... şiştinmi akçabat köftesi

Sinir1Shey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 17:10:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

haaa becquerel sana son bişi daha diyim unutmadan:

zuhahahaahahahaha

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 17:36:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sinir1Shey Güzelim:  Sen Çok Kalifiye Bir Elamansın Ve Çoğu Kermes, Açılış, Sünnet Düğünlerinde Aranılan Bir Kişilie Sahipsin. Yüzünü Boyamaya Ve Burnuna Top Takmaya Bile Gerek Yok:)  Haddinden Fazla Komiksin.Bu Dediklerimi Bir Abi Nasiati Olarak Al Ve Hayatını Değişdir İyi Para Kazanırsın:)

Sinir1Shey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 17:52:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lam becquerel aklınsıra testismi geçion ulam benle zurna ... yok yüzünü boyamaya burnuna top takmaya bile gerek yokmuş. beni kızdırma geceleri yatarkene kafana yumurta sarısı sürüp yattıını arnatırım herkese

saygılarımlan

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2007 Pzt 09:16:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Üyeler argo kelimelere aşık olmaktan varzgeçmeyi başarabildiklerinde,

Chat city tuhaflıklar ülkesi olmaktan kurtulacak özü sözü bir üyelere kavuşacaktır.

OSubaTTaAskeR

OSubaTTaAskeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2007 Cmt 14:13:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Ya aslında bi fikrim varda cc yöneticilerinin ırkını soylarını bilmediğmiz için nekadar dinlenir bilemem.Aslında her odaya Mustafa Kemal Atatürk ün resimleri koyulsa belki saygı gereği küfür edilmeyebilir.Hemde Büyük liderimize saygımızı göstermiş oluruz.Tabi Allah a bile küfür edenlerden Atatürk e nasıl bi saygı beklenir bilemem de =S sadece bi öneri işte benimkide.Cc de yunan ,kürt, yahudi ,alewi arkdaslarımızda var tabi bu öneri nekadar etkili olur bişey diemem

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2008 Pzr 22:29:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Küfür acizlik den dolayı değildir Bunu öğrenin bence artık aciz olan küfür mü ediyor.Peki Konuya başka bir pencereden bakalım birde. Diyelimki Sanal Alemde biri sizin vasfınıza kasıtlı olarak rencide edecek bir kelime konuştu. Bu na karşı ya siz o lafı yiceksiniz yada karşılık vereceksiniz...Karşılık vermek acizlikse Tabiri caizse sizin dilinizde Öyle olsun ama tekrar söylüyorum Sanal alemde karşımızda olmadığından Dolayı Kızdığımızda Kendimizi Kötü sözlerle ifade ediyoruz ama gerçek hayatta olsaydı bunların hiç biri olmazda ya direk karşındaki kişiyi uyarırsın devam edersede dalarsın olur biter sanal olduğundanda herkes küfürü basıyor nasılsa bir yaptırım yok diyerekden...Uzun lafın kısası Küfür İyi bişey değildir ama her insanın Kızgın oldukları anlar vardır bu küfürleride o anda sinirle söyledikleri kelimeler olarak Algılasak daha yapıcı olur...

Not = Onlar Küfür ediyorlar diye dışlamamamız dahamı doğru eyer doğru diyorsanız sizler bu yolsa devam edin ama bence doğrusu bu değil siz ler onlara sahip çıkmadıkça yol göstermedikçe onlar aynı kalacaklardır...Çünkü onlar Annelerimizin söyledikleri kötü Çocuklar değiller... 

CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir