ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Haziran 2024, Salı 09:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   kufursuz bır chatcity ıstermısınız
 <<1234567 8910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

singsong

singsong resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2007 Cmt 15:05:57sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ilahiben :

kankiim, sana katılmamak elde değil yaffClap

bana göre insanlar söyleğecek kelime bulamadıkları

zaman küfür ederler.. Angry

bu da insanların kelime hazinesi ile ilgili,

oda kültür seviyesi ile ilgili, alakalı...

bilmem anlata bildim miQuestion

herkesi saygılı olmaya davet ediyoruz!!!

ewet abicim sana katılıorum

xxmsndelisixx

xxmsndelisixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2007 Cmt 17:17:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Sinir1Shey· :
·xxmsndelisixx· :
·Sinir1Shey· :

anlamıoorsun çünküm bi insan hem sarışın hem zeki olamaz 

snirşeyy nickinle karakterin ve seviyeszlğinle hepsi tam bi uyum sağlamış bravoo

bak msndelisi müyeser,

böle ucuz kadırga karısı taktikleriyle bana bulaşcanı ve beni kendinle muhatap etceni sanıosan yarılıyosun sölim. benim manitam var. başka kapıya. muhatapım deilsin. ben bilim adamlarının dediği bişeyi demiştim bi insan hem sarışın olup hem zeki olamıyomuş.

kardeşim ***ben sna kız arkdşn vrmı die sorddmuu ****bari resmn olsa qam yemicem töbe töbee orçlu orçlu kötü konştrma benii sna öle bişe sorn oldumu hem sn ne demek istiosn :@ ****

Sinir1Shey

Sinir1Shey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2007 Cmt 17:46:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxmsndelisixx· :
·Sinir1Shey· :
·xxmsndelisixx· :
[QUOTE=·Sinir1Shey·]

snirşeyy nickinle karakterin ve seviyeszlğinle hepsi tam bi uyum sağlamış bravoo

bak msndelisi müyeser,

böle ucuz kadırga karısı taktikleriyle bana bulaşcanı ve beni kendinle muhatap etceni sanıosan yarılıyosun sölim. benim manitam var. başka kapıya. muhatapım deilsin. ben bilim adamlarının dediği bişeyi demiştim bi insan hem sarışın olup hem zeki olamıyomuş.

kardeşim ****ben sna kız arkdşn vrmı die sorddmuu ****bari resmn olsa qam yemicem töbe töbee orçlu orçlu kötü konştrma benii sna öle bişe sorn oldumu hem sn ne demek istiosn :@***QUOTE]

ben yanlış bişimi konuştum msndelisi müyeser.? ne die hakaret ediyonkine.? bilim adamları bi kadının hem sarışın hemde zeki olma ihtimali bıldırcın yumurtasından dinazor çıkması ihtimali kadardır diorlar dedim. hee senin bilimsel şeylerden hoşlanmıyosun olabilirsin veyatta sende sarışın olduğundan biraz bilim konularına **** böle yaratıldın die ben seni küçükmü gördümki baarıp çaırıp duruyosun arnamıyorumki. neyse gelelim diyer konuya... resmin olsa gam yemicem demişsin. sana demedimmi ben manitam var boşa uraşma die. napcanki benim resmimiki.? kız arkadaşım var diom... arnaşılmıyormu.? kız arkadaşımla aramızı bozmasına kimseye izin vermem gelmem böle oyunlara çıkan biriyle uraşmaya sıkılmıyonmu.?

erkeginhasigeldi

erkeginhasigeldi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2007 Cmt 17:52:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

çoooooooooook istiyorum fakat ara sıra sataşalım birbirimize ölçülü ölçülü

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 05:17:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 bilim adamları bi kadının hem sarışın hemde zeki olma ihtimali bıldırcın yumurtasından dinazor çıkması ihtimali kadardır diorlar

Bu cümleyi bu sitede kurabilecek, aklına getirebilecek bir tek kapasite var... Sinir sen anladın onu... Pamir ciğim asabi olmadan lütfen...

Sinir1Shey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 10:01:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
çakma etidör hürensualan sataşma zurna

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 10:28:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Seni sinir Pamir seni...

Sinir1Shey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 11:11:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lam bi karar verin bi pamir diyonuz bi dawson diyonuz bi kerem diyonuz bi bülent diyonuz bi seçkin diyonuz diyonuz oğlu diyonuz zurnalar   zuhahahahaaha

xxmsndelisixx

xxmsndelisixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 16:51:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Sinir1Shey· :
·xxmsndelisixx· :
·Sinir1Shey· :
·xxmsndelisixx· :
[QUOTE=·Sinir1Shey·]

bak msndelisi müyeser,

kardeşim ****ben sna kız arkdşn vrmı die sorddmuu ****bari resmn olsa qam yemicem töbe töbee orçlu orçlu kötü konştrma benii sna öle bişe sorn oldumu hem sn ne demek istiosn :@***QUOTE]

ben yanlış bişimi konuştum msndelisi müyeser.? ne die hakaret ediyonkine.? bilim adamları bi kadının hem sarışın hemde zeki olma ihtimali bıldırcın yumurtasından dinazor çıkması ihtimali kadardır diorlar dedim. hee senin bilimsel şeylerden hoşlanmıyosun olabilirsin veyatta sende sarışın olduğundan biraz bilim konularına **** böle yaratıldın die ben seni küçükmü gördümki baarıp çaırıp duruyosun arnamıyorumki. neyse gelelim diyer konuya... resmin olsa gam yemicem demişsin. sana demedimmi ben manitam var boşa uraşma die. napcanki benim resmimiki.? kız arkadaşım var diom... arnaşılmıyormu.? kız arkadaşımla aramızı bozmasına kimseye izin vermem gelmem böle oyunlara çıkan biriyle uraşmaya sıkılmıyonmu.?

Bi kez bn sna kız arkdşn varmım die sormadmm sen daldn düşnn armt gibi hemen sölednn varsa var karşdmm bananee beni alakdr etmzz ona bklrsa bnmde erkk arkdşm var zatnn ben cc  konşmk amacyla giriorm zatnn allam yaa herşei ynnş anlamayalm lütfnn

hem sarşnlk konusunada değnmk istiormm ben sarşn deilmm BoYa Cnmm okk doğştn die bişe yazmşnda o yzdn sölmk istdm

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 17:04:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

**

**

**

**

**

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 8910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir