ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 02:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   Yolun Sonu
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2009 Sal 15:48:57      Yolun Sonusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Merhaba,

Öncelikle uzun bir süredir kahrımı çeken CC-Forum müdavimlerine teşekkür ederim. Sonra da tabii ki yöneticilerime...

İyi kötü bir dönemi geride bıraktık birlikte... Gerek online süremin yetersizliği gerekse bazı  sebeplerden dolayı görevi bıraktığımı siz üyelerin de benim ağzımdan bilmesi gerektiğini düşündüm. Aranızda bu habere üzülenler olacağı gibi sevinenler de olacaktır, hepinize teşekkürler.

Burada olmamızın sebebi vakti güzel geçirmek olsun her daim.

Herkese hoş CC`ler...

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2009 Sal 15:54:43sohbet oyun linki

EMEKLİ EDİTÖRLERİ YAŞATMA ve KALKINDIRMA DERNEĞİ şubelerinden birine gelerek cüzi bir aidat karşılığı üye olabilirsin Hokkabaz .....

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2009 Çar 17:12:21sohbet oyun linki

Hokkabazım senin için en hayırlısı ne ise o olsun. Editörlüğü bırakmış olabilirsin ama sürekli aramızda olacağından şüphem yok.

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2009 Cmt 09:51:42sohbet oyun linki

Editörlük te diğer çoğu şey gibi doğar, gelişi, olgunlaşır, kıdemli olur ve emkliye ayrılır (ölür)
      Mod luk yine diğer  görevler gibi yetkili olma hazzını çok derin bir duyguyla yaşayabilceğimiz bir görevdir yada sorumluluk tur.Sorumlu olmak çoğu insan için sıkıntı ve stres verici olsa da editörlük gibi sorumluluklar,üst düzey bi insanın yapabileceği bir iştir diye düşünüyrum.

Görüşüme göre.
İYİ BİR MOD KİMDİR
*Matematiği iyi olan
*Düşünce ve hayal gücü geniş olan (hayalpertlikten bahsetmyorum)
*İçinde  kontrol etme arzusu yada yeteneği olan kimseler
*Kelime dağarcığı geniş olan hangi kelimelerin nerde kullanılacağını bilen
*Kendini dinleten ve uyarı verdiğinde uyarısı önemsenen bi kişilk 
*Forumda ki yazıları okuduktan sonra iyi yorumlaması gerekir. Ne anlatılmak istenildiğini iyi anlayabilen
*Düzenleme ve telafuzu iyi olan foruma zenginlik katabilen 
*En önemlisi böyle bir görevi benimseyen ve sorumluluk almayı gerçekten isteyen kişiler (Sonuçta editörlük bir yönetim görevidir.Tüm insanlar yönetmeyi ve yönetim sorumluluğunu sever)  
Benim görüşüme göre iyi bir editör bu kişilerdir

Editörler EN AZINDAN düşük düzey diğer bir forum sitesinde editörllük yapmış olması gerekir,şarttır forum adabını ve gerekçelerini iyi bilmelidir !!!

saygı
                                                                             istemi1016

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2009 Cmt 12:49:03sohbet oyun linki
Hayırlısı olsun Hokkabaz. Bizde sana tşk ederiz forumdaki güzel başlıkların, yorumların ve hizmetin için

XL1XL

XL1XL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2009 Cmt 16:11:18sohbet oyun linki
Görüşüme göre.
İYİ BİR MOD KİMDİR
*Matematiği iyi olan
*Düşünce ve hayal gücü geniş olan (hayalpertlikten bahsetmyorum)
*İçinde  kontrol etme arzusu yada yeteneği olan kimseler
*Kelime dağarcığı geniş olan hangi kelimelerin nerde kullanılacağını bilen
*Kendini dinleten ve uyarı verdiğinde uyarısı önemsenen bi kişilk 
*Forumda ki yazıları okuduktan sonra iyi yorumlaması gerekir. Ne anlatılmak istenildiğini iyi anlayabilen
*Düzenleme ve telafuzu iyi olan foruma zenginlik katabilen 
*En önemlisi böyle bir görevi benimseyen ve sorumluluk almayı gerçekten isteyen kişiler (Sonuçta editörlük bir yönetim görevidir.Tüm insanlar yönetmeyi ve yönetim sorumluluğunu sever)  
Benim görüşüme göre iyi bir editör bu kişilerdir

Editörler EN AZINDAN düşük düzey diğer bir forum sitesinde editörllük yapmış olması gerekir,şarttır forum adabını ve gerekçelerini iyi bilmelidir !!!

Böylesi olmadı daha .

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2009 Cmt 22:10:07sohbet oyun linki

Yapma ya....

Dostum eline emeğine sağlık, sen bizlerin kahrını çektin, teşekkür bizlerden sana

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir