ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 09:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Nasıl bir aşıksınız?
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 16:29:56      Nasıl bir aşıksınız?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
1.Sevgilinizin evine doğru yürüyorsunuz. Oraya varmak için iki yol var. Biri kısa yol ama çok kalabalık ve kasvetli. Diğeri uzun, ama yürürken harika manzaralar ve hoş şeyler görebileceğiniz bir yol. Bu iki yoldan hangisini seçeceksiniz?

2. Yol üzerinde iki gül ağacı görüyorsunuz. Birinde kırmızı güller, diğerinde beyaz güller var. Sevgilinize iki ağaçtan topladığınız yirmi tane gül götüreceksiniz. Hangi ağaçtan kaçar adet gül toplarsınız? (Yirmi tanesi aynı renk de olabilir, ikisinin karışımı da olabilir. Kaçar tane aldığınızı aklınızda tutun).

3. Sonunda eve varıyorsunuz. Aileden biri kapıyı açıyor. Sevgilinizi onların seslenip çağırmasını mı beklersiniz, yoksa içeri girip kendiniz mi yanına gidersiniz?

4. Sevgilinizin odasına girdiniz. Ama içeride kimse yok. Gülleri bırakacaksınız. Pencere kenarına mı, yatağın üzerine mi?

5. Birlikte güzel bir akşamın ardından gece onların evinde kalacaksınız ve yatma zamanı geldi. İkiniz ayrı odalarda uyumaya gidiyorsunuz. Sabah olunca, ona bakmak için odasına gidiyorsunuz. Peki sizce uyuyor mu, uyanmış mı?

6. Şimdi eve dönme vakti. Geri dönerken, bu sefer kısa ve kasvetli yolu mu seçeceksiniz uzun ve hoş manzaralı yolu mu?

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 16:49:24sohbet oyun linki

1)Kısa ama kasvetli olan yolu seçerim.

2)20tane kızmızı gül.

3)İçeri girip kendim yanıma giderim.(Eğer bir kıza aşıksam zaten ailesi beni tanıyordur ve içeri girmemin bir sorun olmadığını biliyorlardır.)

4)Yatağın üzerine.

5)Uyanmış.

6)Uzun ve hoş manzaralı olan yolu seçerim.

Çisellcim hemenceciq cevabını beqliyorum.Çok merak yaptım burda

Jisell

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 17:21:44sohbet oyun linki

1- Kısa yolu sectiğiniz için çabuk ve kolay aşık oluyorsunuz.

2-Kırmızı 20 tane gülde ilişkinde çok değer verici olduğunu simgeliyor.

3-Sevgilinizin yanına kendiniz gittiyseniz, sorunların üzerine gidip çözene kadar mücadele etmeyi seçiyorsunuz. Aferin sana

4-Yatağa bırakılan güller ona doyamadığınızı gösterir.

5-Uyanmış tahmin ediyorsanız, onun değişmesini istiyorsunuz demektir.

6-Aşkı doya doya ve uzun süreli yaşıyorsunuz demektir.
 Oldumu canım

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 17:45:23sohbet oyun linki

1. Uzun ve harika manzaralı yolu tercih ederim..

2. 10 kırmızı gül ve 10 beyaz gül

3. İçeri girip kendim yanına giderim

4. Gülleri pencere kenarına bırakırım

5. Odasına gittiğimde uyuyor.

6. Uzun va harika manzaralı yoldan dönerim...

Bana da Jisell bana da......

Jisell

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 18:09:38sohbet oyun linki

Arwencim söyliyim hemen

1-Uzun yolu seçtiğin için canım aşkı ağırdan alıyor ve kendini kolay kaptırmıyorsun.

2-Güllerin sayısını eşit tutmuşsun buda aşkta nekadar alırsan okadar verdiğini simgeliyor canım

3-Sevgilinin yanına kendin gittiğin için, sorunların üzerine gidip çözene kadar mücadele etmeyi seçtiğini gösteriyor..

4-Gülleri bıraktığın yer sevgilinle ne kadar çok görüşmek istediğini gösterir sen pencere kenarına bırakmayı tercih etmişsin buda sewgilinle aranıza mesafe koymaya calıştığını gösterir canım

5-Sevgilini uykuda tahmin ettiğin için , onu olduğu gibi kabul ediyorsun demektir..

6- Uzun ve hoş manzaralı yolu seçtiğini görüyorum buda aşkı doya doya ve uzun süreli yaşamak istediğini gösteriyor Arwencim

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 18:14:41sohbet oyun linki

Mersi Jisellim

Demekki bu test doğru sonuç veriyor dediklerinin hepsi doğru..

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 18:50:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Doğrumtrak görünüyor.İlginç Güzel bir paylaşımdı Çisell tenks

Jisell

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 21:10:16sohbet oyun linki

Rica edrm efenim...Banada bir arkadaşım yollamış  bende sizlerle paylaştım

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 21:21:01sohbet oyun linki

Jisell :
1.Sevgilinizin evine doğru yürüyorsunuz. Oraya varmak için iki yol var. Biri kısa yol ama çok kalabalık ve kasvetli. Diğeri uzun, ama yürürken harika manzaralar ve hoş şeyler görebileceğiniz bir yol. Bu iki yoldan hangisini seçeceksiniz?

2. Yol üzerinde iki gül ağacı görüyorsunuz. Birinde kırmızı güller, diğerinde beyaz güller var. Sevgilinize iki ağaçtan topladığınız yirmi tane gül götüreceksiniz. Hangi ağaçtan kaçar adet gül toplarsınız? (Yirmi tanesi aynı renk de olabilir, ikisinin karışımı da olabilir. Kaçar tane aldığınızı aklınızda tutun).

3. Sonunda eve varıyorsunuz. Aileden biri kapıyı açıyor. Sevgilinizi onların seslenip çağırmasını mı beklersiniz, yoksa içeri girip kendiniz mi yanına gidersiniz?

4. Sevgilinizin odasına girdiniz. Ama içeride kimse yok. Gülleri bırakacaksınız. Pencere kenarına mı, yatağın üzerine mi?

5. Birlikte güzel bir akşamın ardından gece onların evinde kalacaksınız ve yatma zamanı geldi. İkiniz ayrı odalarda uyumaya gidiyorsunuz. Sabah olunca, ona bakmak için odasına gidiyorsunuz. Peki sizce uyuyor mu, uyanmış mı?

6. Şimdi eve dönme vakti. Geri dönerken, bu sefer kısa ve kasvetli yolu mu seçeceksiniz uzun ve hoş manzaralı yolu mu?

1-Uzun Yolu Tercih Ederim Ama Manzaradan Ve Sessizliğinden Değil Sevdiğimle Daha Çok Birlikte Olma İsteğimden..

2-Gülü Ağaçtan Koparmam Ona Çiçek Dükkanı Alırım :)

3-Kendim Girmeyi Tercih Ederim.

4-Masasını Üstüne.Ama Bu Seçenek Yok Pencere Kenarı Olsun :)

5-Uyanık Olmalı.

6-Her Zaman Uzun Yol :)

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 21:31:40sohbet oyun linki
Bu Arada Cevapları Okumadım Sanırım İstediğin Cevaplar Yok Jisell O Yüzden Yazmasanda Olur Benim Hatam 
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir