ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 01:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Paylaşımcılar Okusun Lütfen....
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2009 Cmt 09:17:48      Paylaşımcılar Okusun Lütfen....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Müşteri: Çok fazla teknik bilgim yok.SEVGİ yüklemek için ne yapmam gerekiyor?
Yetkili: İlk olarak KALBİM dosyasını açmanız lazım. Açtınız mı?
Müşteri: Evet açıldı. Ancak şu anda GEÇMİŞ_ACILAR.EXE
DÜŞÜK_GÜVEN.EXE HASET.EXE
ve GÜCENME.EXE isimli programlar
da çalışıyor. Onlar çalışırken SEVGİ yükleyebilir miyim?

Yetkili: Problem değil. Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak GEÇMİŞ_ACILAR.EXE` yi silecektir. Gerçi bir süre geçici hafızada kalabilir ama artık diğer programları etkilemez. SEVGİ er veya geç DÜŞÜK_GÜVEN.EXE` yi silerek YÜKSEK_GÜVEN.EXE isimli bir modül yükleyecektir.Ancak siz HASET.EXE ve GÜCENME.EXE` yi mutlaka kendiniz kapatmalısınız. Bu programlar SEVGİ` nin yüklenmesine engel olurlar. Onları kapatabilir misiniz lütfen?

Müşteri: Tamam kapattım SEVGİ otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi?
Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece temel program.Üst sürümlerinin yüklenmesi için başka kalplerle bağlantı kurmanız gerekiyor.
Müşteri: Haydaa... Daha şimdiden hata mesajı verdi.
Yetkili: Mesaj ne diyor?
Müşteri: Hata-999! Program iç sistemde çalışmıyor! Bu ne demek?
Yetkili: Endişelenmeyin bu çok rastlanan bir sorun çözümü de var.Hata mesajı SEVGİ programının başka kalplerde çalışmaya hazır olduğunu ancak sizin kalbinizde çalışmadığını söylüyor. Biraz karmaşık bir programcılık dili oldu galiba...Sade bir dille şöyle diyor: `Programın başkalarını sevebilmesi için önce sizin kendi sisteminizi sevmeniz gerektiğini` söylüyor.

Müşteri: Peki ne yapmam gerekiyor?
Yetkili: `Kendimi Kabullenme` isimli dosyanın içinde bulacağınız KENDİNİ_AFFETME.DOC KENDİNE_GÜVENME.TXT DEĞER_BİLME.TXT ve İYİLİK.DOC isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini KALBİM dosyasına kopyalayın.

Müşteri: Tamam. Başka bir şey var mı?
Yetkili: Şimdi çalışacaktır gerçi ama biz ilerisi için de tedbir alalım... SÜREKLİ_KENDİNİ_ELEŞTİR_HAYATI_ZEHİR_ET.EXE diye çok uzun isimli bir dosya vardır. Onu bütün sistemde tarayın ve gördüğünüz her dosyadan silin sonra çöp kutunuzdan da atarak tamamen kaybolduğundan emin olun!
Müşteri:
Yaptım. Hey harika... Neler oluyor?.. KALP temiz dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.MPG monitöre geldi. SICAKLIK.COM BARIŞ.EXE ve MEMNUNİYET.COM hepsi KALP` e yerleşiyor.

Yetkili: Güzel demek ki SEVGİ yüklendi ve çalışıyor. Şu andan itibaren her şeyle başa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan önce son bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.
Müşteri: Nedir?
Yetkili: SEVGİ programı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese verin. Karşılığında onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonunda size tertemiz modüller olarak dönecektir... Mutluluklar...
Müşteri: Teşekkürler. Size de mutluluklar...

PAYLAŞMAK GÜZELDİR.
GÜZELLİKLERİ...MUTLULUKLARI.
HELE Kİ SEVGİYİ...
İLLA Kİ SEVGİYİ...

LÜTFEN PAYLAŞIMIMI KARŞILIKSIZ BIRAKMAYIN....
HEPİNİZE MUTLULUKLAR...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2009 Cmt 19:38:01sohbet oyun linki
Manolya nın nasıl bir kullanıcı olduğunu az çok çözmüş olan, çok değerli siz arkadaşlarıma;

Manolyayı eleştirmek mi istiyorsunuz, yoksa birilerini kışkırtıp forumda heyecan mı arıyorsunuz? Manolyanın kalıbını öğrendiğinize göre, ona verdiğiniz cevaplarda, sizin onun hakkında düşündüklerinizden ne farkınız kalıyor? Tartışmalı yazışmaları sevdiğinizi biliyorum ve yerine göre eğlenerek de sizi takip ediyorum... Ancak çoğu kez sizin bu şekilde kaydettiğiniz mesajların pusulası belli olmadığından, ne tarafa gideceği pek belli olmuyor. Gönül ister ki; burada fikirlerinizi tartışabilin... Ancak siz konu üzerine tartışmak yerine daha çok kişisel hakaretlere başvuruyorsunuz. Bu sebeple de mesajlarınız siliniyor...

Graphist; burada kimin ne olduğu, kişinin kendi problemidir. Kimileri Zihni Sütlaççebioğlu olarak tanıtır kendini, kimileri Binali Zonta, kimileri de kadın ya da erkek olduğu anlaşılmayan Manolya41... Bu tamamen kişilerin kendi tasarrufunda olan bir durumdur. Mesajınızın neden silindiği özel mesaj olarak size aktarıldı.

Not: Forum tartışmalarında aragazı sağlayıcı, 3. kişi olmayı seven arkadaşlara sesleniyorum;

Sorunu veya şikayeti olan kişilere yönetim direk olarak yardımcı oluyor... Bu durumdan kişisel istifadeler çıkarıp milleti galeyana getirmek yerine, başkalarının duygusal hayatlarını analiz etmek yerine, hangi zamanda hangi safta bulunduğunuzu bilmeden yaptığınız davranışlarınızı kontrol ediniz... Burada hatırlatma yapma gibi bir misyon üstlendiyseniz şayet, kendi yaşadıklarınızı hatırlamanızı tavsiye ederim. "Hamili kart yakınımdır" edasında yaşadıklarınızı gözden geçiriniz. Hele ki; o yakınların sizin varlığınızdan haberi bile yoksa, işte o zaman kendi düştüğünüz komik durumları düşünün ve 3. kişi olmaktan vazgeçin.

Hoş sohbetler.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2009 Cmt 19:45:53sohbet oyun linki

Moderator kisaca demis ki :

Sakar`in kufurlerine goz yumdugumuz gibi.. manolya ninda hakaretlerine goz yumuyoruz aldirmayin..

Buda zaten sikayet ettigimiz site kurallarinin insanlarin kisiliklerine gore esnetilebilecegi gercegini bir moderator tarafindan dogruluyor..

Yapmis oldugu samimi aciklamadan dolayi tesekkur ediyorum..

Graphist,

Ceza alman konusunda LeCoutre ilede konusma firsati buldum.. LeCoultre herzaman ki " lan`lu lun`lu  olum lu " konusan LeCoultre oldugundan uzatma geregi hissetmedim..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2009 Cmt 20:02:49sohbet oyun linki

Bu kisisel problemlerinizi ortbas etmek amacli YETKI arkasina siginma CARESIZLIGINE bir son verseniz iyi olacak...

sen istedigin cevabi yazacaksin ama cevabi yazdigin o hem guzel hem edebi yorumu sileceksin...

yani tek ben konusurum diyeceksin. kaldi ki, konusulmaya kalkilirsa konusulacak ne cok sey var aslinda bunu kendinde biliyor olacaksin.

Bu sitede edepten bahsedilecekse bunu EDEPLI olan birisine birakin...

Ve israrla tekrar soyluyorum;

duzeltilecek birseyler varsa once editor ve ajan kimlikleri degistirilsin ki ,

suraya yazacaklari iki satir yorum veya verecekleri cezalarda kisisel hesaplari olmasin.

Ve

oyle EDITORLER, oyle AJANLAR olsun ki,

bu sitede dusunebildikleriyle, yazdiklariyla gundeme gelsin...

(hadi bunuda silin... Gerekcenizde su olsun;  COK GERCEKTI... )

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2009 Cmt 20:31:23sohbet oyun linki
Herzaman olduğu gibi yine hareketli bir başlık ve yine hiç online olmayan Pranga burada... Hoşgeldin Prangoş...  Prangoş diyorum çünkü; ben seni öyle tanıdım, öyle tanıyacağım ve sonuç ne olursa olsun o şekilde sesleneceğim. Ajanlar hakkında yorum yapmak benim vazifem değil... Fakat editörler hakkındaki söylevlerine birkaç düşüncemi yazmak isterim... Çözüm önerisi sunabilir, editör önerebilirsin, yönetimin bunu dikkate alacağına eminim. Ama yine de yanlış yaptığın birşey var... Ben senin yerinde olsaydım, memnun olmadığım hususlar hakkında birkaç done bulur bunu yönetimle konuşurdum... Kişilik olarak benden çok uzak birinin açmış olduğu, kalitesiz paylaşımlarının olduğunu düşündüğüm, site içerisinde de konuşmaktan pek haz etmediğim birinin başlığının altına bu tür fikirlerimi parmak yorarak yazmak istemezdim. Fakat burada bu şekildeki eleştirini de yadırgamıyorum... Sebep; CC de eskiden beri olan, durduk yere küsüp barışanların, birbiri hakkında konuşup sonra yine aynı kişilere kol kanat gerenlerin, bir zamanlar hoşlanmadıklarından dem vururken sonradan övgü ile bahsedenlerin, samimiyetsizlerin her yapacaklarına hazırlıklı oluşumdur. Burada yazacağınız yazılar eleştiriler, (sadece samimi olarak)kendinizden akıllı görmediğiniz insanların ayaklanması ile sonuçlanır ki, sanırım zaten istenen de budur.

Bu yazıyı yazma nedenime gelince; Cevap yazdığım bu yazıyı "X" kullanıcı yazmış olsaydı cevap verme gereği duymazdım... Buraya yazma nedenim; iyi yada kötü bir hukukumuzun geçtiğini düşündüğüm Sevgili Pranga ya bir seslenişti. Bundan sonraki yazacaklarına, eleştirilerine hiçbir şekilde bu sayfa üzerinden yorum yapmayacağım. Her ikimizinde sıkıntılarını ifade edebileceği özel mesaj kutularımız olduğunu düşünüyorum.

Hoş sohbetler.

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2009 Cmt 20:33:20sohbet oyun linki
Ürrem benim de mesajımı sildin özelden mesaj falan gelmedi; ayrımcılık yapma! Zaten M41 kral kobrayı yani beni forumda yılan olarak göstermemiş; ayıp etmiş. Bozuluyorum ha... tıssssssss...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2009 Cmt 20:40:29sohbet oyun linki

sevginetix :
Ürrem benim de mesajımı sildin özelden mesaj falan gelmedi; ayrımcılık yapma! Zaten M41 kral kobrayı yani beni forumda yılan olarak göstermemiş; ayıp etmiş. Bozuluyorum ha... tıssssssss...

Manolya bir hatadır yapmış Sevgincim. Senin resmini ekliyorum hemen.

Bu alttaki fotoğrafı da eklemeden edemeyeceğim inanılmaz benzerlik gösteriyor.

Not: Ben geldim.

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2009 Cmt 20:41:53sohbet oyun linki

Müsaadenizle 3-5 cümlede ben kurmak niyetindeyim... Öncelikle (biraz paranoyak yönümü aktif ediyorum özür) kimdir bu manolya41? Sakın bunu sorduğumda gerçek hayatta kim ya da ne olduğunu merak ettiğimi düşünmeyin, inanın umurumda değil ben burada herkesi nick olarak kabul ederim, bu sorumdaki amaç bugüne kadar bu kadar entresan vukuatları olan bir kişinin halen bu sitede barınıyor olması çok ilgimi çekti bu sebepledir. (İsterseniz loglarla forum dışındaki muhtelif kişilere ettiği ağır hakaretleri belgelerim ki bunlar yetkili kişilere iletildi defalarca) Bazen şöyle düşünüyorum acaba birileri tarafından yaratılmış sanal bir kişilik mi ? (Mesela foruma hareketlilik kazandırmak adına) Bazende gözlemlediğim kişinin farklı davranışlar sergilemesi bu nicki farklı 2-3 kişinin kullandığı fikrine sebep oluyor. ( Mesela aynı nick bana özel mesaj ile küfür ederken 1 ay sonra kandil tebriği yolluyor)

Şimdi sizlere soruyorum bir başlık açılıyor ``CC Yİ ZEHİRLEYENLER`` diye ve 3-5 kişinin nicki ve her nickin altında birer yılan resmi...(Kişiye ağır hakaret ve tahrik sebebi olabilecek başlık) Biliyorum bu başlık kaldırıldı diyeceksiniz ama birçok kişi okudu ve şimdi bu kişinin aldığı yaptırım ne bu konuda? Bu kişi o yazıyı bir gazetenin köşesinde yazsa ve kim olursa olsun birkaç ismi yılanlarla süsleyerek TÜRKİYE Yİ ZEHİRLEYENLER deseydi nasıl bir ceza alırdı? Aynı kişi şimdi SEVGİ yüklemekten bahseden bir yazı yazmış ya da copy paste usulü buraya ekleyivermiş. Nasıl bir çelişkidir bu?

Saygılar...

NOT: Gerekli gördüğüm taktirde devam edeceğim...

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2009 Cmt 20:49:05sohbet oyun linki

Senin resmini de ben ekliyorum Tufancım; kusur kalma diye ...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2009 Cmt 20:51:41sohbet oyun linki
sevginetix :

Senin resmini de ben ekliyorum Tufancım; kusur kalma diye ...

Kaynak gözlüğü bunlar.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir