ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 12:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   ViP BAN Hakkında
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2010 Cum 10:12:40      ViP BAN Hakkındasohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Vip Ban hakkında bir konuyu öğrenmek istiyorum sayın yönetim....

Sorum şu CC içerisinde Ajan varken (Yıldız ajan , rozetli ajan farketmez) Vip Ban  uygulanır mı?

Yada ``efendim odaya ajan gelince kullanıcı susuyor`` onun için Vip Ban uygulayalım... vb..

Bunlar doğru mudur? Lütfen bu konu hakkında bizi bilgilendirin.

İnfumum şimdiden teşekkürler yadımların için....

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2010 Cum 18:39:17sohbet oyun linki

Merhaba ,

Sevgili DawsonCreek bazı sorular sormuş ben kendi düşündüklerimi paylaşmak istedim ;

Sorum şu CC içerisinde Ajan varken (Yıldız ajan , rozetli ajan farketmez) Vip Ban  uygulanır mı?

Evet uygulanır. 4 kişi oy verip
rahatsızlık eden kullanıcıyı cezalandırabilirler bununla ilgili ajan arkadaşlara gerekirse bilgi* verirler ve kişi uzaklaştırılabilir.

*Gerekli kayıt , log ve kişilerin söylemleri uzaklaştırmak için etkilidir.

Yada ``efendim odaya ajan gelince kullanıcı susuyor`` onun için Vip Ban uygulayalım... vb..

4 kişinin ortak kararıyla ceza verildiği için bu kararlarından kendileri sorumlu, konu ile ilgili sorulara da cevap verebilir durumda olmalılar.Elbette ajan arkadaş odadayken bu durum olmamalı yanlış anlaşılmaya gerek yok değil mi ?    Bakınız ;

cc03 :
VIP sayfasında bahsedildiği gibi,

Yeni uygulama VIPban ı sadece VIP kullanıcılar kullanabilirler. Acil durumlarda, rahatsızlık veren bir kullanıcıyı, 4 VIP kullanıcı birden VIPban layarak cezalandırabilirler. Kısacası VIP kullanıcılar oybirliğiyle ceza verme yetkisine sahiptirler... ("Yangın Alarmı" misali, gereksiz kullananlardan yetkileri alınacağı tabi ki malum).

Bu uygulamanın amacı, acil durumlarda rahatsızlık veren kullanıcıların etkisiz hale getirilmesidir... Uygulama, imece usulü yapıldığı ve eğlenceli göründüğü için bir oyun haline de getirilebilecek potansiyeldedir. Ancak lütfen rica ediyoruz, bu şekilde oyun olarak kullanılmasına izin vermek istemiyoruz... Bu sebeple, uygulamayı gereksiz hallerde kullananlardan yetkileri ajanlar tarafından alınacaktır... Hatta bu suistimalin devamı halinde kullanıcıya ceza vermek zorunda kalacağımızı belirtmeliyim...

Uygulama hepimize hayırlı olsun, umarım düşündüğümüz gibi gerekli zamanda ve gerekli şekilde kullanılır ve ChatCity e ek bir değer katar...

Hepinize, göstereceğiniz çaba için şimdiden teşekkürler

iyi sohbetler,
cc03

Sevgili DawsonCreek seninde engin bilgilere ve tecrübe sahibi olduğunu biliyoruz.Kendi yorumu da paylaşırsan bizimle sanırım doğru bilgiler vermiş olacağız..

Sevgiler

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2010 Pzt 08:29:31sohbet oyun linki

Sevgili Exulla ben konuyu kısaca geçecem , bana göre brak odayı CC de ajan varken Vip Ban uygulanmaz nitekim CC003 acil durumlarda demiş,

İkincisi 3-5 aydır şunu gözlemledim ; vip ban uygulamalrı şu şekilde oluyor; odaya 2-3 kişi çağlyor 1 kişi tarafından çağrılan kişiler de çağıranın en samimi arkadaşları, sonrada  sorgusuz sualsız beraber vip ban uyguluyolar, bana göre bu da yanlış vip ban uygulayacak kişiler önce sorgulamalı gerekirse log varsa logu görmeleri gerekmektedir.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir