ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 22:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   İşte Ben
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 10:30:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Cc de Takdir Edebileceğim Elimizde Kalan Son Bir Kaç Ajandan Biri.. Biri Bana Gelip Ajan Olacam Bana Yardım Et Dediğinde Örnek Olarak Gösterdiğim Tek Ajan. Ben ivet in İnsani Özelliklerinden Değilde Ajan Olan Tarafından Bahsetmek İstiyorum.. (Cümle Biraz Devrik mi Oldu ?) ivet Eski Userların Dilinden Anlayan,(Farklı Dil Kullanımından Değil Hangi Muhabbeti Neden Kullandığını Bilen Anlamında) Artık Yazı Tiplerine Göre Kullanıcıları Tanıyan,Muhabbetin Akıcılığını Seven* Vs Vs Gibi Bi Sürü Özelliğini Sayabileceğimiz Örnek Ajanımız..

"*" Koyduğum Cümle Şu ; Bir Muhabbet İçerisinde Yanlış Anlamalar Olabiliyor Bunları Düzeltmekte Bazen Suç Bazı Ajanlara Göre Ama ivet Oturup İzliyor Eğer ki Bir Art Niyet Varsa Bunun Ortaya Çıkması Zamanla Anlaşılıyor Ve Bu Sayede Muhabbet Zırt Vırt Kesilmiyor.. Bravo ivet Böyle Devam Et (Kafiyeli Oldu Aaa )

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 11:06:18sohbet oyun linki
 alla belanı versın ivoş  senı nası sefdigimi bi ben bi alla bilir  

QueSTioNeR

QueSTioNeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 15:32:11sohbet oyun linki

İvet seni kötü yönde eleştirenler duygusal davranıyor bence. O eleştirenlerin damarlarına basmışsındır kesin  Kötü anlamda değil hakkettikleri için bunu yapmışsındır  Senin gibi iyi kalpli birine sen kötüsün demek anlaşılır degil.
 İvet senin hakkında ne söylesem az kalacak. Cc de herkes tarafından çok sevilen birisi olman (ceza verdiklerin hariç ) senin hakkındaki görüşlerin çok iyi oldugunu anlatıyor zaten. Yaptıgın ajanlık hakkında bir yorumum yok kimseninde yorum yapmaması lazım çünkü bu kimseyi ilgilendirmiyor.
 Reel yaşamda da çok şirin çok şeker yüreği sevgi dolu herşeyinle harika bir insansın. Kişi ayrımı yapmadan herkesle cana yakın çok samimi muhabbetler ediyorsun. Kim olursa olsun herkesle görüşmeye çalışıyorsun. Bütün herkes için çok iyi bir dost olabilirsin ama benim için yerin çok farklı bunu biliyorsun  
 Her zaman böyle kalmalısın herkes tarafından aranan bir dost olarak. (Tabi benim için farklı :) İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin her zamanki gibi hep gülsün. Bir dost olarak insanlar mutlulugu sende arasın. Aşık olupta kimse mutluluğu sende aramaya kalkışmasın karşılarında büyük bir engel bulurlar
 Bu anlatım seni anlatmaya yetmez ama herkesinde bir kelime haznesi vardır benden bu kadar seni anlatmak o kadar kolay degil ivet :) Sen dene sende zorlanacaksın
 Bu kadar yazıyı okurken sıkılacagını biliyordum. Sıkılmadım deme sakın içinden pis pis gülüyorsun :ppPpP 

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 15:44:23sohbet oyun linki

İvet  İvet  ajanların ajanı  Regen de seni çok kocaman kucak dolusu  seviyo.  

Bide arasıra Kıfayet değiştirip cici cici gezmiyonmu

delinaz

delinaz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 15:52:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
birtanem canım arkadasım. seni nekadar çok sevdigimi anlatmama hiç gerek yok.canımsın benim cc de tanıdığım .karekteri ve dostluğu adam gibi adam diyebilecegim kişiler içindesin.seni çok ama çok seviyorum iyiki arkadaşımsın.peşindeyim

BrEwErS

BrEwErS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2006 Çar 17:42:58sohbet oyun linki

Canım arkadaşım ivet seni çok seviyoruz ve sen işini iyi yapan , terbiyeli , başarılı birisin ve çok tatlısın hep böyle kal

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2006 Cmt 10:48:35sohbet oyun linki

İvet İvet İvet ne yazsam acaba....

Görevinizi harfiyen yaptığınızdan şüphem yok.

Diğer Bazı ajanların  haricinde aramıza katılıp vipli tipli ayırt etmeden sohbet etmeniz  gurur verici.

Her ne kadar tanımasamda çok cana yakın sevecen dost canlısı aşırı duygusal  ve de çok Güzel olduğunuzu düşünüyorum

Her şey gönlünüzce olsun

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2006 Pzr 06:00:09sohbet oyun linki

İvet senin iki gözün iki kulagın varmış daha ne olsunn iyisin beee

sonnefes467

sonnefes467 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2006 Pzr 19:57:59sohbet oyun linki

İVET SEN ELESTİREN DİLLER KOPSUN CC RENSESİ

CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir