ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 23:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Bütün Ajanlara
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2006 Çar 19:42:05      Bütün Ajanlarasohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Kişileri Cezalandırmak Sizde Nasıl Bir Duygu Yaratıyır? Hiç Verdiğiniz Cezalar Sizi Üzdümü Veya Değişik Duygular İçine Girdinizmi ?

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2006 Çar 21:43:48sohbet oyun linki
Sevgili Peeg merhaba!.. Ben bu soruyu görünce; önce bir hal hatırını sorayım dedim, umarım keyfin yerindedir. Sağlığında sıhhatinde birşey yok değil mi?
    1-) Soru yanlış. Düzelteyim..
     Chatcity, gayet ciddi ve sistemli bir sohbet sitesi, ve bununla beraber uyulması gereken kuralları olan bir site. Tüm bunlara rağmen, yetkiniz doğrultusunda rahatsızlığı veren/ler in haricindeki üyelerin, sağlıklı sohbetine devam edebilmesi gayesi ile vermiş olduğunuz konuşma engelleri, sizde bir rahatsızlık uyandırıyor mu? Cevap veriyorum; Hayır!..
   2-)Soruda CC nin uyulması gereken kuralları olduğundan bahsettik. Bu kurallara uymayanlara Ceza vermeyerek ödüllendirdiğimiz gibi, kurallara uyan ve CC ye sadece eğlenmeye gelmiş üyelerin sohbetlerini de maalesef kılıçtan geçirmiş oluruz. İşte bunu yaparsak senin de dediğin üzere, değişik duygular içerisine gireriz.. Örneğin vicdan azabı. Sorunun cevabı neden hayır! Anladık umarım.
   3-) Son olarak ta şunu demek isterim. ChatCity gerçekten çok ciddi ve uyulması gereken kuralları olan bir site! Chatcity; uygulamaya çalıştığı kuralları ile kendi bünyesindeki sohbet odalarında sorun çıkaran huzuru bozan üye/üyelerin, odadaki diğer üyelerin huzurlarını kaçırmalarına engel olmayı amaçlamıştır. Bununla beraber, Chatcity kurallarını DİKKATLE en azından 1 defa okursak; (Maalesef çok uzun süredir CC de olup kuralları hiç okumamış olanlarımız var.) aslında kuralların teker teker herkesin rahatını amaçladığını göreceğiz. Bunu pekala anlayabiliriz.

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2006 Çar 22:27:50sohbet oyun linki

Merhabalar...

İnfumum Sağolsun Bize Yazacak Birşey Bırakmamış 

Evet Soru Yannış Yazılmış Sanki. Peeg"in Sormak İstediği Belkide Yakın Arkadaşlarımıza Verdiğimiz Cezalar İçin Üzüldüğümüz Oluyormu.

Bunun Cevabıda Tabiki Hayır. Ne Gerekiyosa Onu Yapıyor Ne Seviniyoruz Nede Üzülüyoruz. Farklı Bir Duygu İle Yaklaşmıyoruz. Bu Tek Taraflıda Değil. Ceza Alan Kişidede Aynı; Neden Ceza Aldığını Bilincinde.Herşeyden Önce Hepimizde Chatcity"de Sohbet Ediyoruz Kuralları"da Biliyoruz. Öylede Sorsan Böylede Sorsan Peeg  Sorunun Cevabı Değişmiyor

Litros

Litros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2006 Çar 23:09:31sohbet oyun linki
Allahh Becquerel nasıl demiş infumum bana yazacak bişey kalmamış bende diyorum ki infumum ve Becquerel iyi dinleyin infumum dogruları yazmış bec de tamam lamış bana asıl hiç bişey kalmamış Becquerelin dedigi gibi arkadaşlarımıza ceza verdigimizde hiç üzülmüyorum çünkü hata yapmıştır ve ceza almıştır ve bu site gayet ciddi bir sitedir ve herkesin kurallara uyması gerekir ben ve ajan arkadaşlarımda dahil buna neyse fazla gevezelige gerek yok infumum ve Becquerel tşk ler çünkü çok güzel cevap vermişler başka söze ne gerek yok diye düşünüyorum hoşsohbetler.....
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir