ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 23:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Evlilikte Tarih Değiştikçe :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Alleria

Alleria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2010 Çar 17:29:28      Evlilikte Tarih Değiştikçe :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Seni Seviyorum

6. hafta: Seni Seviyorum.  6. ay: Tabii ki, seni seviyorum.  6. yıl: Seni sevmesem, çoktan çeker giderdim.

Eve Geliş

6. hafta: Aşkım, ben geldim!..  6. ay: Selam!  6. yıl: Annen ne yemek yapmış?

Kapı çalınca

6. hafta: Zahmet etme, ben açarım.  6. ay: Ben açayım mı kapıyı?  6. yıl: Yahu, şu kapıya baksanıza!

Telefonda

6. hafta: Sevgilim, ablan telefonda...  6. ay: Seni arıyorlar!..  6. yıl: Telefoooon!

Çocukluğa Dair

6. hafta: Zor bir çocukluk geçirmişsin.  6. ay: Senin annen de bir tuhaf ha...  6. yıl: Yahu, tamda annene çekmişsin.

Tatil Planları

6. hafta: Bu yaz seni yurt dışına götüreceğim.  6. ay: Tatilde Ankara`ya gitsek ne olur?  6. yıl: Niye, evin suyu mu çıktı?

Hediyeler

6. hafta: Bu yüzüğü inşallah seversin.  6. ay: Resim çerçevesi aldım, her zaman lazım.  6. yıl: Şu parayla kendine bir şeyler al!..

Küçük Sakarlıklar

6. hafta: Üzülme sevgilim, leke yapmaz.  6. ay: Dikkat etsene yahu!  6. yıl: Amma da sakarsın be kadın!

Fikir Ayrılıkları

6. hafta: Ben pek bu fikirde değilim!.. 6. ay: Bu konuda yanlış düşünüyorsun.  6. yıl: Saçma sapan konuşma, Allah`ını seversen!..

Yemekler

6. hafta: Yaptığın yemeklere de bayılıyorum.  6. ay: Bu akşam ne yiyiyoruz?  6. yıl: Gene mi makarna!

Elbiseler ve Alışveriş

6. hafta: Bu elbise sana çok yakışmış.  6. ay: Bir elbise daha mı aldın?  6. yıl: Kaç para verdin buna?!

Özür Dilemek

6. hafta: Özür dileyecek bir şey yapmadın ki...  6. ay: Biraz daha dikkat etsene!..  6. yıl: Kır kır, evi de yık geç!..

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2010 Çar 17:50:40sohbet oyun linki

internette evlilik ile alakali buna benzer acilan konulari dusununce.. bu cok farkli cok gercekci mizah olmus..

Okurken eglendim.. Paylasim icin tesekkurler..

radyodj

radyodj resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2010 Çar 18:43:50sohbet oyun linki

Sana Uygun Anlamlı Gibi Geldi Sanki Kendini Anlatmış Gibisin

xXAbuKPreNSeSXx

xXAbuKPreNSeSXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2010 Çar 20:05:07sohbet oyun linki
6. yıldan sonra kapının önüne koymak lazım demekTeşekkürler tatlım paylaşım için
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir