ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 17:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Ben Senin Kupayı alabilme ihtimalini Sevdim(bir fenerli)
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MAAFFAAYY

MAAFFAAYY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2010 Çar 18:22:33      Ben Senin Kupayı alabilme ihtimalini Sevdim(bir fenerli)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yine Olmadı..

Şanlıurfa GAP Arena Stadı`nda oynanan 48. Ziraat Türkiye Kupası`nı Fenerbahçe`yi 3-1`lik skorla yenen Trabzonspor kazandı.

KUZULARINDensizligi

KUZULARINDensizligi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2010 Çar 18:34:06sohbet oyun linki

Ziraat Bankası Yetkililerinin Dikkatine !

Bu ülkenin çiftçisi , emeklisi , işçisi artık faizsiz kredi istemiyor !

Bir tane makettende olsa fenere kupa verin , Allah aşkına 28 sene oluyor !

N`apıyoruz ?                              

Gülüyoruz ! Gülüyoruz ! Hahahaha...

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2010 Çar 20:09:16sohbet oyun linki

Maci Trabzon aldi.. Keyfini derbi macinda ( Papazin cayirinda ) Fenerbahce den sezonun tokadini yedikten sonra tek kelime edemeyen Besiktas taraftari cikartiyor.. Her neyse onemli degil bunlar.. Aziz Yildirim bana soz verdi.. Torunum 57 yasina girmeden bizimde sahici bir kupa sahibi olacagimizi soyledi..

Trabzon u istemeden de olsa tevfik ediyorum.. Pardon tebrik..

Darisi boyle onemli maclara katilamayip sadece baskalarinin basarilarini konusup kendi acilarini unutmaya calisan takim taraftarlarina..

ST4NL3Y

ST4NL3Y resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2010 Çar 22:43:07sohbet oyun linki
bilmem dikkat ettiniz mi son trabzon golünden sonra aziz yıldırımda hiçbişey yoktu gayet sakin di adam artık alıştı sanırım kupasızlığa

xramox

xramox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2010 Per 09:52:36sohbet oyun linki

gurcu

Maci Trabzon aldi.. Keyfini derbi macinda ( Papazin cayirinda ) Fenerbahce den sezonun tokadini yedikten sonra tek kelime edemeyen Besiktas taraftari cikartiyor..

Biz her zaman herde konuşuruz. bahsettiğin yenilginin nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz. Topçularınızın ve hakemin bütün çirkeflikleri ortada.Trabzonsporu başarısından dolayı tebrik ediyoruz bu size keyif çıkarmak olarak gözüküyorsa varsın gözüksün. 

Darisi boyle onemli maclara katilamayip sadece baskalarinin basarilarini konusup kendi acilarini unutmaya calisan takim taraftarlarina..

Unutmaki Türkiye kupasını bundan önceki dört sezonda 3 defa BEŞİKTAŞ`ım kaldırmıştır üstelik bunlardan ikisinde fenerbahçeyi yenerek. Siz başkalarının başarısı ile keyif yapıyorsunuz diyeceğinize 28 senedir ulaşamadığınız ciğer için mundar demekten vazgeçin önce.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2010 Per 10:35:46sohbet oyun linki

Aslinda yazilacak cok sey var.. yazdimda..

Ancak her yenilgi sonrasi gundemi degistirmeye calisan Fenerbahce taraftari veya yenilgisini bahaneler ile avutan Besiktas taraftari gibi gorunmek istemiyorum.. O nedenle yazdiklarimi sildim..

isin gercegi bu sekilde konusma hakkini size Fenerbahce basarisiz sonuclariyla verdi.. Sonuna kadar da keyfini cikartmak sizin hakkiniz..

Kupa maci ile alakali  son soyleyecegim  ;

Trabzonspor kupayi aldi..

Darisi Fenerbahce nin kupa baklavasi magduru taraftarinin basina..

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2010 Per 11:31:33sohbet oyun linki
spor iyidir, kavgalar olmasın, iyi oynayan kazansın

cesca

cesca resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2010 Per 12:23:45sohbet oyun linki

Fenerbahçe`nin
Türkiye Kupası`nı kazanması en çok hangi kitapta geçer? Rüya tabirleri
kitabında. Arşimet bugün yaşasaydı neyi bulamazdı? Fenerbahçe`nin
Türkiye Kupası`nı kaldırma kuvvetini. Fenerbahçe için Türkiye Kupası
neden önemli değil? Çünkü `elle tutulur bir başarı` değil. Fenerbahçeli
genç taraftarların en çok kullandıkları cümle nedir? "Bana Türkiye Kupası`nı anlatsana dede..."

OnEmAdLoVe

OnEmAdLoVe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2010 Per 18:50:52sohbet oyun linki

Koyu bir FENERBAHÇELİ olarak Trabzonspor`u tebrik ediyorum. Alınlarının akı ile maçı kazanıp Ziraat Türkiye Kupasının sahibi oldular. Maça bakacak olursak FENERBAHÇEMİZ  kötü bir oyun oynadı. FENERBAHÇEMİZİN Golünden sonra gelişen Trabzonspor ataklarında beraberlik daha sonra galibiyet golünün geleceği apaçık ortadaydı. Fakat teknik heyet buna uygun bir taktik uygulamadı.Her zamanki gibi yerinde oturdu. ( Hızlı giden oyunu rölantiye almak için saha içindeki oyuncuların topu ayağında tutarak rakibin direncini kırması ya da ayağında topu tutabilen bir oyuncu alınması uygun olurdu. 

( Bu benim düşüncem. Teknik heyet her maçta aynı şeyi yapıyor gerektiği yerde oyuncu değiştirmiyor ya da çok geç kalıyor ) Bu da maçı kaybetmemizde önemli bir etken oldu. Kıssadan hisse Trabzonspor’u ve taraftarını kutlarım. Güzel bir maç oldu. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Darısı başımıza...

Rahmetli  İslam Çupi`nin söylediği gibi

"Fenerbahçe büyüklüğü

ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür.

Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte,

adı konamaz"

(Bu sözü FENERBAHÇELİ OLMAYANLAR KESİNLİKLE ANLAMAZ ve anlamıyorlar da)

( Bazı olaylar vardır ki tekrarlanması uzun zaman alır) Ay tutulması, güneş tutulması, halley kuyruklu yıldızının dünyamız üzerinden gözle görülebilecek bir şekilde geçmesi, efendime söyleyeyim bildiğimiz üzere futbol oyunu içerisinde bunun gibi onlarca durum örneği vardır. Rakip takımların taraftarı arkadaşlarımızın söyledikleri gibi Fenerbahçe’nin Türkiye kupasını 27–28 yıldır kazanamaması,

BUNUN DIŞINDA

8JK’nin stadında Liverpool u 8-0 gibi net bir skorla yenmesi

veya

Norveç temsilcisi Tromso takımının 6S takımı ile karşılaşması  

Tabi bu maç öncesinde bir zamanda

‘‘Elenirsek Türkiye`yi terk ederiz’’  6alatasaray Asbaşkanı, ‘UEFA Kupası`nı kazanmış bir takımın, adı sanı duyulmamış Norveç temsilcisine elenmesi büyük bir rezillik olur. Ali Sami Yen`de fark atıp, yolumuza devam edeceğiz`  

Diye açıklama yapması ve maç sonu 1–0’lık ağır bir hezimet yaşayarak yollarına devam edememesi tarihte eşi benzeri olmayan ya da az bulunan örneklerdendir. Bu yüzden 27–28 yıl çok kısa bir zaman dilimini ifade ediyor diğer iki örneğe baktığımızda...

Bu tip olaylar çok uzun zaman sürecinde geçecek olaylardır ve Türkiye kupasını görmediler gibi kalitesi düşük espriler ile karşımıza çıkan 100 yıllık ezeli,ebedi dostluğumuz olan kulüplerin taraftarlarının olaya at gözlüğü ile bakmasına yorum yapmak çok güç.

Bu süre zarfında hiç yoksa 10 kez final oynuyorsak ve finalde bir şekilde eleniyorsak

bizde mi bunun altında başkalarının çirkefliklerini ya da ne derseniz başka nedenler arayalım. Aranacak olsa bile , eminim siyah- beyaz, sarı-kırmızı renkler ile yemek yiyen kulüp başkanlarını ve biz şampiyon olalım Türkiye kupasını şu takım alsın gibi açıklamaları ya da hakemler ile baş başa yenilen yemekleri görürüz. (Ama at gözlüğü bu sahneleri göstermez)

Türk kızı sakız çiğner Çingen kızı tadını çıkarır sözü burada aklıma geliyor ve tabir-i caizse `cuk` oturan bir anlatım oluyor. Kendilerini kâh en büyük kâh en iyi olarak ifade edenler nasıl oluyor da kendi durumlarına üzülecekleri yerde bir başka takımın başarısı ile bu kadar sevinebiliyorlar anlamış değilim.

Hafızamı okul yıllarıma götürdüğümde bu olayın adının mutualizim olduğunu anımsıyorum. Hani asalak balıklar vardır büyük balıkların etrafında dolaşır onların avından parça alır ve doyururlar kendilerini. ve her iki taraf da bu işten yarar sağlar!...

Kendi kendime söyleniyorum ülkemiz futbolunda her  iki-üç  tarafında yararına olan olayların yaşanması ne kadar güzel.

O HALDE FENERBAHÇEM HERŞEYDEN GÜZEL

257113

257113 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2010 Per 18:54:23sohbet oyun linki
EN BÜYÜK FENERRRRRR....lig şampiyonuyuz....Türkiye Kupasını istemedik almadık....o kadar....biz kazandığımız rekoru bırakmayacağız......
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir