ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 08:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   haksız yere banlar..!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

n3kings

n3kings resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.May.2010 Pzr 01:12:14      haksız yere banlar..!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaşlar birileri ya şaşırmış yada şaşırmaya başlamış bulunmakta loglarım yeni yola bilir ama beni tanıyan tanır ki. relama gerek yok bu sistem superonline a bağlıyken ben burdaydım. başıma bir kaç şey geldi kısa süreliğine yoktum ortalarda geldimkii buda eee..!!

haksız yere banlanmalar konuyla alakam yok bi bakıyorum ban yemişim atıolmışım ayrıntı yok. Bence bi kişinin banlanma sebebi o kişinin konuşma logu ile verilmeli. banlayan yazmalı bunu biyere şu nedenden dolayı banlandı diye.

+

Argo konuşmak bence suç değildir kufur suçtur naper lan demek hade lem dübbük demek suç değildir. argo normal hayatımızdada vardır. bunlarada dikkat edelim unutmayalım eger iyi bi mekan oluşturcaksak hayata yakın olmalıyız.

Gerçekten haksız yere banlanmaları kaldıramıyorum sonucunda bu sistem kimsenin babasının bakkal dukkanı değil. dikkat edelim yöneticilerde biraz dikkat ederse sevinirim.

Kolay gelsin İyi çalışmalar...!

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2010 Sal 23:28:40sohbet oyun linki

Naper len, lem, lan demek normal hayatta kullanıyor olabilir. Ancak dübbük sözcüğü bana başka bir kelimeyi anımsatıyor ve bu gerçek hayattada kullanılırsa kişiler arasında eminim çok ciddi sorunlar çıkar "Eğer düşündüğüm kelime ise".

Ayrıca her cezanın logunu ajan arkadaşlar almaya kalksa harddisklerinde bir süre sonra yer kalmaz :)

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2010 Çar 11:09:58sohbet oyun linki

Sevgili n3kings..

Çoğumuz burda eskiyiz , günlük hayatta çoğumuz argo konuşuruz, ama yerine göre , mesela  günlük hayyata bir kafedesin çok samimi bir arkadaşınla ve sağında solunda insanlar var , arkadaşına naber lan yada başka argo bir kelime der misin?

Eğer cc de eski isen bunları bilmen lazım , yani yerine göre konuşulur o argo, şahsen ben rahatsız olurum ..

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2010 Çar 18:57:50sohbet oyun linki

Selam;

n3kings ban nedenini sormuş; o halde kısaca ban nedenini yazarak yazıma başlayayım; kurduğunuz 3 kelimelik cümlenin 2 kelimesi ağır hakaret ve alenen küfür içeren kelime oluşu nedeniyle 60dk ban almışsınız. 
     n3kings’in mesajında en çok bu bölümü argo normal hayatımızda da vardır. bunlarada dikkat edelim unutmayalım eger iyi bi mekan oluşturcaksak hayata yakın olmalıyız  sevdim. Kendisine hak vermeden geçemeyeceğim. Evet n3kings gerçek hayata yakın olalım. Şahsen bu konuda ben de senden pek farklı düşünmüyorum. Ancak şu aşamada Chatcity’i benzerlerinden hatta gerçek hayattan ayıran en büyük özelliği de bir kenara bırakmamak gerekiyor. Mesajla doğrudan alakalı bu özellik ise; Gerçek hayatta bile bir cafede yapılacak sohbeti herkes görmez duymazken; Chatcity’nin herhangi bir odasında yapılacak herhangi bir sohbet yazışmalarını odada bulunan herkesin isterse görebilmesi ve okuyabilmesidir. Biz iki çok yakın arkadaş arasındaki; anlayışı argo olan bir sohbete de hiçbir şekilde karışmak niyetinde değiliz. Hatta bu iki kişinin ya da herhangi birinin rahatsız olmadığı çok kişinin içinde bulunduğu yazışmalardan da rahatsız değiliz. Bizim için yazışmalardan doğacak sorun; mevcut yazışmalardan rahatsız olanların varlığı ile başlar, ve bu sorun genellikle 2 kişilik bir odaya 3. bir kişinin gelişi ile başlamaktadır. Herkes halinden memnunsa; odada olmayan birisi hakkında bir hakaret veya iftira söz konusu değilse, veya kişiler doğrudan suç teşkil edecek bir tutum veya yazışma içerisinde değilse; bizim için yine sorun yoktur. Sonuç olarak; Chatcity odalarındaki yazışmalarda kurulması gereken bir denge sözkonusudur. Aynı cümle her zaman aynı anlam ihtiva etmeyeceği gibi, aynı cümle aynı kişilerde aynı tepkiyi de görmeyebilir, bu nedenle nadiren de olsa yaptığımız ceza uygulamalarında önemsenmeyecek ya da büyütülemeyecek kadar küçük farklılıklar olabilmektedir.
      Chatcity; sisteme üye olan herkesin keyifli yazışmalar halinde olmalarını amaçlar ve bu amaçla da yetki ve sorumluları çaba gösterirler. Size düşen; kendinizce hoş sohbetinizi ederken; Chatcity yetkililerine yardımcı olmanız; ya da sözkonusu yetkililerin çalışmalarına engel olmamanızdır.
     Anlayışınız için şimdiden teşekkürler...

Hoş sohbetler.

S-N-O-O-P

S-N-O-O-P resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2010 Çar 19:39:35sohbet oyun linki
":)(:" Şu yaptığından dolayı birisi ban yer mi? Ben cevap veriyim evet. Bu tür bi şeyden ceza almış olsaydın üzülürdüm ama argo kelimeler herzaman için ajanların en çok ceza verdikleri konu olmuşdur bunca yıldırbu siteye üyesin bunlara aldırış etmemen lazım.

iddiaIi

iddiaIi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2010 Çar 19:44:48sohbet oyun linki
infumum :

Selam; 

Biz iki çok yakın arkadaş arasındaki; anlayışı argo olan bir sohbete de hiçbir şekilde karışmak niyetinde değiliz. Hatta bu iki kişinin ya da herhangi birinin rahatsız olmadığı çok kişinin içinde bulunduğu yazışmalardan da rahatsız değiliz. Bizim için yazışmalardan doğacak sorun; mevcut yazışmalardan rahatsız olanların varlığı ile başlar, ve bu sorun genellikle 2 kişilik bir odaya 3. bir kişinin gelişi ile başlamaktadır. Herkes halinden memnunsa; odada olmayan birisi hakkında bir hakaret veya iftira söz konusu değilse, veya kişiler doğrudan suç teşkil edecek bir tutum veya yazışma içerisinde değilse; bizim için yine sorun yoktur.

Infumum bey`in sohbet normları izah eden satırlardan oldukça mühim olduğunu düşündüğüm bazı cümlelerini özetle üst satırlarda yansıtmış bulunuyorum.

Infumum beyin bu görüşünü özellikle meslektaşlarının yani rozetli arkadaşların okumasını önemle istirham ederim.

Neden önemsediğime gelecek olursak şöyle ki;

Şef`imiz kabul edilebilir çerçeve içerisinde olmak kaydıyla argonomik sohbetlere hoşgörüyü işaret etmiştir.Ben de user olaraktan şöyle bir konuya çekeyim mevzuyu.2 kişi sohbet ederken diğerlerinin rahatsız olmasına.Şimdi şöyle oluyor benim sohbetimden rahatsız olma konusunda ihtisas sahibi 1-2 user varsa ve o 1-2 userdan başkası rahatsız olmuyor hatta beni savunuyorsa daima o 1-2 user rahatsız oluyorsa orda durup düşünmek lazım.

Ayrıyetten kimsenin metodik bilişim yetkililerini abesle iştigal etmemesi lazımdır.Hususi pencereden yazılanları bilmem ben zaten engellenmesi de sistem olanakları dahilindedir...

Fakaaaaaat bir kısım userın, gözümün önünde bazı arkadaşları rahatsız etmesi beni sinir sahibi etmektedir.Bu gibi durumlara mahal verilmediğine can-ı gönülden inanıyor; tüm rozetli kardeşlerime görevlerinde başarılarının devamını dilerken, mevzulara daha serin kanlı yaklaşmalarını rica ediyorum.Ceza-i durum gördüklerinde, gereken cezayı vermekle görevli olduklarını hatırlatıyor; tartışmaların büyümesine göz yummamaları gerektiğini düşünüyorum.Şahsen yani ben düşünüyorum siz farklı düşünüyorsanız bilmem.

Konu hakkında başkaca düşüncem de yoktur.Öyle saçma sapan laf olsun ukalalık edeyim, isyan edeyim, ajana şefe karşı geleyim, anarşi yaratayım, ortamı bozayım diye düşünenler de varsa; kendilerine gelmelerini, burda babalarının çifliğinde olmadıklarını, kimsenin huzurunu bozmaya haklarının olmadığı hatırlatıyorum.Neyse sinir konular bunlar gerçekten sanırsam daha hoş mevzularda müzakere etmek üzere diyorum

wismaster

wismaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2010 Per 00:05:31sohbet oyun linki
 Argonomik kullanışlı rahat argo anlamınamı geliyor, iddialı seni Türk Dil Kurumuna almalılar.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir