ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 09:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Deniz BAYKAL, İstifa Etti, Helâllik İstedi
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ApocalypsePlease19

ApocalypsePlease19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2010 Cmt 12:44:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sayın Deniz Baykal`a bir çift sözüm var,eden bulur güzelim kalır sanma yanına !

hackdevil

hackdevil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2010 Pzt 02:09:44sohbet oyun linki
bazılanın yazılarına hayretle okuyorum .sizin yatak odanıza gizli kamere konup özel hayatınız deşifre edilse ne düşünürsünüz? empati yapma sanatınız  neden bukadar zayıf anlayamıyorum .evet karısını aldatmasına bende karşıyım ama öncelik bu kamerayı oraya koyan zihniyeti suçlamanızı beklerdim sonra baykal ı .her yerdinleniyor seyrediliyor yarin bu bizlerede gelecek yadasizin yakınlarınıza lütfen eleştiriyaparken daha objektif ölcülerkullanalım ve şudabir gercekki hangi erkek karısını aldatmadıki kackişinin imam nikahlı karıları yokki. saygılarımla

oOLaraOo

oOLaraOo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2010 Sal 23:52:18sohbet oyun linki

hackdevil baykalcı oldun yazından belli  adam herşeyi yapıyor bide daha suçsuzmu oluyor sen nasıl bakıyosan konuya hayret.şu yazınla milletin eşini aldatmasını hoş görüyosun brawo...

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2010 Cmt 13:00:34sohbet oyun linki

Baykal, Chp`nin statükocu, halka sırtını dönmüş, milliyetçi kimliğinin tek günahkarı ilan edilerek, düzen tarafından kurban edilmiştir.

Düzenin egemenleri, Gandi Kemal`den yeni bir halkçı Ecevit modeli yaratıp, Chp`ye tekrar sosyal demokrat, halkçı, yenilikçi bir parti görüntüsü vermeye çalışıyor.

Deniz Baykal`lı Chp`nin, Akp`den iktidarı alması zor görünüyordu, Akp`den kopan varoş, umudunu tekrar sola, devrimcilere bağlamak üzereydi. Bu yüzden, sola alternatif olarak yeni bir karaoğlan efsanesi yaratılmalıydı, Gandi Kemal ile kısmen yaratıldı.

Şuan Chp oyları, Akp`nin oylarını geçmiş gibi gözüküyor, en azından Akp`nin tek başına iktidar olamayacağı kesin gibi...

Yani yoksul halkın içinde, Chp tekrar yoksulluğa, işsizliğe, çözüm olarak görülmeye başlandı bile...

Hayırlı uğurlu olsun...

Sebosh

Sebosh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2010 Pzr 03:04:18sohbet oyun linki
gurcu :

Hosnut`luk ; Ben daha oncede yazdigimin derdindeyim.. Birlikte oldugu metres`i..  Verdigi ` samimi ` hizmetlerden dolayi.. CHP de milletvekili yaparak.. Devletin kasasindan maas baglatmasi.. ve Milllet vekilligi olanaklarini sunmasi..  Yapiyorsun birsey madem maasinla yap kendi paranla yap..! Milletin parasiyla neden yapiyorsun ! Bu metresi TBMM ye neden sokuyorsun ! Yoksa Baykal mavi don giymis.. Sari kravat takmis.. Metresi ile uzun esek oynamis inan umurumda degil..

sık sık tekrarladığın "metres" kelimesi çok ilgimi çekti. nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun? kimsin sen, bilir kişi mi? bence içinde sakladığın CHP antipatisini, bilip bilmeden saldıracak kadar silah edinen, bir bilmezden başkası değilsin! bu kadar ağır konuşma hakkını nereden buluyorsun hem? sen böyle ortalarda "metres metres" diye söylenirken sana da sormazlar mı, "yastıklarını mı tuttun?" diye? sence deniz baykal ilişkisi olduğu bir kadını, ortalığa sızacağını hiç düşünmeden meclise sokacak kadar kuş beyinli de, sen de burada karalayacak kadar dahi mi oluyorsun?

haaa. bu arada ben o görüntüleri, başbakan tüm imkanlarını kullanıp ortadan kaldırdıktan sonra izledim. demek ki çok saklayamamış. :) tabiki öyle bir talimat verecek. ne demeliydi? "aha bana fırsat çıktı. ben yapmasam bile yapanı ayakta alkışlarım. yayınlayın şu rezilleri." şu yazdıklarına bakıyorum da; :)))))))))))) sanırım anlamışsındır.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2010 Pzr 18:48:40sohbet oyun linki

Metres kelimesinin ne anlama geldigini yazinin en altinda fikra ile anlatmaya calisacagim..

Ben CHP ye parti olarak yuklenmedim.. Ben Baykal`in yaptigi olayla ilgili yazdim..  Kitap saticisinin ozel kalemlikten millet vekilligine yukselmesinin hikayesini yazdim ki.. Bunu internette binlerce sitede gorebilirsin..

Olayi Baykal ve partisi bile kabullenmisken.. CHP nin suan ki durumuna kadar gelmesine yol acmisken.. Baykal bile itiraz etmiyorken..  bu olayi senin kabullenmen icin ne yapmak lazim ? Ben yastiklarinimi tutman lazim demeyecegim.. Sen kendine gore bir pozisyon belirlersin yasaklara ragmen izledigin o goruntude..

Yasaklar demisken.. Youtube dusun.. Youtube bugun mahkeme karari ile girilmesi yasak bir site.. Buna ragmen giriyoruz.. Devlet`in bu konuda yapabilecegi birsey yok.. Sen o video yu izlemek istemissen.. Devlet, Baykal icin TTNET in kablolarini sabote edecek hali yok ya.. Devlet yasaklamis.. Buna ragmen izliyorsan.. Sucu Basbakan`da degil.. Kendinde ara.. Boyle 3 yasinda cocugun yazmayacagi bahanelerle birseyleri karalamaya calisma..

ha bu arada unutmadan metres ile ilgili fikra ;

Karı koca bir barda oturuyorlar.
Önlerindeki içkileri yudumlarken
bardan içeri hos bir hatun girer.
Bizimkilerin yanına gelir, adama sarılarak öper.
Karısına aldırmadan
_Nasılsın hayatim?
Epey oldu görüşemedik.
Diyerek başka bir masaya gidip oturur.

Adamın karısı dayanamayarak sorar
_Kim bu kadin ?

Adam sakin bir sesle yanıtlar
_Senden saklayacak değilim. Metresim!

Kadın çıldırır _Ne bu ne cüret! Bu ne ahlâksızlk! .
Ben buna katlanamam. Derhal boşanıyoruz!
Sen ne ahlaksız adammışsın meğer.
Bir de utanmadan metresim diyorsun.
Her şey bitti anlıyor musun, boşanıyoruz!
Hem de derhal! .

Adam gayet sakin bir tavırla karısına bakar
_Dur bakalım hele bir sakin ol.
Ne yani sevgilim Etiler`deki dubleksi,
Akmerkez`deki daireyi, Bodrum`daki tripleksi,
24 metre yatı,altındaki son model jeepi,
kımızı spor arabayi, Maldiv adalarındaki devre mülkü,
mücevher ve takı kolleksiyonlarını falan bırakıp
boşanmak mı istiyorsun?
Alt tarafı bir metres için bütün bunlardan vazgeçmeye
değer mi bir tanem?

Kadın bunları duyunca sakinleşir.
Çevresine bakınmaya başlar.
Biraz ilerideki masada oturan bir çift dikkatini çeker.
Kocasına sorar _Şurada oturan bizim Suat degil mi?

Kocası yanıtlar _Evet

_Peki yanındaki kim?

Kocası gayet sogukkanlılıkla yanıtlar
_Kim olacak canım, metresi.

Kadın önce duraksar.
Sonra burnunu kıvırarak kocasına sokulur
_Aaaa! Bizimkisi daha guzel valla..

Sebosh

Sebosh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Haz.2010 Sal 00:29:38sohbet oyun linki

gürcü bu yazdıklarınla beni mi kandırmaya çalışıyorsun, yoksa kendini mi!? sen kalk koca devletin başbakanı ol, kıçı kırık bir video paylaşım sitesinden görüntüleri engelleyeme! üzerine düşülse kaldırlamaz mı?  bu video sitesinin bağlatı kurulduğu bir denetim ofisi, yöneticileri yok mu? hadi onlarıda geçtik.. diyorsun ki; "Deniz Baykal yalanlamıyor sana ne oluyor!" doğru Deniz Baykal deseydi ki; "bunların tamamı asılsız, hile, dalavera" inanacak mıydın? kriminal incelemelerde bunların montaj, görüntülerin çok yerlerinin kesilmiş biçilmiş olduğu söylendi. diyeceksin ki; "aslı olmadan nasıl bilebilirler?" bu noktada ben diyorum ki gürcü; az kafanı çalıştır! aslı olmasa bile videonun kesilip biçildiği anlaşılıyor. öyleyse bunu yapmaya kalkanlar, madem böyle bir görüntü var ise ellerinde, neden kesip biçip süsleyip yayarlar ortalığa? orjinali daha etkileyici olmaz mı? ayrıca millet vekili olmak çok zor iş değil gürcü. oturduğun pc sandalyesinden birkaç girişimde bulunup, biraz olanaklarını zorlarsan, maddi durumun da buna müsait ve çevrendekiler tarafından inanılan bir kişiysen sen de millet vekili olabilirsin.:) yeter ki iste. :) fıkralarında devamlılık dilerim.:))))

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Haz.2010 Sal 15:01:15sohbet oyun linki
Görüntülerde 2 farklı kamera var. Montaj yapmadan nasıl görüntüler birleşecek. Görüntüler montaj deyip ama görüntüleri yalanlayamamak sadece insanları salak yerine koymaktır.

QuerLain

QuerLain resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2010 Sal 17:03:33sohbet oyun linki
Büyük beyinler fikirleri , vasat beyinler olayları  ve küçük beyinler  insanları tartışır.
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir