ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Mayıs 2024, Perşembe 19:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Çocukluk Anıları...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SndB

SndB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2010 Pzt 02:02:31      Çocukluk Anıları...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Anı : yaşanmakta olanı değil, yaşanmış bir konuyu anlatan , insan belleğinde iz bırakan olay ve olguları anlatır.Arkadaşlar , hepimizin çocukken yaşadığı iyi yada kötü , akılda iz bırakıcı bir takım olayları vardır.Öncelikle ben başlayayım.

Ekrem Çelebi adlı sanatçıyı çok severim.12 yada 13 yaşımda , Ankara`da iken dayım beni gazinoya götürmüştü.
Ve o gün Ekrem Çelebi sahneye çıkacaktı.Hayalim onla tanışmak , elini sıkmaktı.Eğlence bitti ve saat yanlış hatırlamıyorsam 2:30 , 2:45 sularındaydı.Dayıma dedim ki ; lütfen dayıcım beni Ekrem amcamla tanıştır.``Tamam yiğenim bir gidelim bakalım yanına.``dedi.Kulise gittik.Beni görünce ``Aman yavrum benim senin ne işin var buralarda dedi.``Bende ; Sizi dinlemek için geldim dedim.``Kucağına aldı ve imzasını vermişti.5 kere öpmüştüm yanaklarından.Bu olayı hiç unutmadım ve unutamam.İşte benim anım.

Şimdi sıra sizde arkadaşlar.Buyrun , anılarınız nelerdir ?:)

DemonizeD

DemonizeD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2010 Pzt 15:31:32sohbet oyun linki

Küçükken mercedeslerde ön kaportada bulunan armalari söker koleksiyon yapardım şimdi evde 50 den fazla var isteyene az paslanmış babanıza sorun bakalım

Dipnot : İtiraf gibi oldu ama idare et Ayazım :D

EvoIution

EvoIution resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Tem.2010 Per 16:57:28sohbet oyun linki
6-7 yaşlarında Bulgaristan` a gezmeye gittiğim bir yaz günüydü.Misafir olarak bir akrabamızın evinde kalıyorduk. Dışarda oynarken bacağımı bir demire vurmuştum .O can acısıyla eve geldim ve anlam veremediğim bir şekilde yatağın altına girdim ve orda uyuya kaldım  Yaklaşık 3-4 saat orda uyuyup kalmıştım.Bu sırada bütün ahali beni armaya çıkmış  Artık umudu kesip çaresizce oturmaya başladıkları sırada ben yatağın altından çıkıp ``karnım çok acıktı , ne zaman yemek yiyeceğiz`` demiştim.  

SndB

SndB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Tem.2010 Per 17:02:45sohbet oyun linki
Ne diyim kardeşim , Allah iyiliğini versin diyorum.

BIood

BIood resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Tem.2010 Per 17:15:39sohbet oyun linki
İlk bisiklete binip, pedala bastığım an kendimi yerde bulduğum ilk gün bir anıdır benim için.

opposite01

opposite01 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2010 Cum 13:14:39sohbet oyun linki
Çok aşıktım ama sevdiğim kıza kendimi kabul ettiremiyordum. çünki KEÇİ gibi bir inada sahip bir hatundu. 7 sefer teklif ettim çıkmayı en sonunda kabul ettirmiştim. ilk buluşmamızda yanıma geldiği an kalbim duracak sanmıştım. altıma kaçırdım acık uleynn. anlasaydı sanırım bir süre il dışına arazi olmak gerekecekti
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir