ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 07:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Eleştiri(Tenkit)
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SndB

SndB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 05:28:57      Eleştiri(Tenkit)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Eleştiri : bir insanı , bir eseri , bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını göstermek amacıyla yapılan iştir.Bizim irdeleyeceğimiz ise insan üzerindeki eleştiridir.Günümüzde eleştirmek denilince akla hemen kötü anlamda geliyor.Aslında bu yanlış.Eleştiri 2 yönlüdür.İyi ve kötü.Bir konu vardır , konuyu beğenirsin ve konu üzerinde iyi yönlü eleştiri yaparsın.Bir konu vardır , konuyu beğenmessin ve konu üzerinde kötü yönlü eleştiri yaparsın.Bu konuyu açmamdaki amaç : Eleştiri denilince akıla hemen kötü anlamda gelmesi.Çünkü günlük yaşantımızda her yerde karşımıza çıkıyor.Eleştirmenin 2 yönlü olduğunu bilmeliyiz ve ona göre eleştiri yapmalıyız.Bir söz geldi aklıma ``Arkadaşının her sözünü tastik ederek ona kötülük etme`` Yani kötü amaçlı eleştiri yapmayın.

Eleştirmeyi gaye edinmek şartı ile dost ve arkadaşlarımızı uyarmak , hatalarını yada iyi yönlerini gizli bir şekilde  kendilerine bildirmek samimiyetin olmazsa olmazlarındandır.Öz eleştiri yapıp insanlardan estağfurullah sözünü duyup tatmin olmak , akabinde ise haklı eleştirilere kızmak bir çeşit riyadır esasen. Saygılarımla...

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 11:31:22sohbet oyun linki
SndB :

Bir söz geldi aklıma ``Arkadaşının her sözünü tastik ederek ona kötülük etme`` Yani sadece kötü amaçlı eleştiri yapmayın.

20.Tem.2010 Sal 05:28:57 de almış olduğun yeni sorumluluğunun heyecanı ile açmış bulunduğunu düşündüğüm bu başlık,alıntı yaptığım yer ile vasatın altında olmuş..Ben okb hastasıyım.. Paragraflar,cümleler benim için önemlidir..

SndB

SndB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 13:16:49sohbet oyun linki
Haklısın Özüm.Anlayışın için teşekkür ederim.Heyecanıma ver lütfen.

BL00D24

BL00D24 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 18:30:21sohbet oyun linki
·OzmmQ· :
SndB :

Bir söz geldi aklıma ``Arkadaşının her sözünü tastik ederek ona kötülük etme`` Yani sadece kötü amaçlı eleştiri yapmayın.

20.Tem.2010 Sal 05:28:57 de almış olduğun yeni sorumluluğunun heyecanı ile açmış bulunduğunu düşündüğüm bu başlık,alıntı yaptığım yer ile vasatın altında olmuş..Ben okb hastasıyım.. Paragraflar,cümleler benim için önemlidir..

---

Güzel bir okb hastası düşüncelerini çok iyi şekilde bizlere idrak edebiliyor.Depresyonda fazla kalma ama yaşın okul öncesi çocuk yaşıtları veya 40/40 yaşından yukarı olmalı sence hangisi?..Keza yaşın genç bir çıtıra benziyor.Neyse ki, anlayabildiğini anla anlayamadığını bana sorarsan sana çeviri yapabilirim.

OzmmQ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 19:46:20sohbet oyun linki
BL00D24 :

---

Güzel bir okb hastası düşüncelerini çok iyi şekilde bizlere idrak edebiliyor.Depresyonda fazla kalma ama yaşın okul öncesi çocuk yaşıtları veya 40/40 yaşından yukarı olmalı sence hangisi?..Keza yaşın genç bir çıtıra benziyor.Neyse ki, anlayabildiğini anla anlayamadığını bana sorarsan sana çeviri yapabilirim.

Anladığını anlat bakalım..

BL00D24

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 20:43:24sohbet oyun linki
·OzmmQ· :
BL00D24 :

---

Anladığını anlat bakalım..

Senin anlamak istediğin, benimse anlatmak istediğim.Cümleyi söylersen daha iyi algılayabilirim.

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 20:53:47sohbet oyun linki
SndB :

Yani sadece kötü amaçlı eleştiri yapmayın.

Vurgu yaptığın yer burasıydı galiba ama pek bi anlaşılmamış. Başlıkta sadece kötü eleştiriler var.

Not : Bu bir eleştiri değil saptamadır

OzmmQ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 20:58:44sohbet oyun linki

Makarna yiyorum.. Bitireyim cevap vereceğim..

-------------------------------------------------------------------------

``Arkadaşının her sözünü tastik ederek ona kötülük etme`` cümlesini doğru algılayabilen bir kimse,bu sözün arkasından gelen "Yani sadece kötü amaçlı eleştiri yapmayın." cümlesini okuyunca benim gibi afallar.. Bir kaç anlamsızlık birden var sadece bu iki cümlede..

Daha fazla yorma beni,ne olur..   Benden bekleme herşeyi kendin bulmaya çalış anlamsızlıkları..

BL00D24

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 21:10:57sohbet oyun linki
·OzmmQ· :

-------------------------------------------------------------------------

``Arkadaşının her sözünü tastik ederek ona kötülük etme`` cümlesini doğru algılayabilen bir kimse,bu sözün arkasından gelen "Yani sadece kötü amaçlı eleştiri yapmayın." cümlesini okuyunca benim gibi afallar.. Bir kaç anlamsızlık birden var sadece bu iki cümlede..

Daha fazla yorma beni,ne olur..   Benden bekleme herşeyi kendin bulmaya çalış anlamsızlıkları..

Arkadaşının her sözüne(lafına,cümlesine vs.) düşüncelerine ve kurgularına katılarak bunu kendisinde bir alışkanlık haline gelmesiyle şahısın her cümlesi her lafı ve düşüncelerinin hep doğrulanmasını ister.Buda şahısda muhalefet ve iktidar kavgası yaşatır.

II.cümlede ise söylenmek istenen; Eleştiri yaparken eleştirinin dozunu ayarlayarak farklı boyutlara gitmemesi için çaba sarfetmektir.. Bunları düşünerek söylediğinin kanısındayım. Evet ki arkadaşımızın cümleleri kurmakta biraz acemilik ettiği doğru bu konuda oda biraz daha dikkat ederse herkes daha iyi anlayabilir ve daha iyi tartışabilir.

OzmmQ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 21:38:20sohbet oyun linki

"Evet ki arkadaşımızın cümleleri kurmakta biraz acemilik ettiği doğru bu konuda oda biraz daha dikkat ederse herkes daha iyi anlayabilir ve daha iyi tartışabilir."

Bu kadar şeyi boşuna yazmışsın.. Bu son cümle yeterdi..

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir