ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 05:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Oylama --* Romantik erkek mi? Çapkın erkek mi?
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BIood

BIood resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2010 Çar 15:00:04sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Hangi yolları sık kullanıyorsun, ordan geçebilirim 5 sene boyunca ve 5 sene boyunca sende elbisine kırmızı gül takarsan.Seni tanıyıp sana bilerek çarpa bilirim :)

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2010 Çar 15:05:09sohbet oyun linki
Ooooooo.... Çokkk uzun iş.. Neyse bakalım nasip diyelim..

l27l

l27l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2010 Cum 00:51:46sohbet oyun linki

Aldatmayan partner yoktur, aldatmayı beceremeyen partner vardır..

Duygusal olmayan partner yoktur, Duygusal olamayan partner vardır..

Birde yalancı ve sahtekarlar vardır.. ;)

Rizyy

Rizyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2010 Cum 01:25:27sohbet oyun linki
Çapkın olmayan romantik erkek

SndB

SndB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2010 Cum 01:30:57sohbet oyun linki

Romantiklik bence.Çünkü çapkınlıkta toplum iki yüzlüdür.Kadın yapınca kötüdür , erkek yapınca çapkındır.Kadın çapkınlığını gizlice yapmak ister.Erkek ise açıkca.Çünkü çapkınlık erkeğe itibar getirir.Kadına ise sadece baş belası.
Çapkınlıkları yüzünden toplum onlara bir fatura çıkarsaydı,erkekler kadınların bugün yaptıklarından çok daha az çapkınlık yaparlardı.Çünkü biz erkekler korkağızdır.

Çapkın erkekler , kadınlarla tanışır tanışmaz bir seçim yaparlar.Sohbet mi etmeliyim ? Kırıştırmalımıyım ? İkisi çok farklı şeylerdir.
Güzel olmayan bir kadının sohbetini dinlemek başkalarının rüyalarını veya asit ve ecstasy triplerini dinlemek kadar sıkıcıdır.
Bir kadın güzelse gözlerinin içine bakarak hiç konuşmadan sadece dinleyin.Mümkün olduğunca becerebildiğiniz kadar az konuşun.
Çirkin ise yine gözlerinin içine bakarak anlatın, açıklayın, ayrıntılara girin , konuyu genişletin.Hatta hatta nasihat bile edin.Nasıl olsa kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. :))))

Çapkınlık görecelidir.Çapkın bir kadını elinde tutabilen bir erkek her sene bir kaç düzüne kadınla yatan bir erkekten çok daha çapkındır.

Çapkın bir erkeğin bütün sırrı kendi içindeki kadını çok iyi tanımasıdır.Çapkın bir kadının ise meslek sırrı falan olmaz.Çünkü erkeklerin ne istediğini ve ne kadar çabuk istediğini herkes bilir.

ByCLumSy

ByCLumSy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2010 Cum 09:57:44sohbet oyun linki

Crocth kişilik değişikliğine mi gidecen böyle bi başlık gereksinimi duydun..Ben sana söylim bu ikisinide beceremessin sen

Bu arada bu soru bayanlara sorulmuş bi soru ama erkekler zıplamış gördüm daha çok..Duygusal hatun mu? Seksi Hatun mu? Gibi bi soru sorarsanız ilgi alanıma girer cvp veririm...bu soru hakkında bi yorum hakkı düşmez bana.

ByRocker

ByRocker resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2010 Cum 11:14:39sohbet oyun linki
autumn1 :
3. bir seçenek yokmu yaw¿

ccDeNiZzZcc

ccDeNiZzZcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2010 Pzr 13:45:52sohbet oyun linki

(Bayanları tenzih ediyorum) Bence her ikisi de olmalı diye dusunuyorum ama her ikisininde belli dojaşta kullanılması taraftarıyım...Aşırı rmantiklikte,aşırı duygusallıkta kişiyede buyuk sorunlara yol açabilir.Her insanın hayatını bir tiyatro olarak gorursek bu sahnede her iki rolu de oynamıstır bundan adım gibi eminim ``Hayır kardesim bn hiç romantik olmadı veya hayır kardesim ben hiç çapkınlık yapmadım`` diyen varsa BUYURSUN...

AHMET seninde yorumunu istiyorum...Bir yorumun vardır ki bu koşeyi sundun bize...

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir