ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 16:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   CC Ankara Eğlence Tarihi Belli Oldu
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

2CaEs

2CaEs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2010 Sal 01:29:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Cemalin fikride güzel aslında katılımın cok olması acısından iftar programıda olabilir

DemonizeD

DemonizeD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2010 Sal 01:59:12sohbet oyun linki

·2CaEs· :
Cemalin fikride güzel aslında katılımın cok olması acısından iftar programıda olabilir

Esra öylede düşündük fakat, insanlarin sıkılma ihtimali çok yüksek, o yüzden Sadece ankara ya hitaben bir toplanma olmayacak ortalama 3-4 saat beraber kalicağimiz için bu etkinliğin daha uygun olduguna karar verdik iftar saatinden sonraya aldik veya daha erken gelende olabilir oruç tutanlar olmazsa.

bymoon34

bymoon34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2010 Sal 17:36:10sohbet oyun linki
ben de geliyorum:)

l27l

l27l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2010 Sal 18:53:58sohbet oyun linki
Küfe ile evlere servis mevcut ise katılmaktan onur duyarım..

SiyahVosVos

SiyahVosVos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2010 Sal 18:57:49sohbet oyun linki
=))) ayyy arabanızz bozulsun emiii ashahahhahah =)

byzorbey

byzorbey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2010 Çar 01:42:11sohbet oyun linki
İşgembe Çorbası kelle paça varsa ßende Gelirim

bymoon34

bymoon34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2010 Per 10:01:04sohbet oyun linki
abi osman ankarada beykoz çorbacısı var,oraya gidelim çorbaya

ccTiyatrocuArda

ccTiyatrocuArda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2010 Per 10:34:09sohbet oyun linki

Evet arkadaşlar, son anda fikir değiştirdim ve ben de geliyorum

Geliyorum

QaspirinQ

QaspirinQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2010 Per 12:23:09sohbet oyun linki
80 yıllardan kalma pavyona benziyor biliyırum o mekanı koskaca ankarada bunumu buldunuz kavaklıdere tesisileri ve bir çok mekan varken neden burası...

DemonizeD

DemonizeD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2010 Per 14:25:39sohbet oyun linki
·xUqaLax· :

Müdahale etmek istemem; ama Ankara`da yaşayan insanlar senelerden beri SSK İşhanı`nın nasıl bir yer olduğunu bilir. Bulduğunuz mekânı veya fikri kötülemek istemem tabii; ancak herkesin gözüne gönlüne hitap edecek bir yer değil bana kalırsa. Bu buluşmaya bir bayan, arkadaşlarıyla gelebileceği gibi; tek başına da gelecek. Bunu düşünmenizi de tavsiye ederim. 23.00’ten sonra SSK İşhanı çevresinde sarhoşundan tut, balicisine kadar herkes mevcut olacak. Siz erkek arkadaşlarımıza iskele babası demiyorum; ama yine de uygun bir mekan değil.  İsteyen içkisini içsin, isteyen yemeğini yesin diyorsanız “Leman Kültür” var Konur Sokak’ta yanlış hatırlamıyorsam. Fiyat olarak bir bilgim yok; ama Kızılay’da gidilebilinecek, çok sesli müzikten ırak, size ne konuştuğunuzu duyuracak bir mekân bana kalırsa.
               Herkes için ulaşım kolay olsun diye Kızılay seçtiyseniz, Bahçelievler’den de Tunalı-Esat’tan da ulaşım çok kolay artık. Bu bölgelerde de gidilecek hem uygun fiyatlı, hem nezih yerler mevcut.
               İftara gidin, pikniğe gidin, toplanın mangala gidin…  İşimden dolayı alternatif birçok mekân biliyorum, gerekiyorsa bana ulaşın “Özel Mesaj” bölümünden; ama SSK İşhanı’na gitmeyin.  Ha illaki gitmeye niyetlendiyseniz; çok özene bezene yazmış bir arkadaşın oraya gitmesi taraftarı olmayacağım.  O kendini biliyor.

Saygılar.

Önerilerin için teşekkür ederim fakat, mekan hakkında hiç bir fikrin olmadan bunları yazmana şaşırdım doğrusu senin düşündüğün gibide kötü bir yer/çevre veya sorun teşkil edicek bir durumu yok ayrıca zaten en fazla 23:00 a kadar sürücek ve bulundugumuz yerden insanların evine gitmesi için en uygun bölge olduğu için orasını düşündüm çok marjinal bir yer veya büyük bir yer olmayabilir ama bizim düşüncelerimizi isteklerimizi sağlayabilecek bir yer. Tinerci, balici kavramına gelince öyle bir şey yok. Yunus ekip, en kötü polisler artık orada sık sık bulunuyor devriye atıyor güvenlik açısından da iyi bir yer nerden biliyorsun diyeceksin belki ama haftanın 2 günü orada bulunan biri için bu soru zor olmamalı

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir