ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 17:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Şiir sevenler
forum sohbet oyun basliklari
   Her Sabah ki Gibi Bu Sabah da Senden Vazgectim..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

opposite01

opposite01 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2010 Cum 01:23:03      Her Sabah ki Gibi Bu Sabah da Senden Vazgectim..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Her sabah yeni bir hayata uyanmak için kendime söz veriyorum
seni yaşamayı bırakıp hayatı yaşamayı hüznümün yerini mutluluk alsın diye uğraşıyorum

Ama her günün gecesinde yine seninle birlikte uyuyorum aklımda hayalin dilimde ismin ve gecenin karanlığında kaybolan göz yaşlarım sabah kalktığımda içimde bir umut oluyor varlığını hissettiğim ve kaybetmek istemediğim.. ama kendimle ne kadar çelişsem de yine günün geri kalan kısmında aklımdan sen kalbimden acın silinmek bilmiyor herkes seni unuttuğumu yeni hayata başladığımı düşünüyor ama bilmiyorlar ki ben hala aynı yerdeyim yine gece oldu bu gecede sen yoksun bu gecede çalmadı telefonum bu gecede aramadın beni.. belki ararsın diye telefonumu hiç kapatmıyorum.. ararsın da ulaşamazsın diye..

Ama dedim ya Bugünde yoksun belki yarın diye koyuyorum yatağımın baş ucuna elimde resmin var şimdi son kalan başka fotografların arasına karışmış buldum geçen gün bütün gün gözümün önündeydi yine elimde. o resme bakarken içimin acısını tahmin bile edemezdin her şey geldi aklıma seninle yaşadığım her şey.

Senin benim aklıma geldiğin kadar bende senin aklına geliyormuyum seninde beni düşündüğün anlar oluyormu benim yüreğimde yanan ateş sendede yanıyormu kimi zaman senin kalbinde başkasının olduğunu bilmek beni çılgına çeviriyor nefesim kesiliyor kalbimin sancıdığını hissediyorum biliyormusun sen gittiğinden beri sabahları neşeyle uyanmadım hep bu enerjiyi nerden buluyorsun sabahları derdin bende yaşamı seviyorum sen olduğun için derdim şimdi ise kalbimde ağrıyla uyanıyorum şimdi eskisi kadar içten gülmüyorum.. konuşmayı sevmiyorum.. sen hep bana bu kadar anlatacak şeyi nerden buluyorsun derdin şimdi sadece dinliyorum..sağlığımda pek yerinde değil artık ellerimde titreme başladı senin başkasını sevdiğini söylediğin günden beri... gitmeni istemedim.. sana kalda diyemedim beni gönderen sendin yaşadığımız bu güzel aşkı toprağa gömende İçimden seni atamadım bir türlü..bir gün karşıma çıkarsan ne yaparım diye düşünüyorum bırakıp gidermiyim boynuna sarılıp ağlarmıyımama sanırım bırakamam. Sen bırakıp gittin ama ben gidemem bak bu gecede seni düşündüm nerdeyse sabah olmak üzere bu sabahta senden vaz geçiyorum...biliyorum ki bugünde senden vazgeçicem yarında ertesi günde diğer günde..

Ve yine sabaha sensiz başlayıp geceyi yine seninle bitireceğim.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir