ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

26 Nisan 2024, Cuma 12:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   ÖNEMSİZ BİR BAŞLIK(!) Not: Bakmasanız da olur... Gereksiz bir iş yapıyor ve KİTAP TOPLUYOR VE YOLLUY
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2010 Cum 22:33:53      ÖNEMSİZ BİR BAŞLIK(!) Not: Bakmasanız da olur... Gereksiz bir iş yapıyor ve KİTAP TOPLUYOR VE YOLLUYsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Merhabalar,

Eskiler tanır beni, ama öncelikle kendimi anlatayım kısaca: Güneydoğuda görev yapan bir eğitim neferiyim. Yeterli sanırım bu:)

Arkadaşlar; bir kaç kez daha önceden de buna benzer birşeyler yapmıştık ve başarılı da olmuştuk. Eminim ki bu ortama girenlerin çoğu yardımseverdir.

Ne yapıyoruz, kitap topluyor ve ihtiyaç sahiplerine ulaştıyoruz. Evimizde okuduğumuz kitapları, eski kitapları, Kitaplıkta boş boş duran kitapları görünce bunları ihtiyaç sahiplerine göndermek istiyorum, ama nasıl diyorsanız işte bu konu sizler için. Varsa elinizde eski kitaplar, okuduğunuz kitaplar vs vs. ve bunları da gücü olmayanlara yoksunlara göndermek istiyorsanız bu konu altında organize olalım. Sizlere yardımcı olmaktan zevk duyarım.

İnanın ki, o rafta duran kitaplara o kadar ihtiyacı olan insan var ki!

İlköğretim öğrencilerine yönelik olacağı için, kitaplarımızın da ilköğretim öğrencilerine uygun olması anlamlı olacaktır.

Bir kitap bile varsa bile değerlendirelim bunu. Sorularınız varsa da bu başlık altında soralım, cevaplamaya çalışırım. Dışı yırtık kitaplar bile olur, biz onları çok yi şekilde değerlendireceğiz. Yeterki istekli olalım. Şimdiden Teşekkürler CC sakinleri...

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2010 Pzr 01:16:10sohbet oyun linki

fazla kitapları nasıl toparlasam da kime ulaştırsam diye düşünürken böyle bir başlığa denk gelmek güzel oldu.lakin hevesim birazda kursağımda kaldı.ilköğretimden ziyade lise kitapları ve üniversiteye hazırlık kitapları mevcut elimde.roman hikaye tarzı olarak da ilköğretime ağır gelebilecek klasikler ve daha başka kitaplar.eğer bunları değenlendirebiliriz dersen en kısa zamanda ulaştırabilirim.ama yok bunlar olmaz ille de ilköğretim için uygun olabilecek kitaplar olsun dersen ona da varım.bulurum buluştururum toparlarım daha da olmadı yenilerini alırım,aldırırım.sen yeter ki kitapları ulaştırabileceğim bir adres ver

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2010 Pzr 10:10:48sohbet oyun linki

oomygirlll,

İlköğretime uygun olmayanları da ben liseye yönlendiririm. Siz kitapları ayarlayın. Hazır olunca bana özelden mesaj atarsınız ben gerekli bilgileri veririm. Teşekkürler...

IalaIa

IalaIa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2010 Pzr 14:09:16sohbet oyun linki
murat kardesim ben seni 3 sene önce msne ekledim adres istedim bu önceki kitap yardımıyla ilgili. verdim vereceğim, yağmur yağdı, güneş çıktı, kar yağdı, sel oldu derken bir türlü veremedin o adresi bana. bana sanki biraz kendini iyi göstermek icin bu tarz başlıklar açıyormuşsun gibi geliyor forumda. madem o kadar ciddisin adresi buraya yaz gönderecek olanlarda başlıgın altına yazsın.

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2010 Pzr 14:20:41sohbet oyun linki

·IalaIa· :
murat kardesim ben seni 3 sene önce msne ekledim adres istedim bu önceki kitap yardımıyla ilgili. verdim vereceğim, yağmur yağdı, güneş çıktı, kar yağdı, sel oldu derken bir türlü veremedin o adresi bana. bana sanki biraz kendini iyi göstermek icin bu tarz başlıklar açıyormuşsun gibi geliyor forumda. madem o kadar ciddisin adresi buraya yaz gönderecek olanlarda başlıgın altına yazsın.

Arkadaşım;

Bu ortamda kendimi iyi göstersem ne olacak, göstermesem ne olacak? Çocuk muyum Allah aşkına... Birşeyler olmuş ki adresi sana vermemişim... Her teşebbüsümüzde başarılı olduğumuzu söyleyeyim ister inan ister inanma, bu durum senin ön yargına kalmış bir durum. Değiştiremem. İkili polemiğe de girecek değilim, başka bir kullanıcı hesabımla da bunu yapabilirdim ama adımı bilenler bilir nerede görev yaptığımı da. Sana adres verme konusunda dediğim gibi başka bir sorun olmuştur. Güven eksikliği gibi. Hatırlayamıyorum ama çoğu kişiye verdim adresi. İyi günler dilerim...

dafy

dafy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2012 Çar 08:04:52sohbet oyun linki

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2012 Çar 12:08:02sohbet oyun linki

·HopeLast· :
Hala devam ediyor mu bu etkinlik?

Devam ediyor tabii, yardım etmek isterseniz yardımınıza araclılık etmek benim için zevk olur? Hoş geçen seneden farklı bir yerde çalışıyorum ama gerekli yerlere yönlendirebilirim... Benle direkt iletişime gecerseniz özel mesaj yoluyla paylaşabiliriz...

mcuk

mcuk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2012 Çar 16:02:06sohbet oyun linki
hocam ben okumadım çekirdekten yetiştim bir iki kitapta bana yollayın kuşe kağıt olsun

lamazigogolamazi

lamazigogolamazi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2012 Çar 16:05:59sohbet oyun linki

lamazigogolamazi

lamazigogolamazi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2012 Çar 16:07:08sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir