ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 02:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   ALTRUIST
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2010 Cmt 16:22:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bir süre yazamayacağım sanırım sana... Hapşırıyor kalemim.. Tükenmez bir şey yokmuş anladım.. Antibiyotik alıp nane limon kaynatmam lazım kalemime, zaten sen beni özlemezsin.. ama ama.. Alışlanlıklarda güzeldir değil mi? Alışmıştın ne de olsa benim saçmalıklarıma, belki beni ararsın.. Belki "KAL"em için dua edersin kim bilir

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:03:46sohbet oyun linki

İnce bir uğultu geliyor kulaklarıma.. Deniz sesi ? Ama sen de bilirsin bizim kentimizde deniz yoktur. Gerçi artık bizim değil artık sadece benim kentim.. Sen "istanbul`u seçtin, benimse seçim şansım yoktu.. Aslında söylemek istediğim "deniz" in bana seni anlattığıydı, laf yine nerelere dolandı.. BANA HERŞEY SENİ HATIRL...ATIRKEN İSMİNİN YASAK KELİME OLMASI ÇOK SAÇMA.. Üzgünüm sevgilim artık makyajlı kelimelerim yok senin sevdiğin.. Direk olaya giriyorum..

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:04:55sohbet oyun linki

Babamla pek sohbet edemezdik.. Ama bir sohbeti çok iyi hatırlıyorum. Bana "ekmek"in nerde olduğunu anlatıyordu. "ekmek aslanın ağzında.. hatta midesinde demişti" ama ben hiç merak etmiyordum.. içimden " bana aşk nerde" diye sorasım geçmişti hep. Bunu ona soramadığım için çok üzgünüm..

UFUK YAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:05:54sohbet oyun linki

Kırıklarından "kan" şey akan ayna parçalarında binlerce surat vardı.. Hepsi farklı rollerde ben.. Amacım bu değildi.. Bir ben`i yok etmek isterken bir sürü "ben" ile muhattap olmak zorunda kalmıştım.. Bir kuyuya atılan el feneri gibi hissediyorum kendimi.. Gelecek karanlık, geçmiş karanlık.. İçinde bulundugum an biraz ...aydınlık.. Çocuklugumdan hevesliydim ben "ayna" kırmağa. Annem ise uğursuzluk olduğuna inanırdı. Ayna ile aranızda bir benzerlik kurdum ikinizide YOK ETMEYE ÇALIŞTIKÇA ÇOĞALIYORSUNUZ

UFUK YAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:06:31sohbet oyun linki

Çok güzel bir soru var kafamda? Aşk`ın madde hali nedir? Katı, Sıvı, gaz... Ama emin olduğum bir şey var.. Damarlarımda dolaşan maddenin aşkın sıvı hali olduğu.. Yalnızlığın da bir sıvı hali var, hepimiz biliriz dimi, Bilmiyor muyuz. Yalnızlığın sıvı hali ise gözyaşıdır ;)

UFUK YAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:07:29sohbet oyun linki

Bana biraz gökyüzünden bahseder misin? Yada denizleri anlat.. olmazsa her mevsim yaz olan ülkelerden bahset... Zaman geçmiyor ama geçer değil mi.. Karlar erimeden güneş doğmazmış zaten. Su bile damlasını akıtmadan kurumuyor.. Bence bu kadari kafi.. Tayinimi istiyorum "dünya" ilinden

UFUK YAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:08:15sohbet oyun linki

Bir insanın başına gelecek en kötü şey "ölüm" gibi gelsede. Tanrının bize en büyük hediyesidir ölüm..

UFUK YAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:09:05sohbet oyun linki

Premature doğmuştu zaten bu aşk, kayıp çocuklugunu hatırlamaya çalısırken hep gücsüz.. Şimdi hem yetim hem öksüz.. Hangimizin günah tablosuna takılır bu kart.. Hangimiz ölüm emri veren hakim , hangimiz cenaze namazını kıldıran imam olacak.. Kim sahiplenecek kanlı eldivenleri? Hangimizin vicdanı rahat..

UFUK YAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:09:44sohbet oyun linki

Bu hayatta en sevdigin
insandan kalan herşeyi bir kutuya sığdırmak... Ve o kutuyu her gün açmak isteyip açmaya korkmak...

UFUK YAZICI

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2010 Çar 10:10:20sohbet oyun linki

Bügün radyoda ilginç bir haber duydum, Kendini öldüren bir katilden bahsediyorlardı... Otopsi sonuçunda kanında bol miktarda "yalnızlık" ve "aldanış" bulunuş..

UFUKYAZICI

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir